Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na co zwracasz uwagę u płci przeciwnej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reliable1987
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo ze jak ktos pozna faceta z "bujnymz arostem" to jak go pokocha to rpzeciez nie bedzie na to zwracal uwagi za to ja np teraz z kamila (ktory na szczecie nie ma nic na klacie zreszta dla mnie plywak z owlosieniem na klacie to nie plywak) mialabym sie przezucic na jakiegos "goryla" nie przyzwyczailabym sie:DVery HappyVery HappyVery Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Czw Lis 29, 2007 07:28    Temat postu:

Powrót do góry
allysellings
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moj cos nie cos tam ma, nawet wiecej wam powiem, ze ja to tak samo mocno kocham jak jego calego. podoba mi sie to i jemu to pasuje. kiedys tego nie cierpialam, ale teraz lubie sie przytulic do jego delikatnego "futerka", kwestia przyzwyczajenia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samanta

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi napisał:
To ja jestem jakaś inna, ale wolę jak facet ma gładką klatę (a do tego jeszcze fajnie zbudowaną, z płaskim umięśnionym brzuszkiem) Very Happy niekoniecznie wygoloną, ale niezbyt mi się podoba bujne owłosienie Razz Na szczęscie mój narzeczony z natury nie posiada tam za wiele włosków Wink

to ja w takim razie też jestem dziwna Laughing
nie trawię wręcz żadnych kłaków u faceta na klacie, na plecach itp. jeśli my kobiety musimy "zmuszać" się do depilacji miejsc intymnych bo takie są "kulturowe wymogi" (tu bym podyskutowała o wpływie kampanii promocyjnych koncernów kosmetycznych ale to nie na temat Wink ) to i faceci przeżyją depilację przykładowo klaty Wink
zresztą, jak dla mnie to nie skrócone kłaczki w miejscach intymnych też są odpychające Rolling Eyes
jeśli chodzi o włoski na plecach (lub na twarzy - jakieś śmieszne "fryzurki" lub 3dniowy zarost) to jeśli dojrzę - z góry facet jest be, odpuszczam od razu. tak samo jak długie włosy (tzn dłuższe niż do 7-10cm mniej więcej)
mam jakiś odchył na tle kłaczków (no swoich też :P )

a na co zwracam uwagę - na szarmanckość (istnieje takie słowo?) i kulturalne podejście do kobiety
resztę zachować itp można "wychować" Very Happy
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samanta napisał:
zresztą, jak dla mnie to nie skrócone kłaczki w miejscach intymnych też są odpychające Rolling Eyes
jeśli chodzi o włoski na plecach (lub na twarzy - jakieś śmieszne "fryzurki" lub 3dniowy zarost) to jeśli dojrzę - z góry facet jest be, odpuszczam od razu. tak samo jak długie włosy (tzn dłuższe niż do 7-10cm mniej więcej)
mam jakiś odchył na tle kłaczków (no swoich też :P )

Hehe ja tak samo Smile Nie chciałam się przyznawać, ale przekonałam mojego Narzeczonego, aby sobie skracał włoski w miejscu intymnym oraz pod pachami Smile Moim zdaniem tak jest higieniczniej i ładniej to wygląda. Tak szczerze, to jedyne miejsce gdzie podobają mi się włoski u faceta, to nogi oraz głowa. Oczywiście gdyby mój Mężczyzna z natury był bujnie owłosiony, zarówno na klacie jak i plecach, to pewnie z miłości do niego by mi się to podobało.
Ale, że tak nie jest, to zdecydowanie preferuję brak kłaczków na plecach i klacie, skrócone kłaczki w miejscu intymnym i pod pachami, zero zarostu na twarzy, włosy na głowie krótko ścięte (ale też nie za krótko!!!). Włosy na nogach muszą być Smile
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi napisał:
zero zarostu na twarzy, włosy na głowie krótko ścięte

A ja bardzo lubię jak facet ma zarost, ale musi być fajnie przystrzyżony, dla mnie to jest bardzo seksowne, do tego długie włosy na głowie Smile już tak mam że nie podobają mi się z reguły faceci z bardzo krótkimi piórkami.
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet zapuścił sobie ostatnio blond-bródkę Laughing

Włosów na plecach/klacie nie trawię...fuuu Razz

A żeby nie było nie na temat (bo już nieco od niego odbiegamy), to między innymi dlatego też wolę blondynów, bo są z reguły mniej owłosieni Smile Raz widziałam takiego ciemnego typka na plaży co był od stóp do głowy zarośnięty (i to takimi czarnymi, gęstymi kłakami) Confused Od tamtej pory mam traumę i nie zwracam uwagi na "ciemnych"...nawet tych przystojnych z twarzy czy dobrze zbudowanych Laughing
atsenka

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast uwielbiam ciemnych facetów ale włosów też nienawidzę Wink

No i napewno zwracam uwagę na spojrzenie....Czasami facet nie wydaje się w ogóle atrakcyjny ale właśnie w oczach odnajduje to "coś" i odrazu patrzę na niego przychylniejszym wzrokiem Wink
tenia1992
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja też coś napiszę. Wygląd: może mieć trochę dłuższe włosy (maksymalnie do ramion), dwudniowy zarost Very Happy, duże oczy, uśmiech...uśmiech jest bardzo ważny, piegi...piega tu, piega tam i jest ok Very Happy
charakter i zachowanie: cóż, na pewno musi dużo się śmiać i opowiadać dobre kawały i w ogóle umieć mnie rozbawić, musi być dżentelmenem, być miły, opiekuńczy, wrażliwy, nie może palić ;/...ani za dużo pić...

Ogólnie taki mój ideał...ale rzadko się go trzymam :P
Powrót do góry
GłupiKrólik.
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mam ogólny ideał mężczyzny, jednak rzadko odnoszę się do niego zupełnie drastycznie, bo przecież wiadomo - los bywa zmienny, i nie odrzucę chłopca tylko dlatego, że nie wygląda dokładnie tak, jak mój wyśniony książę, choć niezaprzeczalnie - takie kryteria pomagają nam określać preferencje, i ułatwiają znacznie wszelkie poszukiwania Wink.
Jestem łasa na wszystkie cechy - zewnętrzne, bo o tych teraz mówimy - które w jakiś delikatny sposób danego mężczyznę wyróżniają. Czy to kręcone włosy, czy długie rzęsy, czy wspaniały komplet piegów, czy diastema - takie szczególiki potrafią mnie kompletnie zauroczyć! I ogólnie mam pociąg do płci przeciwnej, która spełnia się w jakiś sposób - gra na instrumencie, pisze do szkolnej gazetki albo robi cokolwiek, co daje mu satysfakcję, i pomaga rozwijać zainteresowania Wink.
Powrót do góry
nina90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze spojrzenie- żeby było takie głębokie i przeszywające Wink nieważne jaki kolor oczu Wink po drugie musi być męski, nie taka chłopczyna Wink a moim konikiem jest, kiedy facet umie grać na jakimś instrumencie lub tańczyć, a najlepiej żeby miał seksowny głos do tego;)(mój idealny głos ma Dermot Murloney) ;D
Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwracam uwagę na całokształt. Ale najbardziej jednak to musi być że tak powiem "chłop jak dąb", a nie jakieś chuchro. Następnie na twarz, oczy wlosy, zęby, nos, zarost. Ważny jest też bardzo ubiór no i oczywiście charakter;)

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczy........ włosy........ przedewszystkim to jaki jest czyli charakter : )
kundziorka86
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lis 06, 2010 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pierwszy rzut oka na to czy czasem nie założył koszuli do adidasów typu "ADIDOS" albo poprzecieranych dzinsów z podwiniętymi nogawkami do eleganckich butów a później staram się wysłuchać co ma do powiedzenia
Powrót do góry
MG
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebieskie oczy Smile Twarz i tak ogólnie jak wygląda - czy nie jest za potężny (bardzo nie lubię), czy wygląda jak facet spędzający godzinę przed lustrem (jeszcze bardziej nie lubię) i oczywiście poziom intelektualny, poczucie humoru i charakter Smile W sumie te ostatnie trzy są dla mnie najważniejsze.
Powrót do góry
niepewna siebie
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na inteligencję, na to jak wypada w rozmowie. A poza tym na wiek, bo uwielbiam starszych facetów Loved
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 24, 2010 13:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: