Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

piersi transseksualistów
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ANIA28
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegladając ten temat przypomniałam sobie ,że kiedys jak pracowałam jeszcze w klubie przyszedł chłopak ( no tak wygladał) była gadka szmatka o niczym i zapytał sie nas czy chciałbysmy zobaczyc jego piersi......... oczwieście wszystkie stwierdziłysmy że tttaaakkk Podniusł koszulke i zobaczyłam piersi w rozmiarze c-- pisze piersi bo to były piersi nie jakies flakie tylko cudne , jedrne............ że tez wtedy nie popytałam sie co bierze.......

szukajac róznych porad na powiekszenie piersi -na necie- natknełam sie na to

http://www.crossdressing.pl

To jest forum dla transseksualistów i jest tam dział o powiekszaniu piersi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 08, 2008 10:31    Temat postu:

Powrót do góry
Samanta
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANIA28 napisał:
szukajac róznych porad na powiekszenie piersi -na necie- natknełam sie na to

http://www.crossdressing.pl

To jest forum dla transseksualistów i jest tam dział o powiekszaniu piersi

ja kiedyś utrzymywałam kontakt z jednym z tych facetów - sam do mnie napisał chyba mając mail z kafeterii - oni biorą to samo co my (zioła, masaże etc), tylko w sporo większych dawkach
Powrót do góry
ANIA28
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie przegladam to forum, mój misiek jest oburzony a ja wyleczona na chwile z kompleksów Smile

skoro oni biorą wieksze dawki i to coś daje , to moze my bierzemy za mało Question Question ........... Ale jak juz kiedyś było wspomniane dużo nie zawsze znaczy lepiej Sad
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANIA28 napisał:
skoro oni biorą wieksze dawki i to coś daje , to moze my bierzemy za mało Question Question ........... Ale jak juz kiedyś było wspomniane dużo nie zawsze znaczy lepiej Sad

oni mają całkiem inny niż my stosunek własnych hormonów - siłą rzeczy muszą zwięszać estrogeny (przeważnie pod kontrolą lekarzy przyjmują te specyfiki, jakąś homeopatię etc) - u nich to jeszcze trudniejsze, a jednak się udaje Wink
Powrót do góry
honey
Gość

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alma napisał:
A tu zdjęcia dziewczyn (facetów!!) którzy brali hormony od wczesnych lat dziecinnych

wiem że branie ziółek przed skończeniem 18 lat nie jest wskazane, jednak może gdyby brało się ziółka właśnie w okresie dojrzewania miałoby się lepsze efekty? jak oni?
szczerze mówiąc jestem przeciwna takim eksperymentom.. jednak z drugiej strony bardzo kusi mnie rozpoczęcie kuracji z ziółkami w wieku 15 lat.. Embarassed
ale kurcze może rzeczywiście jednak lepiej zacząć brać ziółka teraz żeby tak jakby "pomóc okresowi dojrzewania" w jakim się znajduje? moze później byłyby lepsze efekty Question
kurde ale ryzyko zawsze jest..

swoją drogą ładna ta miss francji Wink Wink Wink
Powrót do góry
magdasia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybory Miss http://www.papilot.pl/lifestyle/news/2009/06/4186-najpiekniejsze-transseksualistki-swiata.html
A tu jest więcej fotek http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/26529/najpiekniejsze_tajskie_kobiety_z_penisam/
Piękne, ale bez urazy, bardzo do siebie podobne...
Powrót do góry
lada
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary temat ale podciągnę do góry Wink

honey napisał:
wiem że branie ziółek przed skończeniem 18 lat nie jest wskazane, jednak może gdyby brało się ziółka właśnie w okresie dojrzewania miałoby się lepsze efekty? jak oni?
szczerze mówiąc jestem przeciwna takim eksperymentom.. jednak z drugiej strony bardzo kusi mnie rozpoczęcie kuracji z ziółkami w wieku 15 lat.. Embarassed
ale kurcze może rzeczywiście jednak lepiej zacząć brać ziółka teraz żeby tak jakby "pomóc okresowi dojrzewania" w jakim się znajduje? moze później byłyby lepsze efekty Question
kurde ale ryzyko zawsze jest..

no właśnie też mam taki dylemat...

nie wiem jak to jest i czy tak jest na prawdę ale moja koleżanka która ma ogromny biust mówiła że to przez odczulanie (odczulała się na jad przczeli zastrzykami), zaczęła w 3kl podstawówki, i jakoś nie było to speclanie "niewskazane".
siostra mojego kolegi też jest odczulana chyba od 1kl podst. i jej mama się skarżyła że strasznie przytyła

sorry za offtop ale powiedzcie czy to prawda z tym odczulaniem?

jeśli tak to by znaczyło że hormony są podawane dzieciom i nastolatkom i to te prawdziwe hormony!! więc może te z ziół wcale nie zaszkodzą
Powrót do góry
devil
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 02:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny

ja znalazłam coś takiego : http://transfuzja.org/pl/artykuly/kompendium_wiedzy_ts_mk/zenskie_hormony_i_transseksualne_kobiety.htm

i http://www.crossdressing.pl/main.php?lv3_id=246&lv1_id=3&lv2_id=77&lang=pl

HRT..http://forum.transfuzja.org/pl/watek/portal/trans_costam_i_co_z_tym_robic/Nastoletni_trans.htm

i teraz tak co jest ciekawe...oni biorą 'leki' na 'nabranie kobiecych cech' takie które lekarze mogliby nam przepisać Sad( najczęściej z tego co wyczytałam biorą ..androcur,flutamid,estrofem..

A TU WSZYSTKIE LEKI STOSOWANE PRZY KURACJI MTF..:
Androcur: 45 zł/ miesiąc (1 tabl./dzień) (wliczona refundacja 50%);(HIRSUTYZM,ZABURZENIA CYKLU BLOKOWANIE ANDROGENÓW , W POŁĄCZENIU Z ESTROGENEM ŚRODEK LECZNICZY..)
Flutamid: 70zł/ miesiąc (3 tabl/dzień) (wliczona refundacja 50%); (BLOKOWANIE TESTOSTERONU)
Danazol: 3zł/długo (wliczona refundacja); (PRZYSADKA DZIAŁANIE NIEPRAWIDŁOWE HORMONÓW U KOBIET..- ok tego bym się bała bo wywołuje PSEUDOMENOPAUZE..zatrzymuje krwawienia)
Plastry (100mcg/dzień): 18-50zl/miesiąc (ESTROPLAST 80: 15zl/miesiąc ( http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=3040 JAKO NATURALNY ESTROGEN ...ROZWIJANIE CECH PŁCIOWYCH RESZTA W LINKU..), ESTRADERM TTS 100: 22 zł/miesiąc ( http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=819 ESTRADIOL no tu też ma głębsze zastosowanie...) , CLIMARA 100: 50 zł/ miesiąc) (wliczona refundacja); (o tym nic nie znalazłam...)
Divigel: 40-80zl/miesiąc (odpowiednio 2x0.5g i 2x1.0g) (bez refundacji);
Pigułki antykoncepcyjne.: 27-60 / miesiąc. (Diane 35: 27zł/miesiąc, Yasmin: 60zł); (te antykoncepcyjne to raczej znacie Smile
Estrofem 2mg (11zł / miesiąc) (wliczona refundacja);
Osłona na wątrobę: 43 – 126 zł / miesiąc; (Esseliv 24zł/50 tabl, Essentials forte 35zł/50tabl).

Co myślicie o tym...???czy któraś z Was próbowała..?Czy wiecie coś na temat tych leków..??Kto może nam przepisać takie leki??..jak argumentować przekonywać skutecznie lekarza...?

z tego co wyczytałam idealny wiek kuracji jest po 20 roku życia są najlepsze efekty im kobieta starsza tym gorzej..

poza tym na feminizację... (leczenie muzyką..)

http://www.youtube.com/watch?v=evPhuTAnL8E

niestety nie napisali jak często tego słuchać..i kiedy możemy się spodziewać efektów..

***A TU DLACZEGO MYŚLĘ O TEJ TERAPII....*****
poza tym ...ja to już kompletnie się załamałam...po 1 lekarze w większości nas zbywają ja ze swoim 'problemem' z ciałem chodzę od podstawówki..i zawsze byłam olewana..od 2007 roku wiedzą, że mam PCO..w szpitalu mi stwierdzono,że mam 'bardzo słabe rozwinięte gruczoły piersiowe..
muszę być na prawdę zdesperowana..jak o to pytam, ale jeśli facetom lekarz przepisuje hormony bo zmienia 'płeć' to dlaczego nam wmawiają, że jesteśmy przewrażliwione?...i kto ma niby nam przepisać takie hormony jeżeli w ogólę to możliwe...??
.. ja się załamałam..jak od obcych osób usłyszałam..masz męskie rysy twarzy..mocna kwadratowa szczęka..małe oczy..jak tyję to tylko na brzuchu i na twarzy ..budowa faceta brak talii..coś pod tym androgenny..albo..' ty jestes dziewczyna czy chlopak bo nie wiemy jaki klucz ci dac do szatni..' i inne takie 'stwierdzenia' ....Sad jajniki nadnercze piersi 'insulina' 'tarczyca'..pco ..

im dłużej z tym czekam tym jest gorzej...no, ale co ja mogę zrobić jak podejście naszych lekarzy jest takie, a nie inne...

juz myslalam o braniu tych leków na własną rękę..albo prywatna wizytę u endokrynologa, ale z tego co wiem niechętnie 'słuchają' pacjentów..a na NFZ to już kompletnie olewają..

HELP?
Powrót do góry
mall
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

devil bardzo mnie zastanowiłaś tym postem. Faktycznie nie rozumiem, dlaczego lekarze uważaja że włożenie kawałku silikonu w nasze ciało ma być dla niego zdrowsze niż podawanie hormonów? Tym bardziej że estrogen i progesteron raczej mało szkód wyrzadzaja. My kobiety będziemy pewnie potrzebowały ich mniej przyjmować niż taki transseksualny. Bardzo ciekawe linki podałaś. W pierwszym linku jest napisane że efekt hormonów może być widoczny dopiero od 2-5 lat? Teraz tak sobie myśle, skoro my tylko pijemy nasze liche ziółka a nie napakowane tym jakieś tabsy, to tym bardziej musimy poczekać na efekt! A ja sie dołowałam ze po 3 miesiacach, nic specjalnie nie idzie do przodu... Zainteresowała mnie ta muzyczka co podałaś na feminizacje, a mianowicie to wkurzające pikanie, byłabym w stanie tego sluchać gdyby to w jakiś sposób pomogło. Ja znalazłam jeszcze coś takiego obok: Hypnosis: Breast Enlargement
http://www.youtube.com/watch?v=2rlAOF7jGLo. Kurcze tylko ogladanie tego 20 min 2x dziennie, troche czasu zabiera...

A co do lekarza, który jes skłonny wypisać taką kuracje, to nie wiem, to może trzeba by dokładniej poszukać w internecie na ten temat.
Z jednej strony jakieś zdecydowane działania w kierunku hormonów mnie przyciągają, z drugiej jakoś bezpieczniej mi po prostu trzymać się raczej małych dawek ziółek i masaży, nie wiem z czego to wynika.
Powrót do góry
devil
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mall napisał:

A co do lekarza, który jes skłonny wypisać taką kuracje, to nie wiem, to może trzeba by dokładniej poszukać w internecie na ten temat.
Z jednej strony jakieś zdecydowane działania w kierunku hormonów mnie przyciągają, z drugiej jakoś bezpieczniej mi po prostu trzymać się raczej małych dawek ziółek i masaży, nie wiem z czego to wynika.

hej mall widzę, że nie tylko mnie to zainteresowało..:)hmm jeśli czytałaś artykuł z tego posta...to tam masz napisane, że fitho estrogeny wszelkie zioła itp..to są 'syntetyczne' namiastki hormonów co oznacza, że dają dużo słabsze efekty od 'prawdziwego' estrogenu ..hmm co do stosowania ponieważ jesteśmy z natury 'kobietami' typuje, że u nas efekty byłyby od 12mies-24mies max. tylko lekarze nas zbywają bo dla lekarzy jesteśmy kolejnym produktem..
http://www.biomedical.pl/aktualnosci/lekarze-uzywaja-hormonow-znacznie-czesciej-niz-przepisuja-je-pacjentom-7141.html

Crying or Very sad ..druga sprawa nie wiem czy dziewczyny, które faszerowały się kuracjami czy nadal mają tak samo silne efekty..bo może być tak, że jak odłożymy coś 'syntetycznego' to niestety ciało i hormony z powodu braku ich dostarczania zacznie się powoli cofać do stanu poprzedniego... Confused Sad faceci podczas feminizacji nie bawią się w zioła czy syntetyczne namiastki hormonalne..wpiszcie sobie w youtube HRT MTF effects ...dziewczyny załamać się można to są prawdziwe efekty...jeszcze spotkałam się z artykułem, który informuje nas, że 'tabletki antykoncepcyjne ROZLENIWIAJĄ nasz organizm do naturalnej produkcji hormonów...ponieważ właśnie są 'sztuczne'..
zalogowałam się na ich forum zobaczymy co odpiszą...może polecą lekarzy nie wiem albo znają takie przypadki..
oo tu jest sporo o hormonach m/k po pl : http://www.transseksualizm.pl/p62
i również lekarze polecani..wszystko ładnie opisane..dziewczyny może mamy szanse??...
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leki stosowane wsród transów moga mieć groźne konsekwencje dla zdrowych kobiet. Niemniej jednak jesli kobieta ma PCOS, hirsutyzm itd moim zdaniem powinna być leczona, a nie tylko tabl anty i do domu.
Powrót do góry
ela.paluszek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, to po prostu nie jest normalne i tyle. Czemu tak wam się trudno pogodzić z tym rozmiarem, jaki macie? Czy cycki są najważniejsze w życiu?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lut 25, 2017 00:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: