Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak i dlaczego powstało forum ;)
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 12:26    Temat postu: Jak i dlaczego powstało forum ;) Odpowiedz z cytatem

Ponieważ już forumer.pl działa a za niedługo minie cały rok odkąd powstało nasze forum. Z tej okazji chciałam przybliżyć Wam drogi jego powstania, a w szczególności nieszczęsną awarię forumera, aby wszystkie osoby które trafią do nas wiedzały dlaczego jest nowy adres i dlaczego trzeba się od nowa rejestrować. Mam nadzieję że Was nie zamęczę tym tekstem, ale chciałam przedstawić szczegóły, bo myślę że większość z Was nie wie jak powstało nasze forum Wink

Od kafeterii do forumera

Wszystko zaczęło się na kafeterii, gdzie założycielki forum Większe piersi spotykały się na w temacie "piersi, jak powiększyć i ujędrnićquestion". Temat powstał już w 2002 roku i stał się skarbnicą wiedzy do utworzenia naszego forum. Wiele osób zamieściło tam swoje "odkrycia", doświadczenia, sukcesy i porażki. Największy rozkwit temat osiągną w pod koniec 2005 roku. Dziewczyny zżyły się ze sobą choć połowa z nich dopiero zaczynała dołączać do "paczki";. Temat stał się jednym z najczęściej odwiedzanych tematów na forum kafeterii. Ale były też tego ujemne skutki, gdyż zawitali tam także zwykli zboczeńcy i ludzie którzy przykrymi docinkami chcieli się dowartościować.
Co dzień przybywało użytkowników a nowe osoby zadawały wciąż te same pytania...co to jest masaż "Kasi", "prześlijcie mi na skrzynkę masaż", "co jest najlepsze na "wzrost biustu" i tak dalej i tak dalej. Użytkowniczki praktycznie na każdej stronie podawały linka do masażu, a co najgorsze to "nowe&" leniwe osoby, którym się nie chciało cofnąć o stronę, lub dwie wcześniej pytały znowu o masaż, albo o kozieradkę lub o kurację którejś z dziewczyn. Stawało się to bardzo frustrujące dla Starych bywalczyń, które zamiast szukać nowych sposobów, wciąż tkwiły przy linku do masażu. W końcu zadecydowałyśmy nie zwracać uwagi na tego typu pytania i po prostu je omijać. I tutaj dołączyli się wtedy spamerzy, Ojej co się zaczęło dziać z forum. Najgorsze w tym wszystkim było to że na kafeterii praktycznie nie było moderatora, a jeśli był to zaglądał raz na ruski rok, więc nie było mowy o usunięciu tego typu postów.

Wspomnienia o utworzeniu nowego forum zapoczątkowała faith dokładnie 18.01.2006r. słowami: swoją drogą, to szkoda, że nie ma jakiegoś admina, który zajmował by się porządkiem i blokowaniem takich osób ;p
Nie minęło długo a zaczęłyśmy się nad tym bardziej zastanawiać.

Oto rozmowa która doprowadziła do powstania forum.

[22.01] 13:58 trele morelee A nie lepiej zalozyc nowe forum w ktorym na samym poczatku bedzie napisane to co najwazniejsze w ten sposob uniknie sie ciaglych pytan o to samo?!
[25.01] 22:08 f-a-i-t-h kurcze, cofnęłam się o kilka stron do tyłu, żeby zobaczyć kto to zaproponował, ale nie moge znaleźć z tym bałaganie może faktycznie lepiej by było się przenieść gdzieś indziej, gdzieś gdzie można założyć prywatne forum (np. gazeta.pl) i starać sie na bieżąco kasować niepotrzebne posty. co Wy na to?
[25.01] 23:00 Alma23 f-a-i-t-h --> jedyne wyjście to założenie strony i na niej umieszczenie forum tematycznego.
[26.01] 21:16 Alma23 Wiecie co!!! Tak sobie mysle, że z tym założeniem forum prywatnego (na gazeta.pl) to nie jest głupia sprawa.
Raz: wszystko by się zrobiło czytelne dla nowych forumkowiczak,
Dwa: nie byłoby mowy o czatowaniu i wiele innych zalet.
Tylko jest pewien kłopot co do tych postów które już są dla nas ważne na obecnym forum. Nie wiem co wy o tym sądzicie, ale wg mnie to jest dobry pomysł, tutaj naprawde się zrobił bałagan, zersztą tez dlatego że to forum ma taki a nie inny kształt (chodzi mi o to że nie ma podkatalogów) I dlatego nowe osoby wciąż pytają o to samo (aż do znudzenia)
Miłego wieczorku dla wszystkich
[26.01] 21:20 hej ho Alma23 też tak myślę, przecież mozna zaglądać i tu i tu a na takim prywatnym forum chamskie posty moznaby kasować i wszystko by było uporządkowane. Możemy zrobić coś na kształt tego forum angielskiego: temat o ziołach, temat o medytacji, temat na ktorym umieszczałybyśmy zdjęcia zróbmyzrobmyzróbmy sama bym zrobila ale nie wiem za bardzo jak..
[26.01] 21:38 NORA CARPENA Popieram by założyć nowe forum
[26.01] 21:40 Alma23 wiecie co zobaczymy jeszcze co inni myślą o tym przeniesieniu
Jak większość będzie za! to możemy zakładać
Ale myśle że wtedy potrzeba by było paru osób które przeglądną to forum i powklejają do tamtego to co ważniejsze np na temat samych maseczek do piersi, masażów, itd.
[26.01] 21:52 ONAdeseczka tez jestem za nowym forum i sama miałam to zaproponowac jak zobaczylam dzis co tu sie dzieje:/
[26.01] 21:57 f-a-i-t-h jak najbardziej jestem za założeniem prywatnego forum tylko musiałoby być kilka osób, które mogłyby 'zarządzać' tym forum, bo jedna to chyba nie da rady sama - mam na myśli pilnowanie porządku, kasowanie niepotrzebnych wypowiedzi, zakładanie kolejnych wątków tematycznych itp. to zajmie na początku trochę czasu, bo w końcu trzeba by było pozbierać najważniejsze rzeczy stąd i powpisywać (czytaj skopiować i wkleić do nowego forum. ale myślę, że znajdzie się kilka takich dziewczyn, które mogłyby się tym zająć
[26.01] 22:35 ASiKYoASiK tez jestem za coz tu za bałagan...:\

Aż wkońcu.....

[26.01] 23:01 hej ho słuchajcie nie wytrzymalam bo jestem strasznie niecierpliwa i załozylam juz nowe forum http://wiekszepiersi.forumer.pl/ ale jeszcze nic tam nie ma. Obiecuje ze sie nim zajme w weekend i sie rozeznam jak to dziala i jesli ktoras z was bedzie chciala to mozecie byc moderatorkami i zarządzac na forum. Mam nadzieje ze nie macie mi za złe ze sie tak szarogęszę...
[26.01] 23:37 Zuźka
Pomysł z forum świetny (hej ho brawo! !)
Moje propozycje tematów (sugerowałam sie forum zagranicznym)
1. Zioła powiększające biust (które wybrać, gdzie kupić, sposoby spożywania)
2. Kuracje (czyli indywidualne metody prowadzace do celu)
3. Masaż (opisy technik)
4. Medytacja (Jak to robić skutecznie, propozycje medytacji)
5. Zdjęcia przed, w trakcie i po
6.Wyniki - której ile przybyło i w jakim czasie
[27.01] 13:52 _NODI_19 dziewczyny! moim zdaniem na nowym forum musi być dział o gotowych preparatach na powiekszenie piersi, wiecie takie rózne Maxi Bust itd itp dlatego,że wiele dziewczyn je brało i powinny znaleźć sie informacje na ich temat, chociażby po to,żeby wiedzieć czego sie wystrzegac.

I dokładnie 26 stycznia 2006 powstało forum www.wiekszepiersi.FORUMER.pl
Administratorem i główną założycielką forum była Hej ho, a reszta stałych bywalczyń kafeterii została moderatorkami. Nie sposób tutaj nie wspomnieć o lefi dzięki której mamy nasze graficzne logo forum.

Ciągłe awarie

Dziewczyny z kaferierii skrzętnie zaczęły spisywać i zamieszczać na nowym forum informacje. W końcu wszystko zaczęło być czytelne i przejrzyste, w końcu wszystko miało swoje miejsce i nie było już mowy o spamie, czy głupich pytaniach typu.."co to kozieradka".
Zaczęło się do nas przyłączać mnóstwo nowych użytkowników.

Forum na forumerze przeszło kilka gruntownych przemian. Podochodziły nowe działy, pozmieniali się moderatorzy, a ja zostałam wybrana w głosowaniu drugą Adminką forum, choć kandydaci byli mocni i mieli silne kampanie wyborcze (czyt. mpingo) Wink

Wydawało się że tam już zostaniemy na stałe.
Jednak nie długo cieszyłyśmy się wspaniałym nowym forum. Okazało się że forumer.pl ma bardzo niestabilny serwer. Nasze forum było jednym z wielu założonych darmowych for na tym serwisie i uzależnieni byliśmy od niego. Zaczęły pojawiać się awarie. Serwer przestawał działać na kilka godzin. Bywało i tak że awaria trwała nawet trzy dni (maj 2006 rok), ale forum zawsze po tych awariach wracało do stanu poprzedniego, nikt nawet nie przypuszczał iż może się to wszystko ot tak po prostu zakończyć. Jako adminki forum ja i Hej ho nie miałyśmy dostępu do kopii zapasowej forum, gdyż serwer nie udostępniał kopii, a więc mogłyśmy tylko liczyć na zapewnienia redakcji iż coś takiego jak całkowita awaria się nigdy nieprzytrafi......

Koniec forumera

19 września 2006 roku serwer forumer.pl padł całkowicie, a z nim nasze forum wiekszepiersi.forumer.pl. Nie miałyśmy kopii zapasowej, nie miałyśmy zapisanych żadnych informacji, zostałyśmy o niczym, tylko z niedługo przed awarią założonym na www.cbox.ws przeze mnie czatem i starym tematem "piersi, jak powiększyć i ujedrnićquestion" na kafeterii. Dzięki niemu parę, dosłownie garstka dziewczyn się odnalazła. Byłam to ja, truskaweczka, stara wiedżma, nikitka i parę innych (teraz nie pamiętam dokładnie). Reszta niestety nie zwracając na naszą prośbę uwagi, aby sobie każda zapisała gdzieś bezpośredni link do czata (podany w temacie o nim) po prostu znikła. Utraciłyśmy z nimi kontakt.

Phorum.pl

Forumer.pl nie działał już 2 dzień. Stwierdziłam że nie ma na co czekać. Założyłam na serwisie phorum.pl nowe forum www.wiekszepiersi.PHORUM.pl. Ponieważ był to całkiem nowy serwis, a więc każda z nas musiała się od nowa tutaj zarejestrować. Stare profile i wszytkie informacje zniknęły wraz z forum na forumerze.pl, ponieważ forum nie zostało przeniesione tylko utworzone od nowa.
Stwierdziłyśmy z dziewczynami, które się wtedy odnalazły iż najlepiej będzie porozsyłać link do nowego forum gdzie to jest tylko możliwe i albo poczekac az forumer.pl zacznie działać, albo zacząć odbudowywać stracone forum.
Rozsyłałyśmy linki do osób do których miałyśmy maile, a także na wszystkie fora w internecie na których potencjalnie mogły się znaleźć nasi użytkownicy, a więc forum na gazeta.pl, forum na kafeterii, forum ginekologiczne, strona galerii i inne. Pełno było naszych linków wszędzie.

Próbowałam się w jakiś sposób skontaktować z osobą odpowiedzialną za forumera. Znalazłam nawet w internecie informację o tym iż domena forumer.pl została wystawiona na aukcji allegro i sprzedana jednemu z użytkowników allegro niejakiemu Dudik za 152,50 w dniu (24.09.2005). Z stamtąd dowiedziałam sie także na jakim serwerze była ustawiona domena forumer.pl i próbowałam nawiązać kontakt z tymi osobami. Dostałam od nich tylko odpowiedź że owszem forumer.pl był ustawiony na ich serwerze ale w marcu 2006 roku przeniósł się w inne miejsce i że nie mogą mi udostępnic danych własciciela, ani kopi zapasowych, gdyż wszystko zostało już usunięte z ich bazy.

Także zrobiłam dosłownie wszystko co w mojej mocy było aby oddzyskać utracone dane, bo serwis forumer.pl i jego własciciel zachowali się bezczelnie i nie powiadomili swoich użytkowników (właścicieli założonych tam for) o tym iż w dniu 19 września zakańczają swoją działalność.

Po jakimś czasie osoby ze starego zaczęły się powoli odnajdywać i każda nie mogła uwierzyć w to co się stało. Ponieważ forumer.pl nie działał już około tygodnia i marne szanse były na to iż zacznie kiedykolwiek działać, postanowiłyśmy odbudować nasze forum. Tylko z czego??? pozostawało pytanie...
Do odbudowy niektórych tematów posłużyły nam googlowskie kopie stron internetowych, a w szczególności pierwotny temat na kafeterii od którego się wszystko zaczęło.
W ciągu trzech tygodni ustaliłyśmy nowe reguły funkcjonowania forum i odbudowałyśmy połowę utraconych informacji. Tutaj za wkład w odbudowe forum chciałam podziękować w szczególności truskaweczce, Nimfie, Pestce, Laurze Mini, Nikitce, faith i wielu wielu innym.
Zaczęłyśmy funkcjonować od nowa a użytkowników starych i nowych zaczęło przybywać.

Wiele osób miało do mnie pretensje dlaczego zablokowałam ich profile, ale ja wcale ich nie blokowałam, one przepadły wraz z forumerem.pl i wszelkimi innymi informacjami tam zamieszczonymi.

Na nowym forum także zaczęły zachodzić zmiany. Hej ho (założycielka forum na forumerze) zrezygnowała z roli Adminki i odbyły się pierwsze oficjalne wybory nowej drugiej Adminki. Została nią truskaweczka.

Forumer działa....hurrrra

Dokładnie 12 listopada (czyli prawie dwa miesiące później) włączyli serwis forumer.pl. Ale włączyli go w formie awaryjnej, bez możliwości dostępu do swoich profili, (chyba że ktoś miał założony profil w języku angielskim, a nie polskim). Dziewczyny zabrały się za przekopiowywanie reszty niezbędnych informacjii na nowe forum. Przekopiowałyśmy wszystko czego nam brakowało a co było ważne z punktu widzenia tematu przewodniego forum. Informacje były kopiwane w formie cytatów postów.

Z braku dalszej możliwości dostępu do swojego profilu a tym samym do panelu administracyjnego forum, zamieściłam na starym (i nowym) forum informacje o zmianie adresu w formie postów jako użytkownik "Adminka", gdyż można było się od nowa zarejestrować, nie było dostępu tylko do starych profili i tylko do tych które miały ustawiony język polski. Ale aby te informacje przeczytać trzeba było wejść do działu. Niestety część osób tam się nie dostała, bo za każdym razem jak otwierały forum to próbowały się zalogować, a jak już spróbowały to niestety do działow nie mogły się dostać, gdyż wyskakiwał błąd. Forum można było tylko przeglądać jako "gość", lub zarejestrować się od nowa.
Pozostało tylko czekać aż włączą forumer.pl tak aż będzie możliwość zalogowania się na swój profil.

No i doczekaliśmy się w końcu doczekaliśmy się włączenia serwisu.

Przez ostatnie dwa miesiące a więc od 12 listopada do 5 stycznia 2007 roku na serwerze forumer.pl widniała tylko informacja : "Jeszcze chwile i startujemy:D", a 5 stycznia 2007r. włączyli język polski na forum, dzięki czemu można się było zalogować już na swoje profile.

Ze starego forum zostały usunięte wszystkie prawie tematy i działy. Został tylko dział z efektami użytkowniczek których nie ma na naszym nowym forum oraz dział "poznajmy się".
Na stronie głównej forum została zamieszczona informacja o zmianie adresu, dzięki temu jeśli "stare" użytkowniczki będą nas chciały odnaleźć to znajdą.
Do użytkowników, którzy się udzielali na forum zostały wysłane maile powiadamiające o zmianie adresu.

Tak więc oficjalnie forum www.wiekszepiersi.forumer.pl przestało istnieć.

Dziś....

Dziś mamy nowe lepsze forum założone na serwisie phorum.pl. Tutaj chciałam wspomnieć że jeśli by kiedykolwiek forum przestało działać to w łatwy sposób możecie nas odlaleźć. Instrukcja jak odnaleźć jest podana nawet na stronie głównej forum zaraz pod działem "regulamin". Wystarczy tylko wpisać w google słowo "wiekszepiersi" i zamiast na link do forum nacisnąć "kopia". Pojawi się ostatnia googlowska kopia naszego forum i wtedy możemy się spotkać na czacie do którego link jest także podany i powinien się wyświetlić w kopi a także powinien się cały czat który znajduje się na stronie głównej, wyświetlić. Więc znaleźć się w sieci nie będzie trudno, a na pewno będzie prościej niż ostatnim razem, gdy serwis Forumer.pl padł......nie z naszej winy!!

Taka jest historia powstania naszego forum, troszkę długa i burzliwa, ale mam nadzieję że już tych burzliwych momentów będzie coraz mniej.
Może kiedyś doczekamy się swojego serweru (zaproponowała to lefi), ale póki co tutaj jest dobrze. Przede wszystkim mam dostęp do kopii zapasowej forum i ściągam ją co tydzień, także jeśli nawet coś się przytrafi podobnego to nie będziemy zaczynać z niczym (tak jak to miało miejsce 21 września) tylko zaczniemy ze wszystkimi informacjami które będą na kopii zapasowej.
Na razie myśl o własnym serwerze jest dość daleka z tego względu iż nie wiem w jaki sposób forum miałoby zarobić na siebie, bo niestety własny serwer kosztuje niemało.

Teraz jesteśmy jednym z wielu for założonych na serwisie phorum.pl i jak dotąd według mnie ich serwis sprawdza się dobrze.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom za wkład wniesiony w rozwój naszego forum.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

ps. dzięki że wytrwałyście do końca Wink komentarze mile widziane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pon Sty 08, 2007 12:26    Temat postu:

Powrót do góry
Tutsiii
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojjj...aż się człowiekowi łezka w oczku zakręci jak tak czyta piękną historie powstania Naszego forum Smile.... i już mamy roczek(jeszcze nie całkiem Wink ) ale nie bawem!!!

Miło się to czytało Alma!!! Wielkie brawa za to!!

Na kafeterii to do tej pory brak ładu i składu Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuję że chociaz jedna osoba przeczyta moje wypocinki Wink

Tutsi--->buźka :**
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz za co dziękowac Alma

I dla Ciebie wielka buźka :* :*
Powrót do góry
agusia.86

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jedna przeczytała Wink
Bardzo fajnie napisane, szkoda, że ja nie udzielałam się na kafeterii i że w tamtym czasie tak szybko zrezygnowałam... może dzisiaj miałabym efekty i napewno wiedziałabym dużo więcej o ziółkach ;D ale na kafaterii faktycznie ciężko było się czegoś doczytać- za dużo na jednej kupie....
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Almo ile to pisałaś? Very Happy A jakie szczegóły... jestem pod wrażeniem Wink
Teraz już z pewnością każda będzie miała jasność, chociaż osobiście muszę się przyznać, że przeczytałam to za drugim podejściem Wink
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sama wypytywalam Alme na czacie jak powstalo forum Very Happy Bylam ciekawa kto wpadl na ten pomysl i jak to sie zaczelo, fajnie ze powstal ten temat teraz wiem wszystko dokladnie Wink ciekawska jestem Laughing
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wprawdzie nie udzielałam się na Forumerze ale całe tamto forum było przeze mnie doszczętnie przejrzane i bardzo się cieszę że znalazły sie dziewczyny które wpadły na tak idealny pomysł by założyć takie forum.
Przede wszystkim buśka dla Almy no i Hej Ho która już niestety się na tym forum nie udziela za pomysł i jego realizację Smile Wiele z nas jest zadowlonych że możemy się tu spotkać i powyżalać a także dzielić radościami z wami wszystkimi. Dzięki forum zrozumiałam że nie jestem z tym problemem (małym biustem) sama i że on dotyka naprawdę wiele osób i cieszę się że możemy się nawzajem wspierać. Właściwie to historię założenia forum na forumerze znałam (sama już neiwiem skąd, chyba na kafeterii czytałam całą tą dyskusje prowadzącą do założenia forum) ale dzięki Almie poznałam tę histroię o wiele wnikliwiej. Z pewnością wiele was się ze mna zgodzi i podpisze pod podziękowaniami dla naszej Adminki i wielu wielu innych dziewcząt.
Buśka dla wszystkich :*
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jejqu dziekuje dziewczynki :* Nawet nie sądziłam że to przeczytacie Wink A jednak.

Tak na prawdę to Nimfa mnie natchnęła wypytując się wtedy na czacie co i jak, a drugi powód to to żeby dziewczyny które wrócą z forumera wiedziały dlaczego muszą do nowa się logować.

A ja chcę jeszcze wszystkim gorąco podziękować za tak miłą atmosferę na forum i wogóle z wszystko, za informacje, za posty, za to że jesteście, za wspólnie spędzony czas.

Szkoda że niektóre z nas już porezygnowały, szkoda że nie ma z nami już Płastużki, Zuźki i innych, no cóż takie jest życie chyba.

Ale ważne że Wy jesteście :*
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Almo

bo chyba zapomniałam o najważniejszym Very Happy
No przecież muszę podkreślić największy plus tego całego wyjaśnienia Wink Wspomniałaś w nim o niezapomnianej kampanii wyborczej pewnego Pana Wink

A na serio to się podpisuje pod podziękowaniami Atsenki
Powrót do góry
faith

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no kobieto masz u mnie wieeeeelkie piwko Wink
jestem w wielkim szoku, powaga Very Happy
dobra robota Laughing
Mała Mi

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Almo, buziaczek Smile
Jestem pełna podziwu, że tyle Ci się chciało pisać, na pewno zajęło Ci to sporo czasu Smile
Strasznie się cieszę, że mamy to forum Smile
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakieś dwa tygodnie Wink
chciałam to wstawic dokładnie na rocznicę jednego roku, ale pomyslałam że skoro forumer już jest uporządkowany to wstawię teraz.
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi forumera nie brakuje ani troche - pamietam te dni zwlaszcza w niedziele wieczorem kiedy siadalam przed komputerem zeby zobaczyc co sie dzieje w moim wirtualnym swiecie Wink i co? dupa - bo tydzien w tydzien forumer sie pieprzyl a razem z forumerem pieprzyl mi sie humor...ale mam wrazenie ze tamto forum odwiedzalo wiecej ludzi ale to chyba kwestia czasu i u nas tez bedzie tlok Wink

a kafeteria doprowadzala mnie do szalu glownie przez durne pytania typu "co to jest masaz kasi" i przez popierdolencow ktorzy co jakis czas raczyli zaszczycic nas swoja obecnoscia Confused
Edysia

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

truskaweczka napisał:
a mi forumera nie brakuje ani troche - pamietam te dni zwlaszcza w niedziele wieczorem kiedy siadalam przed komputerem zeby zobaczyc co sie dzieje w moim wirtualnym swiecie Wink i co? dupa - bo tydzien w tydzien forumer sie pieprzyl a razem z forumerem pieprzyl mi sie humor...

Zgadzam sie Smile

Mimo, ze ostatnio mialam malo czasu i przegladalam forum bardzo wybiorczo, to jednak w koncu trafilam tutaj i stwierdzam, ze Alma odwalila kawal dobrej roboty opisujac historie zalozenia naszego forum i jakby na to nie patrzec historie naszej znajomosci Smile Buziak dla Almy :*
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 11, 2007 20:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: