Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Faceci i duże/ małe biusty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malwa
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na takich stronkach siedzą i głosują faceci mało inteligentni, którym tylko jedno w głowie, więc ich zdanie mnie w ogóle nie interesuje Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 21:28    Temat postu:

Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moim zdaniem na takich stronkach siedzą i głosują faceci mało inteligentni, którym tylko jedno w głowie, więc ich zdanie mnie w ogóle nie interesuje

ale jak na "pokacycki" faceci sie malym biustem zachwalaja to ta opinia sie liczy bo to inna grupa facetow ta normalna Wink ale ci od duzych biustow sa "be" bo im jedno w glowie Laughing ale sie usmialam Very Happy Wink
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poziom komentarzy na pokacycki jest bardzo niski, więc dla mnie ani jedno ani drugie nie ma większego znaczenia, bo zdanie facetów, którzy przesiadują na stronkach tego typu jest dla mnie zupełnie bezwartościowe, gdyż takich facetów po prostu nie szanuję.
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojj nie generalizujmy! Nie można powiedzieć, że 90% facetów woli duże piersi, tak samo jak nie można powiedzieć, że 90% woli małe, bo zarówno jedno jak i drugie stwierdzenie jest nieprawdą Wink Zacytuję mojego faceta: "Piękno piersi kobiety nie leży w ich rozmiarze (centymetrach) tylko w proporcji w stosunku do reszty ciała, w jędrności, ułożeniu itd. Zarówno duże piersi jak i małe mogą być piękne". (I jakoś nie wzbudziły w nim większego zachwytu piersi z tamtej stronki :P Upiera się, że woli mniejsze Smile )
Oczywiście wiadomo, że jednemu się bardziej podobają większe rozmiary, innemu mniejsze, ale tego się nie da określić w % Very Happy
To tak jakby stwierdzić, że 85% kobiet woli brunetów :P (ja co prawda wolę Very Happy a jednak są blondyni którzy wzbudzają mój zachwyt :P )
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie można powiedzieć, że 90% facetów woli duże piersi, tak samo jak nie można powiedzieć, że 90% woli małe, bo zarówno jedno jak i drugie stwierdzenie jest nieprawdą

Mała Mial przeciez nikt nigdzie o takich procentach nie mowil wiec skad to ci sie wzielo? Think
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pisalam, ze 90% dziewczyn w rankingu podanym przez truskaweczke jest biusciasta Smile Ale ja wiem, jak to na fotce bywa - raz w rankingu same z duzym biustem, a za pare dni to tylko posiadaczki malych i srednich Smile
sijka

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

what boys want- to okreslenie mowi samo za siebie. jak gdzies bedzie what men wants to wtedy pogadamy Wink
poza tym ja nie chcialabym aby facet byl ze mna dlatego bo mam duze czy małe cycki lecz dlatego bo jestem dla niego interesujaca osobą. mam kolezanke z duzym biustem o figurze klepsydry i jest piękna. jej narzeczony jak rozmawia ze znajomymi na jej temat to mowi wylacznie o jej cyckach i pupie, a zero slow na temat osobowosci, porozumienia miedzy nimi, czy poprostu o całoksztalcie- jako osobie. on traktuje ją jako dodatek do piersi bo czesto nawet w towarzystwie rzuca jej niemile uwagi odnosnie innych czesci ciala czy zachowania. nie chcialabym byc na jej miejscu.
Powrót do góry
Michał
Gość

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa rozmiaru biustów jest stara jak świat!
Niektórzy wolą duże, inni małe (ja na przykład) Very Happy Zdecydowana większość moich przyjaciół woli mniejsze.

Najważniejsze jednak aby biust był NATURALNY. Silikonowe piersi nie są fajne Neutral
Powrót do góry
centurychild27
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 02:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale facet to ciemna istota

małe wyjśnienie - facet to nie jest ciemna istota lecz człek prosty:)

Właśnie,sprawa stara jak świat - duże czy małe,oto jest pytanie jak by to powiedział William,wiec wam napisze,bo część z was zna moje zdanie na ten temat

Duży biust wygląda ładnie ale nie to się liczy,co z tego ,że pomimo tego że jest on wyeksponowany w staniku to co dalej?

Co z tym biustem za parę lat?Taka dwudziestka ma sie czym chwalić teraz a co za lat dziesięć?Wy zaś moje drogie długo będziecie się cieszyć swoim biustem,jego jędrnością ,tym że grawitacja na was będzie działać dużo pózniej niż u tych z dużym biustem,nie grozi wam to że sutkami będziecie dotykac pępka itp. rzeczy.

Strony takie jak właśnie "pokaż cycki" są dla facetów jak to napisała Malwa dla facetów mało inteligentnych,których w naszym społeczeństwie jest za dużo, zdecydowanie za dużo,wystarczy takich posłuchac na baletach,w knajpie lub w innych miejscach.Ale jesteśmy też my,kochający wasze małe biusty,jedni z nas są chudzi,inni mają brzuszki,jesteśmy brunetami,blondynami i łysymi,jesteśmy wysocy i niscy i nie kochacie nas za to jak wyglądamy tylko tym kim jesteśmy,i tak samo za to my was kochamy nie za to jak wyglądacie tylko za to co ze sobą reprezentujecie ,a wasz wygląd i wasz np. biust jest tylko atrakcyjnym dodatkiem do całości.I chyba jest to najważniejsze - to że kochamy was za to ,za wszystko i w całości,dla nas nie ma tego,że kochamy wasza osobowość a ciało już nie i odwrotnie.Kochamy wasze humory tak samo jak wasz biuścik,wasz uśmiech i wasze po prostu wszystko,i myślę że jest to najważniejsze-po prostu miłośćSmile
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

centurychild27
Milosc, jest oczywiscie najwaznijesza, ale mimo wszystko milo jest wiedziec, ze jestesmy dla naszego Mezczyzny atrakcyjne i ze nie ma on zastrzezen nawet do najmniejszego skrawka naszego ciala. Chcemy sie podobac tak w 100%, a nie tylko w 99,9. I to sie tyczy nie tylko piersi.
atsenka

PostWysłany: Sro Paź 18, 2006 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie poszukuje jakis cennych info do naszego forum i trafiłam na inne forum odnosnie małego biustu i z ciekawości go przejrzałam...Wiecie jak mnie dowartościowały słowa pewnego faceta? Muszę wam je wkleić...Nie wiedziałam że tacy jeszcze chodza po świecie Smile

"Luz kobieto!!!Mój skarb czyli przyszła małżonka też ma mały biust i miała ten sam problem.kiedy spotkasz odpowiedniego faceta bedzie miał to w dupie.Mały ale za to jaka kobieta go nosi."
Powrót do góry
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet nie powinien wiedziec o naszych kompleksach na punkcie malych piersi to nie bedzie tak zwracal na to uwagi. A tak na marginesie co do tematu-to moim zdaniem balony odpadaja nawet zdaniem mezczyzn(poza 16to latkami ktorym hormony buzuja..),potem na takie C to popatrza ale jednak piescic wola takie nie za male nie za duze B bo wtedy czuja,ze maja doczynienia z subtelna,deikatna ale kobietka,oczywiscie jak maja taka z A to tez pokochaja ale wieksza satysfakcje da napewno takie slodziutkie B. Takie sa moje wnioski po przepytaniu "paru" panow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LauraMini

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już pisałam kiedyś, że mój facet nie ukrywał przede mną, że woli duże, a moje mu "nie przeszkadzają". I wie, że mam kompleks z tego powodu i wcale mi nie pomaga, a wręcz przeciwnie. Czuję, że mu się nie podobają, chyba nawet nie lubi ich dotykać, a ja nie lubię ich przez to pokazywać.
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok Laura no to sory za niedopatrzenie ale teraz ty sobie odpowiedz na jedno pytanie: czy on jest taki idealny w twoich oczach???Nie ma nic a nic co bys w jego wygladzie skorygowala,nie wiem male miesnie,krzywe nogi ,za chude nogi ,zbyt owlosiona klata czy cos w tym rodzaju???Nie wierze,bo idealow nie ma wiec postaw twardo na jego mankament i kiedys podczas przypadkowej rozmowy zapytaj go np czy nie ma kompleksow,albo co by w sobie zmienil,albo czy np powiedz ,ze nie lubisz kudlatej klaty ale jego ci nie przeszkadza,jezeli kudlata jest a jesli nie to powiedz,ze lubisz owlosione meskie klaty no ale ci nie przeszkadza,ze on ma lysa Laughing Tak tylko pisze bo moze ci ulzy ja wiem ,ze mam w sobie troche takiej przekory i jak on mnie niechcacy urazi to sie za niedlugi czas lekko odgryze zeby sprowadzic go na ziemie i zeby wiedzial,ze tez ma wady np urody i jest mi wtedy wewnetrznie latwiej bo jak mam sie gryzc ze swoimi niedoskonalosciami i jeszcze on by mi wyraznie mowil,ze woli takie czy takie to bym mu powiedziala zeby sobie poszukal takiej ale ciekawe czy go taka zechce bo moze jej akurat nie spasuja jego krzywe nogi lub za chuda pupa czy tym podobne i co??Kazdy taki kozak chcialby miec miss kolo siebie tylko nie wie ,ze w oczach takiej miss sam jest tak smieszny i ma tyle wad urody np ,ze nawet by na niego nie spojrzala..nie wolno sie im dawac bo przez to potem sa tacy pewni siebie!To chociaz zmien swoje nastawienie przed nim bo to tak nie mozna sie dawac dolowac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LauraMini

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, on ma kilka "wad" urody, które mi nie przeszkadzają Smile Tylko ja mam na tyle taktu, zeby mu tego nie mówić, a przynajmniej nie w taki sposób. Choć kiedyś np. zasugerowałam, ze mógłby już nie hodować takiego brzuszka (oburzył się) Ale akurat brzuch to jest taka część ciała, na którą mamy wpływ. A biust niestety jest takim elementem, na który za bardzo wpływu nie mamy. Mnie jest więc źle tym bardziej, że nie mogę tego ot tak zmienić. Ale staram się, i wierzę, ze kuracja (w końcu) pomoże
Reklama

Wysłany: Pią Paź 20, 2006 21:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Następny
Strona 2 z 38
Skocz do: