Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Faceci i duże/ małe biusty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniejsza z tym jakie cycki wola-madrzy kochaja wszystkie bo male czy duze to zawsze nasze kobiece piersi i choc czasem male jak meskie a to niech sobie dotkna meskich i zobaczymy czy takiego samego uczucia doswiadcza Laughing Nie zmienia to jednak faktu,ze kazda chcialaby miec co ponosic w staniku ale niech przynajmniej oni o tym nie wiedza bo potem sie odchamiaja za swoje ukryte kompleksy Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Paź 20, 2006 21:47    Temat postu:

Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech a ja znowu sie przekonalam ze faceci wola wieksze biusty - na imprezie moi koledzy byli wprost zachwyceni dziewczyna ktora miala duzy biust a sama byla raczej drobnej budowy i nie byla zbyt wysoka...oczywsicie dziewczyna byla w bluzce z dekoltem a nie w golfie Wink i trudno bylo przejsc obojetnie obok takiego widoku..obok niej siedziala jej kolezanka (uroda porownywalna)z mniejszym biustem ale juz takiego entuzjazmu nie wzbudzila;ba! nawet na na uwagi nie zwrocili...zycie jest okrutne niestety
nikitka84
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ta kolezanka z mniejszym miala rowniez glebszy dekolt? Bo ja smiem przypuszczac, ze mezczyzn kuszaco obnazona piers w dekolcie przyciagaja, a ich wielkosc jest juz kwestia drugorzedna.
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miala dekolt ale nie az taki - wiadomo ze jakby zalozyla taka bluzke jak tamta z duzym biustem to wygladala by troche smiesznie - ciezko mi opiasac jak ta bluzka wygladala ale wiem na pewno - co wyglada dobrze na biusciastych na malobiusciastych juz tak dobrze nie musi wygladac...dlatego ciezko jest porownywac w tym wypadku dekolty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasienka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj facet niby lubi ten moj malutki biust i mowi ze to nie wazne ze jest maly bo i tak go kocha,ale kiedy zobaczyl w telefonie naszej znajomej zdjecie jej piersi w staniku (rozmiar D)to byl strasznie zachwycony,a ona niby taka zawstydzona smiechu warte.
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przepraszam bardzo z jakiej racji on oglądał zdjęcia w jej telefonie? a może ta zawstydzona pani sama się pochwaliła? Evil or Very Mad ja bym na pewno się nie śmiała, tylko najpierw powiedziałabym coś do słuchu swojemu facetowi, a potem tej koleżance! Ma Ciebie to niech Twoim biustem się zachwyca!
Powrót do góry
kasienka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie?? tego wlasnie nie wiem on jest taki ze bierze cos bez pytania,ona na pewno mu go nie dala.fakt jest taki ze zrobilo mi sie przykro po jego krotkim, ale dosadnym kometarzu.nie chcialam robic scen zazdrosci wsrod znajomych bo pewnie wyszlo by to na moja niekorzysc wiec se darowalam.
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sytuacjach, w których mnie mój facet wkurzy/zrobi mi przykrość to również NIGDY nie robie mu scen w towarzystwie... ale jak już jesteśmy sami to nigdy, nigdy... nie daruje mu tego, ale ja mam już taki charakter, strasznie zaczepna jestem i lubie się kłócić Wink Nawet jak nie mam racji, ale to już inna historia Wink
Powrót do góry
centurychild27
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja już pisałam kiedyś, że mój facet nie ukrywał przede mną, że woli duże, a moje mu "nie przeszkadzają". I wie, że mam kompleks z tego powodu i wcale mi nie pomaga, a wręcz przeciwnie. Czuję, że mu się nie podobają, chyba nawet nie lubi ich dotykać, a ja nie lubię ich przez to pokazywać.

LauraMini zastanawia mnie to dlaczego jestes z takim kims,przeciez jak sie kogaos kocha to sie kocha za wszystko,nie tylko dlatego ze dobrze gotujesz,czy tez jestes niezla w lozku,jak mozna kogos kochac za to ze cie ten ktos krzywdzi,uwazam ze zle ulokowalas uczucia a przeciez w zwiazku chodzi o to by byc szczesliwym a nie wytykac bledy lub niedoskonalosci ciala

moge wam jeszcze powiedziec ze ,ale i to powinniscie wiedziec ze to,iz faceci slinia sie obrzydliwie na widok cycatej dziewczyny swiadczy tlko o ich niedorozwoju umyslowym i emocjonalnym,pomimo ze nie sa juz 16-latkami ,ktorym buzuja hormony a takiej panience z duzym biustem na baletach ktora widzi zwierzeta sliniace sie na jej widok tylko ego rosnie,ale takie dziewczyny (spora ich czesc) ma tez okreslona swoja reputacje wsrod facetow (nie chce tu obrazac inteligentnych kobiet z duzym biustem ale takie prawie w ogole nie pojawiaja sie na baletach a jak juz sa to mozna je poznac po zachowaniu i po ubiorze)
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A facetowi nie moze podbac sie duzy i maly biust jednoczesnie?
centurychild27
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikitka84
odpowiadajac na twoje pytanie to powiem ze tak,facetowi moze sie podobac i duzy i maly biust ale w calym tym temacie chodzi o to jakie emocje wywoluje dany biust,pisalem na poprzednim forum ze mnie tez podoba sie duzy biust ale wtedy gdy jest on estetyczny ale nie wzbudza on we mnie takich emocji jak maly biuscik,nie powoduje on we mnie tej prawdziwej przyjemnosci

kiwi
Cytat:
Facet nie powinien wiedziec o naszych kompleksach na punkcie malych piersi to nie bedzie tak zwracal na to uwagi.

osobiscie uwazam ze facet powinien wiedziec o kompleksach swojej kobietki,bo nie jest sposobem ukrywanie tego,moja kobietka nie powiedziala mi od razu o swoim kompleksie i tez miala racje nie robiac tego od razu,poznajac partnera trzeba zaufac,kilkanascie dlugich nocy spedzonych na szczerych rozmowach i powinien wiedziec

wychodze z zalozenia ze oboje partnerzy powinni byc wobec siebie szczerzy,wiedziec o swoich kompleksach,obawach czy tez slabosciach,choc znajac zycie podniosa sie glosy ze nie powinno sie wszystkiego mowic,bo moze to sie zle skonczyc ale nie bedzie sie tak dzialo tylko wtedy gdy powazny zwiazek beda tworzyc powazni ludzie
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
osobiscie uwazam ze facet powinien wiedziec o kompleksach swojej kobietki,bo nie jest sposobem ukrywanie tego,moja kobietka nie powiedziala mi od razu o swoim kompleksie i tez miala racje nie robiac tego od razu,poznajac partnera trzeba zaufac,kilkanascie dlugich nocy spedzonych na szczerych rozmowach i powinien wiedziec

raz popelnilam ten blad i powiedzialam facetowi ze uwazam ze moje cycki sa za male (a bylo to pare lat temu) i co mnie spotkalo - poklocilismy sie i jedyny kontakt jaki utrzymywalismy przez jakis czas to telefoniczny...zadzwonilam kiedys do niego a on akurat sobie imprezowal i z kolegami i z kolezankami; nasza rozmowa byla w miare spokojna ale pelna drobnch zlosliwosci az w koncu uslyszalam ze przyszla do niego jego kolezanka (bylo slychac damskie "ha ha hi hi")chwile porozmawiali i uslyszalam od niego "...a ty nawet nie wiesz jakie duze i zajebiste cycki ma moja kolezanka..." to bylo celowe zagranie
to mu odpowiedzilam "to idz sie k@#$a zwiaz z tymi cyckami!!!" i odlozylam sluchawke

zaufanie zaufaniem ale nigdy nie wiadomo kiedy sie to obroci przeciwko tobie...
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie! Moj chlopak wiedzial o moich kompleksach, nie mowie tu tylko o piersiach, i za kazdym razem gdy sie klocimy a wlasciwie po klotni slysze mnostwo naprawde chamskich docinkow, a kiedy a zagralam w ten sam sposob i powiedzialam cos o czesci na ktorej punkcie jest przewrazliwiony .. smiertelnie sie obrazil.Pozniej nauczylam sie reagowac na jego zlosliwosci gdy mowi cos na temat piersi czy innej czesci ciala lub porownuje do innych dziewczyn mowie "ja jestem zadowolona ze swojego wygladu jesli cos ci sie nie podoba droga wolna" albo "oj, nie eden chcialby byc na twoim miejscu" zawsze go to doprowadza do szalu Laughing Drugi raz nie popelnie tego samego bledu, jesli ktos nie zauwazy w moim wygladzie wady ja nie bede go o niej informowala Wink
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Nimfa! Wink Świtnie sobie radzisz z chłopakiem. Oby tak dalej. Ja osobiście swojemu byłemu też powiedziałam o tym kompelskie ale on stwierdził że wcale nie mam małego biustu więc nawet jak się pokłóciliśmy to nie mówił nic na ten temat, co njawyżej wyzywał mnie od grubasów (nie ejstem gruba ale mnie wqrzać lubił) to wtedy ja jego od chudzielców.. ojjj wtedy to dopeiro się wqrzał tym bardziej że wiedział jak lubię męskich, umięśnioncyh wysokich facetów (a jemu było do tego daleko). Wink Wink
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atsenko mialas chociaz jasnosc co twoj chlopak sądzil na temat Twojego biustu a moj sam nie wie czego chce - jednego dnia mowi " ale masz wielkie cycki, nie lubie takich duzych" raptem za cztery dni slysze " cycki ci zmalaly, sa obwisle a dawniej byly takie fajne duze" dziwne ze w ciagu czterech dni mogly by sie skurczyc tymbardziej ze je mierzylam i nie ubylo ani cm, strasznie wkurza mnie taka gadka, a zwlaszcza o obwislosci, wcal;e nie sa obwisle poprostu maja taka budowe ale jego meski umysl czerpiacy cala wiedze na temat biustu z meskich gazetek i filmikow nie jest w stanie pojac budowy prawdziwych piersi. Ksiazke do anatomi poczytac a nie swinskie czasopisemka!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 26, 2006 14:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 3 z 37
Skocz do: