Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Faceci i duże/ małe biusty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, ja bym się zraziła, ogólnie chyba źle i niekomfortowo bym się czuła słuchając tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lut 15, 2014 13:24    Temat postu:

Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, muszę mu powiedzieć, co o tym myślę. I to dosadnie.
On tak wychwala tą byłą, nie wie, że ja widziałam jej zdjęcia - średnio urodziwa, krótko i grubonoga, z wąskimi biodrami i bez talii, z średniej wielkości biustem, tyle że wypchanym na maksa - ech, faceci :P
Powrót do góry
Moniśka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porozmawiaj z nim szczerze jeśli Cię boli to jego wychwalanie jej, zresztą którą kobietę by nie bolało słuchanie pochwał o byłej faceta...
Co innego jeśli Ty byś sama o nią pytała (chociaż wtedy też by nie musiał jej tak wychwalać tylko odpowiadać z obojętnością), a to, że on sam z siebie ciągle o niej wspomina to znaczy, że o niej nie zapomniał...
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Moniśką. Co więcej ja bym miała obawy, że skoro mi tak opowiada w taki sposób o byłej to bym się zastanawiała, czy czasem gdyby nam coś tfu, odpukać nie wyszło to potem by wyciągał różne fakty na mój temat, nawet niekoniecznie chcąc mi zrobić na złość ale samo w sobie- nie życzyłabym sobie, żeby opowiadał o moim ciele innej kobiecie ani komukolwiek innemu. Takie rzeczy powinny zostać w sypialni, albo między tych dwojgiem i koniec. Skoro decydujesz się zacząć nowy etap, to nie uważam, żeby takie słowa w Twoją stronę były na miejscu, Ty jesteś jego partnerką i na Tobie powinien się skupiać, a nie wyciągać jakieś sprawy z przeszłości, chyba, że jak Moniśka wspominała zapytałabyś o to, jednak na jego miejscu wolałabym zachować takie rzeczy dla siebie. Było, minęło, teraz jesteś Ty i nikt inny. Kochana i absolutnie nie próbuj się z nią porównywać ( mówię Ci tak, bo sama mam tendencję do tego, że nie doceniam siebie, a porównuję nieustannie z innymi Sad ale walczę z tym). Spróbuj z nim porozmawiać i powiedzieć co cię boli, może on sobie nawet nie zdaje sprawy, że Cię rani i robi źle.

PS: Przepraszam za taką dosadną szczerość, ale taka jestem, jak już się wypowiadam na jakiś temat to bez ściemniania mówię jak uważam i w ten sposób staram się pomóc. Powodzenia kochana, mam nadzieję, że ta rozmowa wam dużo da Smile
Powrót do góry
plm
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się w głowie nie mieści sytuacja nostress. Przepraszam, ale aż nie mogę wyjść z zadziwienia/zaszokowania!
Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko znów wspomnie, to mu wszystko wygarnę! Wink
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co masz na myśli że biust ma wypchany? Push ? A może on jest niedojrzały i tak chce wzbudzić Twoja zazdrość?
Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, i ogólnie mocne wyeksponowanie. Na zdjęciach można zobaczyć co najmniej 2 różne rozmiary :P
Raczej nie, on po prostu jest taki niedomyślny Rolling Eyes
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To współczuję Ci.. Sad brzmi to mało fajnie.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny Very Happy Widziałam dzisiaj w DDtvn, jak jakiś lekarz opowiadał, że teraz moda na małe piersi i ogromne silikony wychodzą z mody, że pacjentki zmniejszają sobie biusty i się cieszą, że jak leżą to nic im się nie wlewa pod pachy, że mogą spać na brzuchu. Aż się zdziwiłam. Powiem Wam, że nie wiem czy wierzę w modę na małe piersi (powrót do dawnych czasów?Very Happy) ale musiałam Wam to napisać. Oglądała któraś? Ja trafiłam akurat na końcówkę niestety, ale trochę zdążyłam usłyszeć Smile
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałam, ale to super trend ( podyktowany przez środowiska gejowskie tak sadze, ale nieważne Smile
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale zaglądam czasem z przyzwyczajenia. Tak patrzę, czytam, i jest mi przykro, że wiele z Was tak cierpiało/cierpi przez facetów. Bardzo prawdopodobne, że mam jeden z najmniejszych, jeśli nie najmniejszy "biust" na tym forum, miałam trzech partnerów w swoim życiu, z czego dwóm daleko było do ideału - a nigdy nie usłyszałam złego słowa o swej płaskiej klacie - co mnie szczerze dziwiło, gdy porównywałam swoje doświadczenia z opisywanymi tutaj na forum przeżyciami innych dziewczyn. Mój ex przyznał, że lubi, preferuje (mało powiedziane, poszukuje wręcz!) małe piersi i szczupłe sylwetki u kobiet. Jedyne docinki, jakie na ten temat kiedykolwiek słyszałam, wypowiadała w liceum jedna z koleżanek, której piersi urosły po tabletkach anty i widocznie chciała to wykrzyczeć całemu światu. Bad Grin

Mój obecny facet ma to do siebie, że nazywa rzeczy po imieniu, a zarazem potępia nadmierne przejmowanie się swoim wyglądem, gdyż uważa to za próżne. Powiedział wprost, że mam małe cycki, bo oczywiście jestem taka genialna, że musiałam wszcząć dyskusję na ten temat. Ale nigdy nie dał mi odczuć, że to mu w jakiś sposób przeszkadza, wręcz przeciwnie; przez całe życie nie usłyszałam tylu komplementów, co od niego; ciągle zachwyca się moją urodą i figurą, zwłaszcza od pasa w dół Bad Grin, również ochoczo ściąga mi stanik i nie zaniedbuje skrytego pod nim nędznego wyposażenia. Z czasem nabrałam dystansu i sama zaczęłam się z siebie śmiać, np. jak leżymy razem i oglądamy coś na laptopie to proponuję, by położył myszkę od lapka na desce, to będzie wygodniej. Mój luby nie tylko zapewnia mnie o swoim uczuciu, ale wręcz pewnego razu przyznał, że nie chciałby, żebym miała większe piersi, bo wyglądam tak słodko, niewinnie i dziewczęco. Powiem Wam, że przestałam zupełnie oglądać się za biuściastymi kobietami, chociaż kiedyś to było u mnie na porządku dziennym. Przestałam się zamartwiać, że ta czy tamta bluzka źle leży, tylko podszyłam lub skróciłam ramiączka i leży lepiej. Czuję się kochana i w pełni akceptowana. Nikt nie jest idealny, ale gdy się kogoś kocha, to się od niego nie wymaga takich zmian, bo przecież widziały gały co brały i nie powierzchowność jest najważniejsza.

Dodam jeszcze, że kiedyś, jak jeszcze byłam czysta jak łza Bad Grin, to wyobrażając sobie współżycie byłam pewna, że doświadczę potwornego wstydu, zażenowania, że jak chłopak mnie rozbierze to się rozpłaczę albo ucieknę. G... prawda. Okazuje się, że jestem tak skupiona na przyjemności, że nawet nie myślę o tym, jak wyglądam. Nie jestem taka skromniutka, jak przewidywałam. Bad Grin
No i tak samo - nie zaznałam żadnej przykrości czy upokorzenia z powodu biustu, ze strony obecnego jak i byłych facetów. I powtarzam, jestem niemal całkiem płaska, bo w "biuście" mam coś ok. 74 cm, a pod 67/68, do tego wystające żebra i wszystko się "zlewa", cycki rozstawione na boki, ogólnie wygląda kiepsko, wierzcie mi.

Myślę więc, że gdy facet nie akceptuje Waszych piersi, figury, tego jak wyglądacie - to z większym lub mniejszym bólem serca trzeba dać sobie z nim spokój, bo to nie jest prawdziwa miłość!

A opowiadanie o przymiotach swojej byłej... bez komentarza. Totalny brak choćby szczątków kultury i godności.
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien cieszę się, że dałaś znak życia Wink dawno tu nie pisałaś.. a tu tak pozytywny odzew! Wspaniale że jesteś szczęśliwa, że masz mężczyznę , którego kochasz a on Ciebie jeszcze bardziej! Gratuluję Smile
Ja również nigdy przez swojego mężczyznę nie byłam skrytykowana ani nigdy nie dał mi odczuć, że z moim biustem jest coś nie tak a wręcz przeciwnie. Jestem kobietą pewną siebie aż wręcz za pewną rozwydrzoną i gdyby jakikolwiek facet obraził mnie i mój wygląd dość dotkliwie kopnęłabym Go gdzie pieprz rośnie! Powodem nie jest tylko moje narcystyczne podejście do samej siebie (które czasem lubię a czasem nienawidzę) ale osobiście nigdy nie wytknęłam komuś jego zewnętrznych wad! tak stworzył nas Bóg i czasami podejmując próby nie zawsze możemy w sobie zmienić rzekomą wadę..
Nie lubię, nie cierpię facetów którzy oceniają negatywnie kobiety , sami nie są idealni i kiedy kogoś krytykują w moich oczach spada ich męskość a widzę w nich ciotę.. Ludzie , którzy obgadują i obrażają są takimi jak oceniają innych.
Życzę Wszystkim Paniom wpatrzonych w nas Mężczyzn bo tak jak Alien napisała wtedy jest to prawdziwa miłośćSmile
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak też mi nie daje odczuć, że mu to przeszkadza, ja sama schizuje, bo sie nie pozwalam dotykać tam Smile I on nie wie o co mi chodzi, i raz do mnie mówi: no nie masz małych, no! Rozbawił mnie tym, bo oboje wiemy jak jest Very Happy Alien- zazdroszczę ci tego podejścia i zdrowego dystansu, niesamowite, naprawdę Smile Ja musiałabym przeżyć ciężką drogę, żeby mieć to podejście jakie masz w tej chwili Smile
Ania dokładnie tak Smile Dla mnie facet, który wyśmiewa jakąś dziewczynę ze względu na jej zewnętrzne wady to żaden maczo tylko raczej jego poziom ciotmeństwa (co za słowo mi wyszło haha ;d) posuwa się o kilometr dalej.
Powrót do góry
Moniśka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucrecia - ciotmeństwa ahahahahahahahaha zabijasz exlaim Uśmiecham się do monitora jak głupia czytając to słowo Smile

Alien- brak słow, po prostu dojrzała i mądra wypowiedż, zgadzam się z Tobą w każdym calu. Ale i podziwiam, że potrafiłaś zaakceptować i pogodzić się w jakiś sposób z własnym ciałem, nabrałaś do niego dystansu, jak widać mały biust to już dla Ciebie żaden wstyd czy ubytek, nie wiem czy ja bym tak potrafiła. Racja, ja nie wyobrażam sobie być w związku z partnerem, który nie akceptuje mojego ciała... to by było po prostu chore. Albo się komuś podobamy takimi jakimi jesteśmy albo... Ale jak widać, Ty nie musisz się tym martwić bo trafiłaś na odpowiedniego faceta Smile.
Reklama

Wysłany: Sro Mar 26, 2014 21:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 35 z 37
Skocz do: