Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pierwszy raz
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maleńka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 18:34    Temat postu: pierwszy raz Odpowiedz z cytatem

hm częsc z was tutaj przeżyła juz swój pierwszy raz...Czy moglibyscie opisac go troche?okolicznosci,z kim?czy załujecie,czy był udany,ile mieliscie lat?czy ze swoim partnerem czy np z przypadkowym człowiekiem:)ile czasu znaliscie ta osobę itp!Nie chodzi mi zaraz o szczegóły Laughing tylko o takie podstawowe rzeczy:)
Reklama

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 18:34    Temat postu:

Powrót do góry
agusia.86

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim wypadku to był wielki błąd.... z nieodpowiednim człowiekiem w nieodpowiednim czasie... najchętniej wogóle bym o tym zapomniała, przez to miałam później problemy z tym człowiekiem- trudno było się od niego uwolnić i bynajmniej nie chodziło mu o wielką miłość...
także dziewczyny zastanówcie się 100 razy czy to odpowiedni człowiek i czy jesteście wogóle gotowe nie tylko na sam 'pierwszy raz' ale i na ewentualne konsekwencje (nie mówię tutaj o ciąży)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maalutkaa88

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... ciekawy temat. moj pierwszy raz nie byl ani piekny ani wyjatkowy... nie zaluje go bo zrobilam to z chlopakiem ktorego kocham i jestem z nim do dzis, ale nie wspominam go milo. bolalo i wszystko bylo takie "brzydkie"- malo romantyczne poprostu. to sie stalo po pol roku naszego bycia ze soba. mialam wtedy 17 i pol roku miej wiecej, on mial 18 i pol. tez bylam jego pierwsza dziewczyna. gdybym mogla cofnac czas nie zrobilabym tego wtedy, postaralabym sie zeby to wszystko ladniej wygladalo. zeby byla jakas romantyczna oprawa a nie tak byle jak, chcialabym to chociaz troszke zaplanowac. ale nigdy nawet przez chwile tego nie zalowalam i chyba to jest najwazniejsze. Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poli

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoj pierwszy raz milam jak mialam 17 lat. A z kim? Nie byl to chlopak z ktorych chodzilam, w kazdym razie znalismy się dobrze , spotykalismy sie na kazdej imprezie i zawsze do czegos dochodzilo, ale nigdy do seksu. W koncu takze tego chcialam i zroblilismy to. Bylo to u mnie na imprezce domowej. Bylo bardzo przyjemnie i milo, chociaz orgazmu nie milam. A najsmieszniejsze jest to ,że jak bylismy nago to wszedł kolega i zobaczyl nas profil Surprised . Nie bede pisac co bylo widac , ale to bylo totalnie żenujące Confused . Troche żaluje ,że zrobilam to z nim, poniewaz to jest straszny plotkara i pewnie pol miasta wie,że się z nim przespalam i jeszcze stracilam dziewictwo Evil or Very Mad .
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam 18 lat mój chłopak 17 Wink Po 1,5 roku znajomości. Nie żałuję...wręcz przeciwnie. Mój misiek stworzył naprawdę fantastyczną atmosferę...nie planowaliśmy, że 'to' stanie się akurat w tym dniu ale jak juz do tego miało dojść, to on wynalazł świeczki i cały pokój nimi obstawił Wink Było naprawdę super...zero bólu, zero krwi-totalny relaks i przyjemność.
Jestem z nim już 3 lata-ja byłam jego pierwszą, on moim pierwszym i mam nadzieję, że tak już pozostanie Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Bursztynek dnia Pon Kwi 23, 2007 09:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maalutkaa88 napisał:
gdybym mogla cofnac czas nie zrobilabym tego wtedy, postaralabym sie zeby to wszystko ladniej wygladalo. zeby byla jakas romantyczna oprawa a nie tak byle jak, chcialabym to chociaz troszke zaplanowac. ale nigdy nawet przez chwile tego nie zalowalam i chyba to jest najwazniejsze. Smile

U nas wygladalo to podobnie, to byl nasz wspolny pierszy raz. Mielismy po 18 i pol Smile wcale nie bylo romantycznie, ale z wielka adrenalina w pokoju obok byli moi rodzice Cool
Ale stosunek nie odbyl sie w pelni za bardzo mnie bolalo.Pawel sam to zauwazyl i przestal. Dokonczylismy pozniej i bylo juz bardzo dobrze, tak jak powinno.

Zalowalam tego tylko raz jak sie tak strasznie poklucilismy i rozstalismy. Ale tylko na trzy dni Smile

Justyna

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pierwszy raz był tak niezwykły że każdego roku w "ten dzień" jest mi zawsze smutno, bo odrazu nachodzą mnie wspomnienia. Ale do rzeczy...
Były walentynki... Uzgodniliśmy że nie kupujemy sobie prezentów tylko wyjdziemy gdzieś razem- spędzimy ten dzień i noc wspólnie... Ale mój ówczesny chłopak mnie zaskoczył! Powiedział żebym przyszła po niego i że pójdziemy do kawiarni na lody i pizzę a potem do kina. No ale kiedy przyszłam on jeszcze nie był gotowy i kazał mi wejść do jego pokoju.... Oczom nie byłam uwierzyć... Wchodzę a tam pięknie zastawiony stół- szampan, obiecane lody Wink , kolacja i piękna długa czerwona róża dla mnie... Zaniemówiłam z wrażenia... No i tym oto sposobem zostaliśmy tego dnia u niego. W domu była jeszcze jego siostra z synkiem, ale nam to zupwełnie nie przeszkadząło... A że brasłam wtedy tasbletki anty które mi przepisano na problemy z trądzikiem postanowiliśmy to wykorzystać i zrobić to właśnie w ten dzień poraz pierwszy... Nie planowaliśmy że to się stnaie akurat 14 lutego... Miałam wtedy prawie 17 lat (bez chyba 3 miesięcy), mój chłopak tak samo, a było to po około 6-7 miesiącach bycia razem... On był moim pierwszym chłopakiem a ja jego pierwszą dziewczyną. I poraz pierwszy tego dnia powiedziałam mu że go kocham... Wcześniej jakoś nie czułam że jestem gotowa by powiedzieć tak wielkie (dla mnie) słowo. I wiecie co?? Mimo bólu, krwi, tego że nie doznałam orgazmu i że nie jesteśmy już ze sobą (mimo że chyba nadal coś do siebie czujemy, ale takie życie) mój pierwszy raz zawsze będę naprawdę ciepło wspominać. Okoliczności wyjątkowe.... dzień pełem czułości, miłości i namiętności... Lepszego sobie wymarzyć nie mogłam! ... Sad
antonika
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pierwszy raz odbył się tuż przed moimi 18 urodzinami. Po długich rozmowach ustaliliśmy z moim chłopakiem, że zrobimy to w jakiejś ładnej scenerii, bo dla nas obojga był to pierwszy raz, więc niech się zapisze ładnie w pamięci. Jacek wynajął pokój w pałacyku przerobionym na hotel i pojechaliśmy. Po drodze miałam wrażenie, że nie dojedziemy na miejsce, bo raz, że było bardzo ślisko, a dwa, że Jacek parę dni temu odebrał prawko, więc jechał strasznie niepewnie. Gdy przybyliśmy do pałacyku miałam okropne wrażenie, że recepcjonista doskonale wie po co tu przyjechaliśmy, bo miał na twarzy strasznie głupi uśmieszek. Kiedy już znaleźliśmy się w pokoju i miało do czegoś dojść okazało się, że w spodniach Jacka zaciął się suwak. Ja dostałam ataku śmiechu, bo jakby nie było seks nie jest niezbędną potrzebą, ale jak mu się zachce coś innego to chyba będzie to robił przez nogawkę. Po dwugodzinnej walce z suwakiem oboje mieliśmy dość. Wtedy zobaczyłam świece w lichtarzu i pocierając suwak świecą wreszcie udało nam się go rozsunąć. Byliśmy tak wykończeni, że żadne z nas nie miało ochoty na seks, ale pomyślałam, że skoro już tu jesteśmy i poszła kasa na wynajęcie pokoju to musimy się zmobilizować. Było średnio. Szampan trochę złagodził ból, ale o orgazmie nie było mowy. Po kilku latach drogi moje i Jacka rozeszły się, ale chyba żadne z nas nigdy nie zapomni takiego pierwszego razu.
Powrót do góry
sylwiusia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mójego pierwszego razu nie chce wspominać!!!Opowiem o moim drugim ale dla mnie moim pierwszym razie tym najważniejszym miałam wtedy16 lat moj chlopak19 stalo sie to 18 maja byliśmy ze sobą 6miesiecy 20 mialo byc rowne 6 .Tego dnia byliśmy sami w domu i stalo sie nie bylo to zaplanowane stał sie to spontanicznie choc on nie zabardzo wiedział co robic (to byl jego pierwszy raz).Bylo nijak choc mnie nie bolało Dziś wiew że mogliśmy zaczekać ale nie żaluje bo nadal jestem z moim miśkiem ktorego bardzo kocham a jesteśmy juz ze sobą 4 lata i nadal sie kochamy.Powiem wam że po tych 4 latach sex jest na prawde swietny długo sie musiałam uczyć odczowania orgazmu ale teraz jest wspaniale
Powrót do góry
antosia6
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim moim pierwszym facetem, który jest moim mężem. Poznaliśmy się jak ja miałam prawie 17 lat, on 19. Pierwszy raz "taki prawdziwy" ja miałam 18, znaliśmy sie prawie 1,5 roku. Jesteśmy razem prawie 9 lat, w lipcu będzie 5 lat po slubie.
A Było cudownie Very Happy
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja twardo czekam na swoj pierwszy raz do slubu, choc przyznam, ze nie zawsze przychodzi to latwo, zwlaszcza ze mam u boku naprawde wspanialego mezczyne Smile
agusia.86

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikitka jak ja Ci zazdroszczę wytrwałości Laughing ja sobie postanowiłam, że teraz wymazuję wszystko co było i z 'następnym' razem już poczekam, i to będzie mój prawdziwy pierwszy raz Wink mam nadzieje, że wytrzymam ;D
Powrót do góry
LauraMini

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porównaniu ze mną wsześnie zaczynałyście Smile Ja w sumie niedawno, bo pół roku temu, czyli jak miałam 21 lat. Stało się to podczas weekendu, który spędzałam u mojego chłopaka. Podobało mi się, chociaz nie było łatwo, i troszkę się namęczyliśmy zanim we mnie wszedł. Trochę bólu, trochę krwi, ale poza tym dużo namiętności, przyjemności. Nie żałuję, bardzo kocham mojego chłopaka i cieszę się, że to z nim przeżyłam swój pierwszy raz. Aha, znaliśmy się 2 lata, ale byliśmy parą od 4 miesięcy, kiedy to się stało. Jedyny stres związany był z tym, że za ścianą spała jego mama (następnej nocy nas przyłapała i od tego czasu mam u niej przechlapane Sad )
Bursztynek

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze nie najlepsze miejsce na to pytanie ale nie mam pomysłu gdzie indziej mogę je zadać. Wiem, że każda kobieta jest inaczej zbudowana i każda inaczej przeżywa pierwszy raz ale jedna myśl mnie dręczy...
Mój pierwszy raz mnie ani nie bolał, ani nie było krwi a mój chłopak wszedł we mnie bez problemu (mimo, że jest hojnie przez naturę obdarzony). Tak wiele z Was pisze, że albo był problem z "wejściem" albo ból. krew. A u mnie to tak było jakbym to robiła już od dawna Question
A teraz nie śmiać się...będzie moje głupie pytanie Embarassed
Jako 12 latka byłam pierwszy raz u ginekologa (dostałam grzybicy). Babka nie dość, że była niedelikatna to na dodatek oprócz wymazu wepchnęła we mnie paluchy i uciskała brzuch żeby zbadać czy mam wszystko ok. Bardzo mnie to bolało, poryczałam się, ona mnie jeszcze na dodatek opieprzyła a potem przez parę dobrych minut po badaniu mnie strasznie piekło i bolało. Czy to możliwe, że ona mnie "naruszyła" Question
Ps. Nie śmiać się, bo ja jestem laikiem biologicznym Embarassed
agusia.86

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bursztynku jeśli jesteś osobą wysportowaną (a z tego co piszesz domyślam się, że jesteś) Twoja błona mogła być rozciągnięta przez ćwiczenia dlatego mogło nie być krwi ani bólu
co do pani ginekolg trudno powiedzieć, ale raczej nie powinna jak to nazwałaś "Cię naruszyć"
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sty 17, 2007 23:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15
Skocz do: