Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pierwszy raz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikniunia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem, ze wiele dziewczyn ma obawy, ale mysle, ze Ciebie to przeraza bardziej niz powinno... konsultacja u ginekologa to dobry pomysl, ale pomyslalabym tez o konsultacji u psychologa/ seksuologa... moze dzieki temu uda sie dotrzec do sedna problemu i autentycznego zrodla Twojego leku i przelamac go, bo jesli to nie nastapi Twoj pierwszy raz faktycznie moze okazac sie bardzo przykry i zrujnowac cale Twoje przyszle zycie seksualne... a seks jest cudowny, nawet jesli nie szczytujesz za kazdym razem. tak naprawde kluczem do udanego zycia seksualnego nie jest nasza budowa, czy nawet atrakcyjnosc, a nawet doswiadczenie, ale nasze nastawienie i odczucia psychiczne z nim zwiazane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Paź 16, 2010 17:47    Temat postu:

Powrót do góry
Kawukko
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sadze ze jestes gotowa na seks. jestes bardzo spieta, wrecz przerazona i dlatego nie jest ci dobrze i placzesz. jest to chyba wyraz blokady psychicznej.
myslisz tylko o minusach (ból itd.) i nie widzisz plusów: chlopak musi sie zmiescic bo w sumie nasza budowa anatomiczna ma jakis tam cel..
wydaje mi sie ze jeszcze nie dojrzalas to stosunku i dlatego panikujesz.
Powrót do góry
Anna90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez Anna90 dnia Sob Lip 16, 2011 10:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zadajesz takie pytanie to albo facet jest nie odpowiedni, albo jeszcze to nie czas na Ciebie...
Powrót do góry
honey
Gość

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniu Ty chyba żartujesz....jakie są plusy seksu? przecież seks to czysta PRZYJEMNOŚĆ dla obojga partnerów! po tym pytaniu jestem przekonana o tym co teraz napisze: nie rób tego. oczywiście kiedyś owszem na pewno to sie stanie ale nie teraz. dobrze Ci radze. skoro nie widzisz w tym niczego dobrego ten pierwszy raz może być dla Ciebie paskudnym doświadczeniem po którym możesz mieć zepsute dalsze życie seksualne..

tylko wciąż się zastanawiam..w takim razie dlaczego chcesz to zrobić? jeśli robisz to dla faceta bo chcesz mu pokazać jak bardzo go kochasz to nie tędy droga. wiem powtarzam się ale myśle że słusznie
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że na siłę chcesz żebyśmy Cię przekonały do seksu.. Wybacz ale koleżanka kilka postów wyżej ma rację - nie wiesz jakie są plusy to znaczy, że na seks jest za wcześnie
Powrót do góry
Isalea
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już sobie dałam spokoj z odpisywaniem Ani, bo albo to prowokacja albo ktoś wyjątkowo śmieszny i niedojrzały.

Kazda nasza rada odbijała sie jak groch o ściane, a ania dalej swoje w ogole nie zważając na nasze podpowiedzi, dorady, pomysly, wiec wydaje mi sie,ze nie warto w ogole dyskutowac juz na ten temat, strzepic sobie jezyka i denerwowac sie tym.

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
strzepic sobie jezyka i denerwowac sie tym.

Chyba raczej łamać sobie paznokci na klawiaturze Wink
Powrót do góry
Anna90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink

Ostatnio zmieniony przez Anna90 dnia Sob Lip 16, 2011 10:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dziwne wrażenie, że albo czytałaś po łebkach to, co Ci odpisywałyśmy, unikając "ostrzejszych słów", albo w ogóle ich nie czytałaś. Dostałaś prawie 20 odpowiedzi od różnych dziewczyn, większość porad była naprawdę rozbudowana i widać, że dziewczyny znają się na rzeczy i chcą Ci pomóc. Ty natomiast nie odnosisz się do ich wypowiedzi i powtarzasz ciągle to samo, jakbyś nie czytała tego co piszą.

Seksu nie da się sprowadzić do "krótkiej, prostej, jednoznacznej i popartej argumentami odpowiedzi"exlaim
To jest sprawa indywidualna KAŻDY przeżywa ją inaczej. A jeśli interesuje Cię seks bez przyjemności, który po prostu trzeba "przejść" zaciskając zęby, to spytaj jakiejś prostytutki, one mają wprawę. Nie zadawaj takich pytań "jakie są plusy poza tym, że facet jest zadowolony" bo to jest po prostu śmieszne Confused
Powrót do góry
Isalea

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna90 napisał:
I zastanawia mnie jedno, dlaczego gdy pytam o seks, to nikt nie udziela mi krótkiej, prostej, jednoznacznej i popartej argumentami odpowiedzi. Wszyscy jakby unikają rozmów na ten temat, koleżanki też nie mówią niczego konkretnego.

Wybacz, ale jesteś totalną ignorantką i uważasz siebie za pępek świata i swoje problemy za najwieksze na swiecie. Na dodatek miałas gdzies moje odpowiedzi, ktore byly cholernie konkretne, nie dosc, ze odpowiadały na kazde zadane pytanie to były wypunktowane, ponumerowane, a ty sie w ogole do nich nie odniosłaś, chodzi mi dokładnie o to co napisała Jamie:

jamie napisał:
Mam dziwne wrażenie, że albo czytałaś po łebkach to, co Ci odpisywałyśmy, unikając "ostrzejszych słów", albo w ogóle ich nie czytałaś. Dostałaś prawie 20 odpowiedzi od różnych dziewczyn, większość porad była naprawdę rozbudowana i widać, że dziewczyny znają się na rzeczy i chcą Ci pomóc. Ty natomiast nie odnosisz się do ich wypowiedzi i powtarzasz ciągle to samo, jakbyś nie czytała tego co piszą.

święte slowa.

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
Anna90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused

Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty znowu o tym pieczeniu... jesteś pewna, że nie masz żadnej infekcji? u kobiet o to nie trudno i to niezależnie od pory roku.. uważam, że powinnaś pójść do ginekologa
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie miał czystych rąk, albo jego dłonie były spocone? To też może powodować pieczenie
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To pieczenie nie było jakieś wielkie

jeśli zadbaliście o higienę i nawilżenie, to pieczenia nie powinno być W OGÓLE! no chyba, że masz uczulenie na żel...
jesteś strasznie uparta.. nie wiem czego Ty od nas oczekujesz.. ja bym na Twoim miejscu wybrała się do ginekologa, a Ty uparcie kompletnie nie bierzesz tego pod uwagę Rolling Eyes tylko uwierz w ten sposób nie robisz nikomu na złość tutaj na forum, bo nas to ani ziębi ani grzeje.. jedynie to robisz na złość sama sobie, ale to już Twój wybór i Twój problem
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 27, 2010 18:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15
Skocz do: