Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pierwszy raz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna90 napisał:
Powiedzmy, że pod tym względem udało się zrobić coś więcej, to znaczy pozwoliłam chłopakowi "przebadać się" palcami. Jego radość była bezcenna, no ale ja oczywiście nie poczułam nic, poza dziwnym uczuciem na wejściu i pieczeniem w środku. Przyjemne to to nie było. Mogłabym równie dobrze rozmawiać przy tego typu działaniach o polityce lub pogodzie, bo nie odczułam nic, do mogłoby przypominać minimalny choćby odlot czy oderwanie się od rzeczywistości. Nie bałam się ani nie wstydziłam, ale nie czułam dosłownie nic. Martwi mnie to i zastanawiam się, czy dalej tak będzie? Jak tu przechodzić do poważniejszych działań, kiedy nie ma z tego przyjemności? Confused

Jak tu przechodzic do jakichkolwiek dzialan skoro facet cie kompletnie nie kreci??? Jakby cie krecil to podniecalby cie samym spojrzeniem czy dotykiem a ten nawet palcowka cie nie podniecil. Nie ten facet, po prostu. Milosc miloscia ale pozadania tu nie ma i go nie wyczarujesz. Zreszta za jakis czas, jak nabierzesz doswiadczenia to sama to zrozumiesz.

Cytat:
Nie sądzę, zatroszczyłam się o to żeby było mi w miarę przyjemnie, mieliśmy żel nawilżający i do tego bardzo zadbaliśmy o odpowiednią higienę.

Paranoja zeby do palcowki uzywac zelu, jak sie jest mocno podniecona to wystarczy palce polizac i jest super. Najpierw nalezy kobiete podniecic, mocno podniecic a potem o palcach myslec Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 27, 2010 20:08    Temat postu:

Powrót do góry
Kawukko
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zgadzam sie z niektórymi postami. Mozna odczuwac pieczenie podczas pieszczot nawet gdy sie uzywa zeli nawilzajacych... gdy tez mialam podobne problemy nawet ginekolog mi nie mógl wiarygodnie wytlumaczyc dlaczego tak mam lecz powiedzial ze moze jest to spowodowane zlym nastawieniem do tych spraw.

wedlug postów anny wiadomo ze miala/ ma tam jakies swoje problemy. jestem pewna ze podchodzila do tej intymnej sytuacji przewrazliwiona. skoro i w forum jest tak bardzo uparta to na pewno trudno jest jej zmienic podejscie do calej sprawy.
Powrót do góry
small_girl
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 02:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieczenie - może to być związane z syndromem miesiąca miodowego, czy jakoś tak. Pieczenie przy i po akcie seksualnym można odczuwać nawet po dłuższej przerwie, nie jesteśmy z plastiku, ciało kobiety się zmienia.

Co do "przypadku" moim zdaniem, seksu, orgazmu (zwłaszcza tego wielokrotnego) trzeba się nauczyć. Jak się myśli o czymkowiek, zwłacza o pogodzie, czy polityce, czy o tym co się jadło na śniadanie podczas aktu miłosnego, jak można się skupić i coś czuć, nie mówiąc o wielkich OOOCHH? Smile
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh jeśli chodzi o pierwszy raz to ja za bardzo nie mam się czym pochwalić Sad może powinnam się cieszyć że nic mnie nie bolało ale nie poczułam też nic miłego.. haha pamiętam jak mój były za pierwszym razem "nie trafił" i potem spytałam go czy już trafił... bo nic nie poczułam haha żałosne to było ;> jak już było po wszystkim, a trwało to chwilę pomyślałam ze smutkiem: "no cóż będziemy mieć kiepski seks ale są ważniejsze rzeczy w życiu" Laughing później przez całą noc było mi jakoś niewygodnie, tak jakby "coś" mi tam zostało w środku, nie mogłam spać i chciałam żeby mój chłopak mnie przytulił, ale on odwrócił się na bok i zaczął chrapać ;> ogólnie to moje dotychczasowe życie seksualne było dość ubogie i nie za bardzo udane a pierwszy raz zniechęcił mnie tak do samego seksu, jak i do ówczesnego partnera... Neutral mam nadzieję że mi jakiś uraz nie zostanie
Powrót do góry
e_milka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam jak bałam się włożyć tampona, po prostu mnie to bolało. A to taka niewielka sprawa. I aż wstyd się przyznać, ale miałam pewne opory z byłym chłopakiem, podniecenie podczas bliższych sytuacji było i myślałam sobie: niech podziała tam palcami, może będzie mi łatwiej z tymi tamponami:P Straszne. Ale było:P Z obecnym mężczyzną nie współżyję, ale podczas pieszczot gdy jego penis przypadkiem trafi tam gdzie teoretycznie jego miejsce:P to mnie boli strasznie i jak na razie nie wyobrażam sobie, żeby wszedł. Nie wiem czy to temu, że jeszcze nie chcę i jest to zachowanie obronne, czy po prostu jako dziewica jestem tam taka ciasna. Z paluszkami nie ma oczywiście problemu, dziś w nocy było cudnie;) Jak zwykle się rozpisałam a chodziło mi o to, że nie wiem Alien jak to było u Ciebie, że tego nie poczułaśWink
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_milka napisał:
nie wiem Alien jak to było u Ciebie, że tego nie poczułaśWink

No ja też nie wiem i nie rozumiem tego i mówiąc szczerze to trochę mi przykro że nic nie poczułam.. może dlatego że cytując Twoje słowa mój ex "podziałał palcami" trochę wcześniej... a tamponów nie nosiłam i nie noszę więc nie mam porównania jak się ma do tego utrata dziewictwa ;>
Powrót do góry
TwiggyRiot
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lipa była Neutral cnotkę mi zabrano przemocą i od tego czasu nie jestem w stanie mieć jakichkolwiek bliższych kontaktów na trzeźwo. Jak tylko o tym myślę to chce mi się płakać Neutral
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Cze 08, 2012 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TwiggyRiot, to smutne, współczuję :( nie myślałaś o jakiejś terapii czy grupie wsparcia, by choć trochę zaleczyć tę traumę?

Mnie nie odebrano cnoty przemocą, to była moja świadoma decyzja, ale jak widać nie do końca przemyślana, bo wygląda na to, że zniechęciłam się na dobre. Niemniej jednak, nie sądzę, bym przez to coś w życiu traciła ;)

Na pewno straciłam naiwność i marzenia. Ale przecież nie można być całe życie naiwną...
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sob Cze 09, 2012 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie było z mężem po slubie. Bolało jak diabli. Straszny ból. Probowalismy wiele razy i dopiero nad ranem jakims chyba cudem sie udało.
Powrót do góry
Viranna
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę narzekać - pierwsze zbliżenie będę wspominać bardzo pozytywnie. Owszem bolało, troszeczkę krwawiłam (ale nie od razu, tylko raczej po kilku godzinach).
Tak jak zawsze sobie marzyłam mój pierwszy partner jest dojrzały i doświadczony, więc dbał o mój komfort i dokonale wiedział co robi.
Zdecydowanie mam ochotę rozwijać tę dziedzinę życia. Smile Muszę tylko poczekać, aż się zagoję.

cel - 95/70cm Smile)))
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój 1 raz był bolesny, choć były się starał jak mógł (to był też jego 1 raz) :P doszedł w kilka minut co mi było na rękę, bo to nie było przyjemne. Po wszystkim chodziłam jak cowboy na szerokorozstawionych kolanach. A co najlepsze to po wszystkim musiałam szybko jechać do przyjaciółki taty na imieniny czy urodziny i wzięłam ze sobą gumkę, żeby sprawdzić napewno czy nie pękła. Haha jak przyszłam do nich i siedziałam z kumpelą w pokoju sam na sam to wyciągam chusteczkę w której była gumka i do niej "Monia, zgadnij co tam mam" :P A ona od razu zgadła, choć nikt nic nie planował i o niczym nie wiedział... Boże święty.. teraz się z tego śmieje.

A plamienie było już pod kilku pierwszych wejściach :P bo były sprawdzał co chwilkę

ps.Twiggy ważne, że wyrosłaś na silną kobietę z pasją. Może kiedyś znajdzie się ktoś kto wzbudzi Twoje zaufanie - gorąco Ci tego życzę. Wiem jak to jest tak się czuć choć pewno tylko w części tak jak Ty, bo kiedyś jak miałam 13lat to obmacywał mnie jakiś stary dziad ale ktoś dorosły przyszedł i dziad się zmył, ale faktycznie przez jakiś czas czułam się dziwnie i nie chciałam wychodzić z wody, jakby ona miała ze mnie zmyć to doświadczenie. Wierz mi kochana, że wiele na tym świecie jest osób, które nie zasługują na to jaką mocą są w stanie kogoś zranić jednak takich osób jest na tyle dużo, że musimy wiedzieć, że są i musimy wzmocnić się psychicznie. Podziwiam, że się z nami podzieliłaś taką informacją to znaczy, że już sobie samej nawet przyznałaś, że jesteś silniejsza od tego co się stało a to jest najważniejsze.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Viranna
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jednego jeszcze się przyznam i proszę nie śmiejcie się - nie umiem powiedzieć czy mój partner doszedł. No nie wiem i już. Nie wyczułam, nie zauważyłam, albo nie było wytrysku. A na takie pytanie nastroju też nie było.

cel - 95/70cm Smile)))
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się też kilka razy zdarzyło, że nie wiedziałam czy facet doszedł, bo nie drgnął jakoś tak bardziej jak skończył i dźwięku żadnego nie było więc spoko ja się nie śmieje Smile

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
carima
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viranna - ja zazwyczaj wiem/czuję kiedy mąż dochodzi do siebie. Siłę wytrysku czuję w sobie Smile, ale porownania nie mam, bo to pierwszy i jedyny facet w życiu mym

Zabezpieczacie się ? Jak ma gumke to ściagnij mu a potem sprawdzisz - o ile zechce ci się w to bawić. Razz
Powrót do góry
TwiggyRiot
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien - nie, z tym nie byłam, po tym wszystkim, wpadłam na parę miesięcy w depresję samobójczą i w ostatniej chwili poszłam do psychiatry, bo już czułam, że sama sobie nie poradzę. Nie mówiłam lekarzowi o tym wypadku, ale i tak bardzo mi pomógł.

Mecia - dziękuję za miłe słowa, może rzeczywiście kiedyś w dalekiej przyszłości sobie kogoś znajdę Smile Póki co uznaję się za osobę aseksualną Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 07, 2012 14:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15
Skocz do: