Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pierwszy raz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
no__name
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie przeżyłam pierwszego razu, ale boję się cholernie bólu i tej krwi... Z chłopakiem jestem od ponad 2 lat, czuję się przy nim pewnie i bezpiecznie, ale ciągle sobie powtarzamy, że jeszcze jesteśmy dzieciakami (ja 19 lat, on 20) i planujemy to na po ślubie Smile Chociaż z moim pierwszym chłopakiem miałam nieciekawe przeżycia (zmuszał mnie psychicznie do pewnych rzeczy) i się trochę zraziłam Confused Ale pewnie dzięki temu teraz trzeźwiej patrzę na te sprawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Cze 30, 2013 13:00    Temat postu:

Powrót do góry
Mięta
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czego się bać, jeśli się to planuje z kimś, z kim chce się wziąć ślub. To w końcu znaczy, że się kochacie i sobie ufacie. Smile
Mój pierwszy raz wyglądał tak, że chłopak tylko wszedł, przebił i musiał wyjść, bo za bardzo bolało. Krwi było parę kropelek, nie przeląkł się wcale (teraz to nawet kochamy się pod koniec okresu). Potem sobie siedzieliśmy z lusterkiem, oglądając strzępki błonki. Laughing Za drugim bolało jeszcze troszkę, a za trzecim już wcale. Smile
Powrót do góry
xInnocencex
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nastawienie psychiczne i odpowiedni klimat też mają wpływ na nasz komfort podczas pierwszego razu. W każdym razie ja swój pierwszy raz wspominam bardzo dobrze Smile było bardzo romantycznie, a podczas przebijania błony poczułam tylko lekkie ukłucie natomiast krwi prawie nie było, może tylko kilka kropelek Smile
W każdym razie nie ma się czego bać i podziwiam za decyzję przeżycia pierwszego razu po ślubie Smile mało jest teraz osób myślących w tych kategoriach więc tym bardziej mi się to podoba Smile

Ambrose Bierce
Powrót do góry
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to zrobiłam chyba z nieodpowiednią osobą i do dzisiaj bardzo żałuję. To był wtedy mój chłopak, a potem się rozstaliśmy. Teraz głupio mi przed moim obecnym chłopakiem, że z kimś się przespałam oprócz niego (on tego nigdy z nikim innym nie robił). No sami wiecie, jakie to nieprzyjemne jest Confused
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perła90, wiem że łatwo mówić, ale spróbuj się tym nie przejmować. I postaw sobie pytanie, czego dokładnie się obawiasz. Tego, jak zareaguje kiedy się dowie? Jeżeli jest dojrzały emocjonalnie i sobie ufacie, to powinien zrozumieć. Zwłaszcza, że to już przeszłość, z tamtym nic Cię już nie łączy, poza tym skąd wtedy mogłaś wiedzieć, że to nietrafiony wybór i tak to się skończy? Każdy ma na swoim koncie coś czego żałuje, ale ważne żeby uczyć się na błędach (najlepiej na cudzych, hehe Wink ). Z czasem sami zaczniecie budować razem intymność i to co było przestanie mieć znaczenie. Smile
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku przeżyłam drugi pierwszy raz - a myślałam, że to niemożliwe... Tak jak wspominałam kiedyś na forum, za pierwszym razem z pierwszym facetem nie poczułam NIC. I byłam szczerze zadziwiona, bo koleżanki mówiły, że to boli. Ogólnie tamto doświadczenie na długo zniechęciło mnie do seksu. W międzyczasie byłam normalnie badana u ginekologa - więc chyba nie mogłam być już dziewicą?
Natomiast w tym roku sypiałam z hojnie obdarzonym przez naturę facetem - i za pierwszym razem z nim bolało okrutnie, było trochę problemów z wejściem, ogólnie pierwsza noc nie należała do najprzyjemniejszych. Czy to możliwe, że byłam jeszcze dziewicą, mimo krótkiego, niesatysfakcjonującego seksu 2 lata wcześniej, i badania ginekologicznego?
Powrót do góry
Azja1990
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Sie 27, 2013 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że błona nie była do końca przerwana Smile
Mój pierwszy raz ... hmmm... byłam na 1 roku studiów (teraz będę na 5) Smile I było to z moim obecnym partnerem aczkolwiek wtedy z nim nie byłam. Już od liceum ciągnęło nas ku sobie, ale wiecie... ja do brzydkich dziewczyn nie należę, zawsze w domu mi powtarzano, że muszę mieć pięknego, przstojnego, wysokiego, wspaniałego faceta... Tak mi to wmówiono, że na siłę zaczęłam takiego szukać... Ale jak na złość... wewnątrz czułam, że nie chcę nikogo innego jak Michała. A Michał... owszem jest wysoki, ale nie jest jakiś przystojny. Nie ma bujnej czupryny ani nie jest brunetem (co w sumie jest dziwne, bo bruneci mi się bardzo podobają). Wręcz przeciwnie. Jest blondynem, który ma 23 lata i już łysieje :P Jest piegowaty i nie ma wspaniałej oliwkowej cery, a mimo wszystko mi się podoba ^^ Wracając... miałam problem ze sobą... Przez te lata wmawiania mi "możesz mieć wspaniałego i najprzystojniejszego faceta na świecie" bałam się być z kimś takim jak Michał. Spotykałam się z nim czasem potajemnie, zawsze się wypierałam, że coś między nami jest. Nie chciałam go. Wiele razy próbował, wiele razy mówił, że kocha a ja byłam suką (przepraszam za wyrażenie)... zwyczajnie go odrzucałam... przyciągałam a póżniej odrzucałam.
Aż w końcu byłam na imprezie blisko jego mieszkania... wracając pijana do domu w nocy postanowiłam go odwiedzić. Miałam klucze do jego mieszkania, więc nie było problemu z wejściem. Spał. Połozyłam się obok niego i się obudził. Dalej się juz potoczyło. Ciężko określić co wtedy czułam. Byłam pijana, nie miałam orgazmu (zapewne wlasnie dlatego ze bylam pijana. Teraz tez mam z tym problemy gdy jestem pod wplywem), ale było przyjemnie. CHociaż momentami robiło mi się niedobrze :P Strasznie szybko sie wszystko potoczyło. Przestraszyłam się. Wytrzeźwiałam i nad ranem uciekłam do mieszkania. Później nasze relacje były różne... przez jakiś czas udawaliśmy że to nic takiego. Ja też starałam się to ignorować, ale po kilku miesiącach wyznał że znou uczucie wróciło, więc ja znowu spanikowałam i ucieklam. To był wtedy najgorszy błąd w moim życiu. Było mi strasznie ciężko bez niego... nie mieliśmy żadnego kontaktu przez dłuuuuuugi czas. Byłam ciągle o niego zazdrosna jak tylko gdzies go widzialam... nawet nie chce sobie tego przypominać. Mineło trochę czasu i zaczęlismy znowu ze sobą rozmawiać. To było jakoś na początku zeszłego roku. Póżniej mielismy jeszcze różne perypetie, ale w końcu zrozumiałam, że go kocham i nic na to nie poradzę. Świat jakoś to przyjął :P A ja jestem szczęśliwa od kilku miesięcy Very Happy
A ten pierwszy raz ... przez jakiś czas nienawidziłam siebie za to, pozniej obwiniałam Michała że mnie wykorzystał, bo przeciez bylam pijana... a teraz się cieszę, że było to właśnie z nim. Smile
Powrót do góry
fbarraza28
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pandora Jewelry Official Site
Moncler Jackets
Kate Spade Handbags
Balenciaga Sneakers
Yeezys
Pandora
Burberry Bags Outlet
Pandora
Nike Factory
Fitflop
Nike Air Force 1 Low
Kyrie 4 Shoes
Pandora Bracelets
Moncler Outlet Online
Pandora Bracelet
Pandora Jewelry
Pandora Canada
Air Jordan 4
Ed Hardy Clothing
Pandora Rings
Pandora CZ
Adidas Yeezy Boost
Birkenstocks
Adidas NMD R1
Pandora
Pandora Bracelet
MBT Shoes
Pandora Charm
NMD XR1
Christian Louboutin Outlet
Balenciaga Sneakers
Pandora Outlet
Nike Shoes For Men
Jordan 9
Balenciaga Triple S
Pandora
Nike Air Max 270
Fjallraven Kanken
Nike Air Max
Ferragamo Shoes
Nike Epic React Flyknit
Pandora Bracelets
Nike Air Max Plus
Moncler Jackets
Pandora Charms Canada
Air Jordan Shoes For Men
Yeezy
Jordan Shoes For Women
Jordan 10
Kate Spade Handbags
Adidas NMD R1
Nike Shoes
Pandora Jewelry
Pandora Charms
Birkenstock Sandals
Pandora Jewelry Store
Pandora Jewelry
Vapormax
Fitflop Sandals
Valentino
Curry 5 Shoes
Nike Outlet Online
Jordans Sneakers
Goyard Bags
Valentino Shoes
New Jordans 2019
Adidas Shoes
Air Max 270
Yeezys
Fitflop Shoes
Goyard Bags
Christian Louboutin Shoes
Nike Vapor Max
Nike 270
Air Jordan Shoes
Kate Spade
Nike Roshes
Kate Spade
Nike Clearance Outlet
Fitflops Sale Clearance
Nike Roshe
Nike Outlet Store Online
Yeezy Boost
Louboutin Shoes
Isabel Marant Boots
Adidas NMD
Pandora Charms
Nike Store
Nike Shox
Fitflop Outlet
Birkenstock Sandals On Sale
Bottega Veneta Handbags
Birkenstock Shoes
Nike Factory Outlet
Pandora Outlet
Pandora Charms
Pandora
Moncler Official Site
Red Bottoms
Moncler Outlet
Jordan 11
Fitflop
Balenciaga Sneakers
Pandora
Jordan Retro
Adidas Superstar
Nike Basketball Shoes
Adidas Yeezy
Air Jordan
Pandora Charms
Pandora Canada Jewelry
Skechers Shoes
Pandora Jewelry Outlet
Cheap Nike Air Max
ECCO
Christian Louboutin Outlet
Red Bottoms Louboutin
Ferragamo Belt
Retro Jordan
Vans Sneakers
Pandora Charms
Yeezy 750 Boost
Nike Clearance Store
Timberland Outlet
Nike Sneakers
Ferragamo Outlet
Air Max 98
Jordan 11 Low
Pandora Bracelets
Kyrie Irving Shoes
Jordan 8
Pandora Jewelry
Air Force Ones Shoes
Birkin Bag
Nike Vapormax Flyknit
Kate Spade Outlet Online
Yeezy 700
Moncler Jackets
Nike Women's Shoes
Win Like 96
Adidas Superstars
Ralph Lauren Sale
Nike Outlet
Louboutin shoes
Jordan Shoes
Adidas Stan Smith
Nike Outlet
Birkenstock Outlet
Air Jordan 14
Jordan 12
Christian Louboutin Shoes
Air Jordan 11
Christian Louboutin
Bottega Veneta Handbags
Longchamp Bags
ECCO Shoes
Pandora Disney
Human Races Shoes
Nike Air Presto
Air Max 270 Price
Fjallraven Kanken
Air Jordan
Pandora
Reklama

Wysłany: Pią Paź 12, 2018 20:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15
Skocz do: