Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdy dobijają Cię najbliżsi
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LauraMini
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 18:52    Temat postu: Gdy dobijają Cię najbliżsi Odpowiedz z cytatem

Przywrócę mój temat. Tutaj możecie ponarzekać na naszych bliskich- rodzinkę, przyjaciół, chłopaka, którzy świadomie lub nieświadomie sprawili nam przykrość.
Ja np. od moich sióstr usłyszałam niby na pocieszenie, że ta a ta pani TEŻ NIE MA biustu

na znajome i obce osoby można ponarzekać w temacie "Gdy dobijaja cię znajomi i obcy ludzie".
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 18:52    Temat postu:

Powrót do góry
pestka

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam kuzynkę z biustem D i juz chyba ze sto razy mi powtarzała że faceci patrzą głownie na cycki, opowiadała mi jak to ślinią się na widok jej biustu, jak go komentują, jak nie mogą od niego wzroku oderwać, i że właśnie dlatego nosi takie duże dekoldy... a mogłaby wziąć pod uwagę że mi może być przykro Evil or Very Mad
ale z drugiej strony trochę mnie to śmieszy jak się tak afiszuje z tym swoim biustem, który według mnie jest dużo za duży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czarna dama

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety miałam znowu nieprzyjemny incydent ze strony swojego taty Sad poniewaz wybieram sie w październiku z moim chłopakiem na wesele to przydała by sie nowa kreacja jakaś naprawde ładna żeby sie pokazać... i kupiłam sobie fajną czarna sukienke która jest bez ramączek i z mama gadałyśmy ze dopasujemy fajny stanik pod ta sukienke żeby troche podnieść mi biust , a kiedy przymierzyłam ta sukienke i pokazałam sie tacie to nagle usłyszałam takie cos " ta sukienka jest bez ramiączek ? to na czym sie ona bedzie trzymać jak ty nie masz wogóle cycków" i zaczoł sie śmiac wtedy naprawde zrobiło mi sie przykro żeby własny ojciec takie coś powiedział Sad
Powrót do góry
sijka

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pestka napisał:
ja mam kuzynkę z biustem D i juz chyba ze sto razy mi powtarzała że faceci patrzą głownie na cycki, opowiadała mi jak to ślinią się na widok jej biustu, jak go komentują, jak nie mogą od niego wzroku oderwać, i że właśnie dlatego nosi takie duże dekoldy... a mogłaby wziąć pod uwagę że mi może być przykro Evil or Very Mad
ale z drugiej strony trochę mnie to śmieszy jak się tak afiszuje z tym swoim biustem, który według mnie jest dużo za duży

Pestka a nie pomyslalas o tym, ze moze twoja kuzynka ma mase kompleksow albo brak jej atutow i dlatego tak stara sie dowartosciowac pokazywaniem biustu? kiedys moj dobry kolega po rozmowie z biusciasta panienka ktora miala dekolt do pasa, powiedzial cos takiego: " zauwazylem i to nie pierwszy raz ze te panny ktore maja niemal wszystko na wierzchu, w glowie nie maja nic. byla interesujaca dopuki nie zaczela mowic."
Powrót do góry
agula29
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie oczywiście dobija mnie mój mąż. Właściwie to przyzwyczaiłam się do żartów na mój temat, mam poczucie humoru i umiem się śmiać z siebie i jakoś do niedawna zupełnie mi to nie przeszkadzało. No ale....mój mąż to pobija rekordy, ciągle ogląda się za inymi kobietami, komputer ma wyklejony babskimi biustami, godzinami krąży po necie i ogląda biusty, te jego uwagi "zrób sobie operację" i głupkowate docinki....ech..szkoda gadać. Jednym słowem wpędza mnie w kompleksy. No cóż zrobić, jak to mówią "nie ma się co przejmować, bo nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej"
Powrót do góry
pestka

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sijka napisał:
Pestka a nie pomyslalas o tym, ze moze twoja kuzynka ma mase kompleksow albo brak jej atutow i dlatego tak stara sie dowartosciowac pokazywaniem biustu?

pomyślałam pomyślałam Wink bo ona oprócz biustu ma codziennie (i na codzień) tonę tapety na twarzy, wąskie biodra i kilka fałdek na brzuchu ale ja jej nie powtarzam "faceci patrzą głównie na naturalność, zaokrąglone biodra z ładnym wcięciem w talii i płaski brzuch", bo to jest trochę nie fair że widząc jaki ja mam biust gada takie bzdury
ale sie tym za bardzo nie przejmuję, fakt robi mi sie trochę przykro na takie jej komentarze na temat własnych piersi no ale z nią bym sie na piersi nie zamieniła Wink
Powrót do góry
alicja
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agulaexlaim Nie możesz sobie pozwolić na takie traktowanie, bo to wcale nie są żarty, bo żart, żeby byl żartem musi być smieszny, a po przeczytaniu tego wcale nie było mi do śmiechu, więc co dopiero Tobie!
Ja rozumiem, że facet, jak to facet może woleć duże, jędrne i kształtne piersi, ale to nie upoważnie go do upokarzania swojej kobiety, która nie ma wymarzonego biustu! A poza tym mój facet zawsze mi powtarza, że jesli sie kogos kocha, to on staje sie dla nas najpiękniejszy pod każdym względem i jest naszym ideałem.
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agula jak Twoj maz moze Cie tak traktowac!! Takich docinek nie powinno sie slyszec z ust bliskich, chociaz sama je slyszalam, ale maz to czlowiek, ktory powinien Cie wspierac a nie dolowac! Wez go na jakis sposob. Moze tak jak kiedys wymyslila Laura Mini zrob sobie sesje fotograficzna, zaplac nawet za to i ustaw na tapecie piekne zdjecia wlasnej osoby, zamiast rozebranych panienek! A jak to nie pomoze, to podpusc go, zeby dal Ci pieniadze na operacje i wtedy zobacz jak on zareaguje.

A nawiasem mowiac, ten tekst z operacja czeka na moja kochana siostrzyczke, ktora lubila mi dogryzac z tego powodu Wink
Powrót do góry
agula29
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam kochane za wsparcie. Masz rację Alicjo też się czuję zdradzana kiedy on woli spędzić czas oglądając "sztuczne baby", które po zdjęciu tapety i tych wszystkich fotograficzno-komputerowych trików pewnie wyglądałyby po prostu szaro i zwyczajnie. Jest to dla mnie problem ogromny i miałam z nim przez to już całe mnóstwo awantur ale to nic nie nie daje. Coraz częściej zdaje mi się, że to chyba znak, że miłość już wygasła....
Cieszę się, że mam chociaż przed kim się wyżalić i jestem Wam za to ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie. Ps. Jak tylko coś się zmieni w tym temacie - dam znać.Bo od tej chwili takiem traktowaniu mówię stanowcze NIE.Pozdrawiam Was Alu i Edytko i całą resztę Pań też.Pa.
Powrót do góry
LauraMini

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, mój facet nigdy przede mną nie ukrywał, ze woli duże i raczej się nie łudzę, że moje lubi Sad Jeśli już coś mówi, to zazwyczaj, że mu "nie przeszkadzają". Raz mi powiedział coś takiego: "Fajne masz cycuszki. Po co Ci duże, tylko Ci potem będą wisiały". Jakoś mnie to nie pocieszyło Sad Podobaja mu się tylko moje sutki, i tylko nimi się zajmuje, ich dotyka, liże itd. Ale całych piersi nie dotyka, więc pewni ich nie lubi.

P.S. Może się czepiam, ale mam dołka z jego powodu. Bynajmniej nie z powodu piersi, tylko jak już się ma dołek, to się te przykre sytuacje przypominają Sad
nikitka84

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LauraMini, a moze bys mu podpowiedziala, zeby sie calymi piersiami zajal? Niektorzy mezczyzni mysla, ze tylko pieszczoty sutkow sa w stanie sprawidz kobiecie duza przyjemnosc i dlatego skupiaja sie wylacznie na nich.
Edysia

PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura Mini ja czesto slyszalam opinie facetow, ze dla nich rozmiar sie nie liczy, najwazniejsze, zeby sutki byly ladne. Moze wlasnie Twoj facet do takich nalezy? Moze wlasnie jemu podobaja sie Twoje sutki i dlatego poswieca im duzo czasu? Sprobuj tez, tak jak pisze Nikitka, podpowiedziec mu, zeby zajal sie cala piersia.
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie dobija moja najlepsza przyjaciółka...i jak tu nazywać ja ciągle przyjaciółką? Wink Zawsze keidy sie jej żalę że mam malutki biust i że dałabym wszystko żeby choć trochę urósł to ona zamiast mnie jakoś pocieszyć zawsze wyskoczy z tekstem w stylu: A mnie sie mój biust bardzo podoba... to chyba jedyna rzecz z mojego ciała do której nie mam żadnych zastrzeżeń pełne C...Nawet już mamę "przerosłam" ....I jak tu się nie dołować? Sad
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo kocham mojego braciszka ma 21 lat i wydawałoby się, że jest domyślną istotą, ale... nieraz jak zacznie coś gadac to mam ochote go zabic... ok niech sobie gada do mnie jakies glupoty, niech robi to przy kim chce, ale nie przy moim chlopaku Twisted Evil jakies dwa tygodnie temu przyszedl do mojego pokoju (ja bylam ze swoim chlopakiem) i zaczal cos opowiadac i tak od slowa do slowa zeszlo na jego byla dziewczyne, cos tam o niej mowil... i nagle powiedzial, ze ona miala taka jedna kolezanke Ewe i ta Ewa strasznie podobala sie jego koledze... potem stwierdzil "no w sumie nie byla za ladna ale za to miala taaaaaaaaakie cyce" po czym oczywiscie musial gestami pokazac wielkosc piersi Twisted Evil i gadal o tych jej cyckach chyba z 5 minut w koncu sie zamknal... no dobra nigdy mu sie nie zwierzalam z tego ze mam kompleks ale czy to jest az tak trudno sie domyslec ze moge miec kompleks na punkcie biustu skoro go prawie nie ma a on prowadzil dlugie wywody na temat cyckow jak melony Twisted Evil az mialam lzy w oczach...
Oczywiscie jak moj chlopak juz pojechal do domu to powiedzialam bratu "jestes glupi i moglbys sie czasem zastanowic nad tym co mowisz" myslalam ze sie domysli i ze to wystarczy ale...
...wczoraj byla powtorka z rozrywki... jego inny kolega ma od tygodnia nowa dziewczyne i byl z nia w niedziele na imprezce u mojego brata... i moj braciszek znowu przy moim chlopaku zaczal mowic: no Damian mowil ze cycki nie sa wazne ale gadac to sobie moze od razu zwrocilismy uwage ze Slawkiem(jeszcze inny kolega) na biust tej jego nowej Twisted Evil i do mnie: Magda, wiadzialas jakie ona miala duze cycki i blebleble blebleble Twisted Evil juz nie wytrzymalam... wyszlam z pokoju... i czekalam az moj brat tez stamtad wyjdzie i tym razem wybuchlam, tez nie powiedzialam wprost o co mi chodzi ale chyba tym razem sie domysli... powiedzialam mu "Ty jestes popier****** mowilam Ci juz zebys sie zastanowil nad tym co mowisz, nienawidze Cie"

Wiem, ze on nie chce mi robic na zlosc, ze nie robi tego celowo... ale do cholery czemu ludzie potrafia byc tacy malo domyslni? Confused czy on nie moze wpasc na to ze gadanie takich rzeczy przy moim chlopaku jest conajmniej niestosowne? ja bym w zyciu nie poleciala do jego dziewczyny i nie zachwycalabym sie jakims super przystojnym i umiesnionym chlopakiem mojej kolezanki... no rece mi opadaja...
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet gdybys miala wiekszy biust od tej panny, to gadanie o tym przy Twoim chlopaku jest nie wporzadku ze strony Twojego brata. To tak jakby liczyl na to ze nawzajem wymienia swoje wrazenia odnosnie cyckow. Ehh... faceci.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 24, 2006 23:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 1 z 23
Skocz do: