Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdy dobijają Cię najbliżsi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
silviax
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zdenerwowało, bo jakiś czas temu ojciec się podeśmiał, że niby on ma większe piersi niż ja... Ale dostał szybko niezłą burę, i od tej pory siedzi cicho Wink. Grr...

Moje piersi są malutkie, ale jędrne i cieplutkie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 21:04    Temat postu:

Powrót do góry
Yashka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

,,Niech Ci ten Twój chłopak masuje te cycki to może Ci w końcu urosną.'' - uroczy tekst mojego wujka Wink
Patryka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio podczas oglądania filmu z moim chłopakiem, on patrząc na aktorkę z małym biustem powiedział: "o, ona też jest płaska?", ręce opadają jak czasem facet potrafi niechcący nastrój poprawić :P
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryka, może mu kiedyś marudziłaś a jemu się przypomniało akurat podczas filmu i chciał Cię pocieszyć, wierz w jego dobre intencje a przynajmniej trzymajmy się tej wersji dla dobra Twojego nastroju Wink
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziękuję za takie pocieszanie Very Happy Tzn złych intencji na pewno nie miał, ale wkurzyłam się na niego bardzo...
A i przypomniało mi się jeszcze jedno. Kiedy zaczynaliśmy ze sobą być, powiedział mi, że sam się zdziwił że spodobała mu się dziewczyna z tak małym biustem. Powiedzial to w taki sposób, jakby to miał być komplement, ale mnie zamurowało - z tym ze wtedy było mi bardziej wszystko jedno, bo nie sądziłam że będziemy razem tak bardziej "poważnie"... Dodam, że jego była miała naprawdę duże piersi Confused
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryka, a czy Twój facet ma duże doświadczenie z dziewczynami? (z tego co napisałaś na pewno miał jedną przed Tobą tylko nie wiadomo, czy to był długi związek, czy nie) i w ogóle ile on ma lat?

Z tego co napisałaś, to mi się wydaje, że on próbuje Cię dowartościować tylko w cholernie nieudolny sposób Rolling Eyes tak w ogóle to mówiłaś mu o swoim kompleksie, czy on sam uznał, że skoro masz mały biust, to pewnie masz kompleks?

jak ja sobie przypomnę, jak mnie nieraz mój chłopak rozwalał swoimi tekstami, to ręce opadają Wink na szczęście nie były to teksty na temat piersi, ani w ogóle nic związanego z wyglądem.. on po prostu był niedoświadczony w relacjach damsko-męskich, bo jednak koleżanki to co innego niż dziewczyna.. a ja jestem jego pierwszą.. na szczęście już dawno się wyrobił i nie strzela głupimi tekstami Wink znaczy czasem coś tam palnie, ale tego nie da się uniknąć w końcu to tylko facet Laughing

Cytat:
Kiedy zaczynaliśmy ze sobą być, powiedział mi, że sam się zdziwił że spodobała mu się dziewczyna z tak małym biustem. Powiedzial to w taki sposób, jakby to miał być komplement

i najprawdopodobniej to był komplement, ale wyjątkowo nietrafiony Wink
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybki wywiad Very Happy

Freja_x napisał:
Patryka, a czy Twój facet ma duże doświadczenie z dziewczynami? (z tego co napisałaś na pewno miał jedną przed Tobą tylko nie wiadomo, czy to był długi związek, czy nie) i w ogóle ile on ma lat?

jest rok starszy ode mnie, ze swoją byłą byli trzy lata prawie

Cytat:

Z tego co napisałaś, to mi się wydaje, że on próbuje Cię dowartościować tylko w cholernie nieudolny sposób Rolling Eyes tak w ogóle to mówiłaś mu o swoim kompleksie, czy on sam uznał, że skoro masz mały biust, to pewnie masz kompleks?

Freja ja jakoś specjalnie nie narzekałam jeśli chodzi o biust, może co najwyżej przemyciłam w żartach jakieś stwierdzenie na ten temat; wydaje mi się, że bardziej on to uznał za mój kompleks...

Cytat:

jak ja sobie przypomnę, jak mnie nieraz mój chłopak rozwalał swoimi tekstami, to ręce opadają Wink na szczęście nie były to teksty na temat piersi, ani w ogóle nic związanego z wyglądem.. on po prostu był niedoświadczony w relacjach damsko-męskich, bo jednak koleżanki to co innego niż dziewczyna.. a ja jestem jego pierwszą.. na szczęście już dawno się wyrobił i nie strzela głupimi tekstami Wink znaczy czasem coś tam palnie, ale tego nie da się uniknąć w końcu to tylko facet Laughing

mojemu byłemu nie zdarzało się mówić takich głupot, ale to może przez to, ze był jednak trochę starszy i bardziej wiedział, co wypada powiedzieć, a co lepiej przemilczeć. "aktualny" naprawdę czasem jak coś palnie mam ochotę z jednej strony wybuchnąć śmiechem, a z drugiej strony go walnąć, wiem jednak, że nie ma złych intencji, więc cóż...

freja napisał:
patryka napisał:
Kiedy zaczynaliśmy ze sobą być, powiedział mi, że sam się zdziwił że spodobała mu się dziewczyna z tak małym biustem. Powiedzial to w taki sposób, jakby to miał być komplement

i najprawdopodobniej to był komplement, ale wyjątkowo nietrafiony Wink

Razz
Powrót do góry
monialisa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w rodzinie dopieka mi kuzyn. Zwykle jak mnie widzi to śpiewa pioseneczki własnego autorstwa np. "a kiedyś cyc znajdę, znajdę cyc!" lub "widziałam cyyyyyca cień". Udaję, że mnie to śmieszy, bo gdybym mu pokazała, że działa mi to na nerwy, to robiły tak o wiele częściej. Sad
Oprócz niego mam też cudowną rodzinkę, która w czasie wigilijnej kolacji bardzo mnie "dowartościowała", mianowcie, moja prababcia stwierdziła, że ja to powinnam iść do zakonu bo przynajmniej wstydu nie będzie, że nie będę miała męża, bo przecież nikt mnie i tak nie zechce.. ;( Oczywiście nie obeszło się bez uwagi mojej cioci, która chyba chciała mnie pocieszyć i stwierdziła "nie martw się, każda potwora znajdzie swego amatora". Agrr.. Confused
tirimiri

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby mi ktoś powiedział tak jak Twoja prababcia to nie miałabym najmniejszych skrupułów żeby się porządnie odgryźć! W ogóle co to są za komentarze? Naprawdę nie rozumiem tego, ze najbliżsi mogą mówić tak przykre rzeczy. I w jakim celu? W tym temacie większość dziewczyn pisze o nietrfionych żartach rodziny, ale to była wyraźna złośliwość.
Ja mam o tyle dobrze, że w rodzinie nigdy nikt nie powiedizał nic złośliwego na ten drażliwy temat (czego nie mogę powiedizeć o obcych ludziach ; / )
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słuchaj prababci, to ewidentna demencja starcza Wink
Powrót do góry
monialisa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa napisał:
Nie słuchaj prababci, to ewidentna demencja starcza Wink

No tak, prababcia rzeczywiście już trochę niedomaga, ale jakoś cała rodzinka się z tym zgodziła, oprócz wyżej wymienionej ciotki.
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko im wierzyć, a skoro już nawet moja rodzinka mówi, że jestem "mało urodziwa" i "ciekawe w kogo się wdała, tato ładny, mama ładna.." to już naprawdę muszę być ostatnim pasztetem Laughing
Jeszcze co do biustu, rozmawiam sobie z kuzynem i on opowiada o jakimś swoim koledze i mówi "on ma klatę na plecach, a ty za to masz plecy na klacie, moglibyście się uzupełniać!" Confused
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się rodziną, niektórzy już tak mają że lubią dogryzać swoim najbliższym. Następnym razem "zabij" ich pewnością siebie.
A Twój kuzyn? ile ma lat? Pamiętam, że mój w naszych młodszych latach wręcz znęcał się nade mną w bardzo perfidny sposób, nie raz doprowadzał mnie do łez a teraz kiedy oboje jesteśmy po 20-tce nie raz sobie miło gawędzimy Wink Twój kuzyn jest widocznie niedojrzały, bez względu na swój wiek. Nigdy nie słuchaj gdy ktoś próbuje podburzyć poczucie własnej wartości.
Powrót do góry
monialisa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa napisał:
Następnym razem "zabij" ich pewnością siebie.

Łohoho.. w tym właśnie problem, że mam strasznie, wręcz potwornie niską samoocenę, a takie teksty ze strony najbliższych, którzy powinni być dla mnie podporą i mnie wspierać, wcale mi nie pomagają uwierzyć w siebie, wręcz przeciwnie.
Ale cóż, tak to bywa w życiu, że nie zawsze ma się wszystko to, co by się mieć chciało Wink Więc nie pozostaje nic innego prócz walki o wymarzone ciało Cool

Co do kuzyna- ma on 22 lata Laughing
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zaczniesz pracować nad ciałem, popracuj nad własną samooceną bo inaczej nawet przy wymirach i wyglądzie miss univers nie będziesz z siebie zadowolona. Powodzonka Wink
Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dialog o facecie który by mis się podobał i którego bym podrywała gdybym nie miała męża

ja: Przystojny jest ten koleś. Widziałam jego klatę, ma większe piersi od ciebie (męskie piersi takie wiecie płaska klata i męska jest fee Wink

on: To jakbys sie chciała z nim spotykać? przecież z tego co mówisz większe od twoich.

ja: ...

;(

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 04, 2011 18:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 22 z 24
Skocz do: