Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fobie i dziwactwa
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 01:11    Temat postu: Fobie i dziwactwa Odpowiedz z cytatem

Każdy ma jakieś swoje dziwactwa i zabawne przyzwyczajenia wydaje mi się że to może być całkiem fajny temat - będzie się z czego pośmiać Wink sama mam pełno głupich nawyków, które w większości doprowadzają do szału wszystkich domowników. Maja rację prawdziwy dziwak ze mnie Very Happy czasami sie czuje jakbym wyladowala na planie filmu "Dzien Swira"

No to u mnie tak to wyglada;
- Sprawdzanie po kilka razy czy zamknelam dom przed wyjsciem i czy gaz jest zakrecony
- brzeg dywanu musi byc na tej samej lini co panel, nic nie moze wystawac poza krawedz blatu stolu czy biurka bo doprowadza mnie to do szalu, podobnie jak nie rowno poustawiane przedmioty, piloty i dlugopisy musza lezec rownolegle, zaslony musza rowno zwisac i musi byc na nich parzysta liczba fald ( zdarza mi sie rano rownac je przez 10 min) wogloe nie lubie nie parzystych liczb, denerwuja mnie np kiedy mam gosci i przed podaniem ciastek zauwaze ze sa nie parzyste zjadam jedna zeby sie wszystko zgadzalo
- musz miec do wszystkiego inny kubeczek badz szklanke - inna do zielonej herbaty i ziolek, inna do herbaty wellness, inna do wody mineralnej i inna do bawarki
- obgryzanie przedmiotow, nie wyrzuce drewnianego patyczka po lodzie dopoki go doszczetnie nie zgryze
- nienawidze jesc przy ludziach i nie lubie patrzec kiedy inni jedza kiedy jestem zmuszona przebywac w ich towarzystwi patrz na nih z obrzydzeniem i nie moge tego opanowac Very Happy
- musze umyc zeby po kazdym posilku, nawet po wypiciu wody mineralnej i kiedy tylko poczuje taka potrzebe - czasami kiedy je umyje po chwili wracam sie do lazienki bo dochodze do wniosku ze moglam to zrobic dokladniej Laughing
- denerwuje mnie kiedy ktos nie stawia kropki nad literka "i" albo robi niewyrazne ogonki w literekach "ą", "ę" gdy pozyczalam zeszyty od kolezanek i zauwazylam cos takiego badz blad ortograficzny lub brak przecinka musialam to poprawic, bo nie moglam spokojnie przepisywac lekcji
- nie lubie rozpoczynac zajec o niepelnych godzinach, a kiedy jest np 11:32 to licze ze jest juz za dwadziescia dwunasta,po przepudzeniu obliczam ile czasu zajmie mi wszystko co mam do zrobienia wyliczam sobie czas nawet na drobiazgi
- kiedy zauwaze wlos czy paproch na cudzym ubraniu musze go natychmiast zdjac bo mnie rozprasza

Tak jak juz pisalam dziwak ze mnie Very Happy pewnie jeszcze cos dopiszę. Ciekwa jestem jakie sa Wasze nawyki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sty 18, 2007 01:11    Temat postu:

Powrót do góry
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he fajnie Nimfa Very Happy

Moją najgorszą zmorą so otwrte szafki i drzwi. Zanim się położe spać musze wszytko pozamykac, bo nie zasnę, a jak nie dokładnie zamknę i zostaje szparka to i tak za chwilke wstaje do tego od nowa i zamykam. Kazda szuflada i kazde drzwiczki muszą być zamknite.
No i kolejne dziwactwo to dokładnie pościelone łóżko. Prześcieradło prościutkie, bez żadnego załamania i oczywiście bez okruchów. Jeśli w nocy się okazuje że pod prześcieradłem mam jakiś okruszek to nawet o drugiej w nocy wstaję ściągam wszytko, strzepuję i rozkładam na nowo Very Happy jeśli tego nie zrobie to jestem niewyspana i cały dzień marudna, pozatym wszytko mnie boli.
Jeśli jeszcze chodzi o zaścielenie to oczywiście nie może być tak że guziki z poszwy mam pod nosem, muszą być w "nogach" i odwrócone w kierunku łóżka a nie na zewnątrz, zawsze sprawdzam jak mój kładzie kołdrę czy dobrze są guziki.

No to są chyba te najgorsze u mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bursztynek
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hy hy dużo by tego było Very Happy
Na razie przychodzi mi do głowy:
-nieuzasadniony strach przed zwierzakami "rolniczymi: (konie, krowy, byk)
-nienawidzę męskich muszek. Krawaty tak, muszki nie. Czuje dziwną agresję jak widze faceta w muszce Very Happy to nie jest to, że nie lubię...ja bym mogła takiego delikwenta pogryźć Laughing
-jak jest przymrozek to nie chodzę chodnikami tylko włażę na przymarznięte kałuże tak, żeby lód chrupał. Muszę "schrupać" wszystkie kałuże to mnie jakoś...relaksuje :P
-czystość w samochodzie. Jak ktoś chce do niego wejść z zapiekanką czy chipsami, to nie pozwalam. Gumki czyszczę z błota codziennie oraz odkurzam codziennie fotele Smile
Jak coś mi się przypomni, to będę pisać Wink
Mała Mi

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Moją największą fobią jest ortografia, po prostu nienawidzę patrzeć na błędy ortograficzne, za każdym razem mam ochotę poprawiać wszystkie byki Wink staram się być tolerancyjna, ale jak widzę błąd w podstawowym wyrazie (np jak ktoś pisze "wogule") to mnie krew zlewa Wink nie znoszę też jak ktoś pisze "sh" zamiast "ż" lub "sz". np. "tesh" wrrrr Twisted Evil Moi znajomi, którzy ze mną gadają na gg, wiedzą, że mam taką fobię i starają się pilnować Very Happy
- Podobnie jak Alma, mam fobię, że jak ścielę łóżko to guziki od poszewki z kołdry muszą być zawsze w nogach a nie przy twarzy, w dodatku obrócone do góry.
- Często jak widzę długi wyraz to bawię się w tworzenie innych wyrazów z liter jakie ten wyraz zawiera, czasem to jest męczące, np na egzaminie Laughing
- Jak widzę jakieś cyferki to zawsze je dodaję, mnożę itd. A jak jestem nerwowa i chcę się uspokoić to liczę sobie całki albo pochodne Razz (syndrom Politechniki)
- zapamiętuję mimowolnie wszelkie daty, numery telefonów, znaki zodiaków, ba, nawet numery rejestracyjne Wink
- Jak jestem w knajpie to zawsze piję piwo (czy inne napoje) przez słomkę, po prostu się brzydzę dotknąć ustami szklanki czy kufla
- jak jem loda na patyku w polewie czekoladowej to najpierw zjadam polewę a dopiero potem resztę. Podobnie jak jem wafelek, zjadam go "warstwami" Wink
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi przypomniałaś mi o numerkach...tez to robię...ja stoję na przystanku, jak idę ulica i mi się czas dłuży, jak gdzieś siedzę...cały czas sobie dodaję, albo liczę auta, albo zapamiętuje rejestrację Wink
I jeszcze najważniejsze mi sie przypomniało arachnofobia czyli nieuzasadniony lęk przed pająkiem...brrr...okropieństwo.....
Powrót do góry
agusia.86

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Almo skąd ja znam ten niewytłumaczalny lęk ale arachnofobia czy to już jest to niewiem bo ja jeszcze nie sprawdzam przed położeniem się do łóżka czy nie ma tam pająków a podobno ludzie a arachnofobią tak mają Laughing ale pamiętam jak sie cała rodzinka ze mnie śmiała bo kiedys byłam w domu po prababci starym dawno nikt tak nie mieszkał i coś wzięłam do ręki a tam był paproch jakiś(mówią, że paproch) ale dla mnie to był pająk i z wrzaskiem wyleciałam z domu i poleciałam gdzieś do połowy ogrodu a ogród był naprawdę długi Laughing później tyle razy mi to wypominali... Razz
oprócz pająków boję się jeszcze muszek owocówek, myszy, os, zwykłych much jak są za bliszko i wszystkiego co małe i nie jest oswojonym zwierzem domowym Razz przez to jak mam zejść do piwnicy to serce w gardle ale wmawiam sobie, że nie ma się czgo bać i nie mogę pozwolić żeby nieuzasadniony strach mnie zdominował i jakoś to jest Wink

tak samo jak Alma i Mała mi mam to z guzikami Wink i tak samo przy poduszce guziki muszą zawsze byc pod spodem Razz

kolejna moja fobia to jak przychodzą do mnie znajomi nigdzie nie może być ani pół zbędnego kawałka kartki czy czegokolwiek wszystko musi być pochowane do szafek, na biurku musi być idealny porządek i dużo miejsca, natomiast jak jestem sama zawsze mam mase zeszytów, długopisów i kabelków naokoło - taki twórczy nieład Wink

odwrotnie jak Nimfa ja uwielbiam numerki nieparzyste, 3 świeczki na biurku, 5 na szafce... parzyste jakoś mi nie pasują Wink ale jeśli chodzi np. o ciasto nigdy nei liczę Wink

kolejna sprawa szlag mnie trafia jak widzę, że ktoś pije wodę z kranu, poprostu bym udusiła Laughing

pewnie znalazłoby się jeszcze troszkę rzeczy ale to jest to co mi przychodzi pierwsze na myśl Wink
Powrót do góry
aniablondi19

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziwactwa to:

- patrze, czy ludzie mają wągry, w sklepie, w kolejce, wszędzie,
- uwielbiam przebijać bąbelki na kopertach ochronnych,
- jak mi się rozdwoi albo złamie paznokieć to obcinam wszystkie,
- czasem siedze godzine z nożyczkami, szukam rozdwojonych koncówek i obcinam je,
- dre sie jak siedzi na mnie pająk większy niż na 5mm, chociaż wiem że on sie mnie bardziej boi i nic mi nie zrobi,
- lubie wsadzaj ręke do suchego ryżu czy kaszy i pogrzebać troche,
- uwielbim czarnobiały zestaw, najlepiej "motyw krówki" mam takie kapcie, kocyk, obicia na szapkach i mojego króliczka- moja mała krówka. achc i w domu z 10 pluszowych krówek = wszędzie naklejone nalepki z krówkami. żywe krowy też lubie,
- piszcze i robie z siebie idiotke w każdym sklepie zoologicznym na widok malutkich krókiczków czy innych kotków. I za każdym razem obiecuje sobie, że to był ostatni raz.
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ja Wink
- mam manie na punkcie ortografii Smile wszystkich poprawiam i tak jak u Malej Mi, moi znajomi tez staraja sie pilnowac Wink
- u mnie guziki musza byc w nogach, zwrocone do gory Smile
- wszystko kupuje xxl - zel pod prysznic musi byc duzy, balsam tez, podpaski zawsze dwupak. Nie znosze chodzic po takie rzeczy do sklepu i zawsze kupuje wszystko w duzych rozmiarach Smile
- jak zlamie mi sie jeden paznokiec, obcinam wszystkie...
- firanka musi byc rowno ulozona! Moglabym zabic, za niezasuniecie jej do konca!
- nieznosze, gdy jestem u kogos i ktos daje mi cos do picia w niedomytej szklance! Nie rozumiem, jak mozna nie myc szklanki plynem do mycia naczyn... A najgorsze, ze glupio tak poprosic o cos do picia a potem sie nie napic, wiec robie wszystko, zebyc chociaz lyczek sie napic i przy okazji nie zwymiotowac z obrzydzenia!
- rowniez dodaje rozne cyferki, mnoze i takie tam Wink
- jak wstaje rano, to budze sie pol godziny wczesniej po to, aby zjesc sniadanie i znowu sie polozyc do lozka Smile czuje sie bezpieczna w cieplym lozku i przygotowuje sie psychicznie do wyjscia na zewnatrz Smile

Jak sobie cos przypomne, to napisze Wink
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja patrzę wszystkim ludziom w zęby i sprawdzam, czy mają dobrze umyte Very Happy

Bawię się włosami wszystkich koleżanek, chociaż one mają tego serdecznie dość.

Gapię się wszystkim dziewczynom na cycki Confused.

Jak ktoś je z otwartymi ustami, a co gorsza żuje w ten sposób gumę! lub mlaska, od razu wychodze, inaczej ta osoba po prostu dostałaby w papę, doprowadza mnie to do szału.

Jak ktoś obgryza paznokcie to automatycznie chwytam tą osobę za rękę i nie pozwalam obgryzać- to również doprowadza mnie do szału.

Muszę coś robić z nogami- najgorzej jest w szkole, macham nimi we wszystkie strony, wierzgam, kopię osobę która siedzi przede mną, nieświadomie przesuwam jej krzesło! A najczęściej noga na nogę i ta, która jest na górze wygląda, jakby miała padaczkę Rolling Eyes do tego jeśli mam klapki to ściągam je i zakładam, macham we wszystkie strony, juz nie raz zdarzyło się, że klapek wylądował na środku klasy podczas takiej zabawy.

Gdy mi się nudzi ćwiczę podpisy róznych aktorek Wink. Do tego rysuję jakieś szlaczki, a najczęściej gryzmoły bez rzadnego kształtu.

Nie potrafię zasnąć, jesli mam posprzątany pokój! Naprawdę! Kiedy wszystko jest pozamykane, posprzątane, to mam bezsenną noc.
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniablondi19 napisał:

- patrze, czy ludzie mają wągry, w sklepie, w kolejce, wszędzie,
- uwielbiam przebijać bąbelki na kopertach ochronnych,
- lubie wsadzaj ręke do suchego ryżu czy kaszy i pogrzebać troche,

Hehe mam to samo Very Happy
Jeszcze dodam, że drżę na dźwięk sygnału karetki pogotowia.
maalutkaa88

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-pierwsze na co zwracam uwage u jakiej kolwiek dziewczyny to jej cycki. i zawsze stwierdzal ze nikt nie ma mniejszych od moich Sad
-arachnofobia
-wyciskanie syfkow
Bursztynek

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dodam jeszcze, że mam lekkiego bzika na punkcie drobnych czynności kuchennych Very Happy
Uwielbiam miksować, wlewać, przelewać, przesypywać, ucierać a w szczególności ubijać białka...bawię się przy tym jak dzieciak Laughing
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam taka fobie ze lubie wszystko to co jest symetryczne i nie lubie nieregularnych ksztaltow...
np nie lubie niesymetrycznych bluzek np 1 rekaw dlugi a drugi krotki Wink
jak ukladam wlosy to przedzialek jest na srodku...

i jak teraz siedze to przed soba mam monitor - po 1 i po 2 stronie monitora mam takie same pojemniki na olowki/kredki oddalone od monitora wtakiej samej odleglosci - to samo sie tyczy glosnikow ale to jest jeszcze zrozumiale

wiem ze w zyciu tak sie nie da wszystkiego poustawiac Wink... ale teraz sie z tego smieje bo ta fobia ujawnila sie wtedy kiedy bawilam sie klockami lego i budowalam dom z klockow - wszystko bylo ulozone zgodnie z tymi zasadami a teraz dalam na luz i balagan w pokoju mam niesymetryczny Wink
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jak ukladam wlosy to przedzialek jest na srodku...

o tak, do nie dawna mialam taka sama obsesje z tym, ze przedzialek zawsze robilam od linijki zeby byl rowniutki:lol:
Powrót do góry
agusia.86

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja odwrotnie niż truskaweczka kocham wszystko co niesymetryczne no może faktycznie oprócz bluzek Wink nieparzyste, niesymetryczne i nie pod linijkę - np nie znoszę jak radio stoi równolegle do krawędzi biurka Laughing dla mnie symetria jest nudna, wszystko co równoległe lub prostopadłe jak pod linijkę jest nudne...

Ostatnio zmieniony przez agusia.86 dnia Sob Sty 20, 2007 00:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sty 19, 2007 20:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: