Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuracja i forum - jawne czy tajne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manonnie
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cookie są w miejscu, gdzie ich nie dopadnie inny uzytkownik:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 06, 2007 23:32    Temat postu:

Powrót do góry
Buka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ukrywam, jak większość. No, moje dziecko wie, ale to niemowle więc nie powie tacie. Jak zacznie mówić to będzie gorzej. Jak mój chłopak widzi ziółka to się śmieje że asfalt piję, bo piję teraz malwę a to czarne jak smoła. I ciągle mnie atakuje że się w czarownicę zamieniam, jakieś zioła gotuję, tylko miotły mi brakuje. Jak zacznę pić więcej ziół i parzyć 3 razy dziennie to nie wiem co będzie.
Powrót do góry
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tez każde ma swój komputer i ja zabraniam do swojego zagladać, ale cóż poradzić czasem. Jak mnie nie ma to zaraz się mój brat nim zajmuje, bo on ogólnie jest infomatykiem więc wszytkie komutery ze "wsi" ma a jak mu barkuje podłączeń do testowania na swoim to korzysta z mojego, a na to musze się godzić niestety bo to on mi złożył kompa Confused więc jak wychodze z domu to obowiązkowo czystki w historii robię Wink bo pokoju nie zamykam na klucz przeciez wychodząc Wink no i drugi raz robie jak przychodzi do mnie narzeczony, a że przychodzi codziennie to kasuję codziennie, bo nigdy nie wiem do jakiego folderu zagladnie pod moją nieobecnośc w pokoju Wink Niby ma zabronione, ale to jednak facet.....ja do jego kompa nie zagladam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
larwunia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony wie i nie może się nadziwić, że można tyle czasu spędzać czytając o piersiach:). Miał wiedzieć tylko on, ale zamówiłam na necie Saw Palmetto i bałam się, że domownicy dostaną zawału jak zobaczą, że kupiłam lek na prostate.. wolałam się przyznac:) Ale gdyby ktokolwiek inny wiedział............. Embarassed
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję odwagi Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Nimfa dnia Czw Lut 08, 2007 23:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
vampiria
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie nikt nie wie Wink Z wyjatkiem mojego chlopaka, ktorego kiedys wtajemniczylam, bo zamawialam BE na allegro i poprosilam o wyslanie na jego adres (zeby u mnie w domu nikt sie nie zorientowal Wink ). Potem przerwalam kuracje na jakis czas, a pozniej znowu zamawialam jakies preparaty na allegro, ale tym razem nie mowilam mu co to (ciagle pyta mnie po co ja to biore, ale wie na 100%, tylko chce to uslyszec Wink ). Co do forum, to to wie,ze co gdzies jakos, ale nie wie z czym to sie je. A moja rodzina nigdy nie zorientowala sie nawet ,ze ja jakiekolwiek ziola zaparzam;) Pelna konspira Smile
Powrót do góry
dev

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie o forum wie tylko chlopak, sam mnie na niego naprowadzil, wlasciwie to na gazeta.pl Wink I nie wstydze sie tego i nie kryje przed nim. Ale poza nim nie wie o tym nikt. Zadne kolezanki, nikt z rodziny.
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie można powiedzieć że siostra już praktycznie wie, dzielimy jeden pokój więc widzi co robię, zerka na ekran. Czasem kiedy na chwilę odejdę od kompa ona przy nim siada więc widzi co jest na pasku, ciekawa jestem czy czasem czyta pokryjomu.. Wink Chociaż ona nie lubi zabawy w ziółka więc wątpie czy by ją zainteresowało, mogę byc spokojna o swoją prywatność.. chyba.
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie o forum nie wie nikt Wink Zawsze, gdy slysze, ze ktos sie zbliza do pokoju, od razu wychodze z tej stronki i zawsze mam cos awaryjnego otwartego Wink
Powrót do góry
aguti

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w domu chyba nikt nie wie. Za to wie mój facet, jemu to nie przeszkadza uważa że to nawet dobrze, ze mam gdzie się wyżalić jeśli chodzi o mój kompleks. Jemu wielkość mojego biustu nie przeszkadza, ale wie że ja mam z tym problem tzn. że ja go nie akceptuję, tak samo jak wie o tym, że w jego zapewnienia o tym, że problemu nie mam i tak nie uwierzę , więc popiera moje "dziwactwo". Ale forum nie czytuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Patryka

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś niedawno znajomy internetowy zagadał do mnie na gg z takim tekstem "Naprajwdę ci piersi urosły od medytacji?"
Normalnie zamurowało mnie Very Happy
Rozpoznał mnie tu przez nr gg i avatar, jaki miałam na innym forum.
Oczywiście nie miałam szansy się wykręcić Very Happy
Nie ukrywam, że było mi trochę głupio, ale o dziwo... tylko trochę Smile Bo nie znam go osobiście...

Poza tym kuracja jest tajna...
Powrót do góry
mala242
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiedziałam tylko mojemu chłopakowi a on to akceptuje choc i tak mowi ze jemu sie bardzo podobam taka jaka jestem i bardzo mnie taka kocha ale jesli chce to robic dla siebie (zebym sie lepiej czuła) to on to rozumie Wink przed wszyskimi innymi to ukrywam ;P
Powrót do góry
Sagita

PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala242 napisał:
ja powiedziałam tylko mojemu chłopakowi a on to akceptuje choc i tak mowi ze jemu sie bardzo podobam taka jaka jestem i bardzo mnie taka kocha ale jesli chce to robic dla siebie (zebym sie lepiej czuła) to on to rozumie Wink przed wszyskimi innymi to ukrywam ;P

zacytowałam bo u mnie jest dokładnie tak samo Wink
Powrót do góry
Małgol
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jak tylko znalazłam Was, to zaraz opowiedziałam cała szczęśliwa mijemu mężczyżnie. Jak się spotkałam z sostrą i mamą to oczywiście też naopowiadałam Smile Weści o forum puściłam dalej w świat tzn. powiedziałam o nim moim koleżankom z tym samym problelem.
paz

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kuracja sie nie chwalilam nikomu... oj ale by sie moj mezczyzna usmial Embarassed albo mnie wyzwal nawet albo obie te rzeczy Wink tak bo on nie widzi problemu wcale. Jemu sie podoba... tak wierze mu ze tak jest ze moje piersi sa wedlug niego w sam raz wrecz idealne, tak mowi, ale sek w tym ze samej siebie nie moge przekonac... takie B mi sie marzy wcale nie chce jakis duzych balonow ale rozsadny rozmiarek nie AA. Pelny choc nie obwisajacy co niestety grozi miseczka C, D duzo latwiej. Samej sobie mowie ze jak troche podrosnie to przeciez sie nie odpodoba mu a ja bede sie czula lepiej i bardziej kobieco.
Reklama

Wysłany: Czw Mar 15, 2007 20:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9
Skocz do: