Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuracja i forum - jawne czy tajne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przebiegła
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest tajna ale nie do konca.Moja mama wie ze daze do powiekszenia biustu .Wie po co kupowalam ziolka ,herbatki itp.Teraz wie ze zamowilam evegen.Sama tez dostrzega ze biust mam coraz wiekszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 10, 2007 13:25    Temat postu:

Powrót do góry
Isalea
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiedziałam najlepszej przyjaciółce - też jest małobiuściasta (ale ma większy ode mnie, bo A) i poleciłam jej to forum. Jeśli będą choć małe efekty to powiem mamie i zastanawiam sie nad facetem, bo zawsze mówiliśmy sobie wszystko, a teraz ja mam swoją mała tajemnice ...

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
agn.
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamie kiedys wspomnialam o powiekszaniu ziolami (w koncu ma ten problem co ja ) ale z powodu zlych doswiadczen z nowotworem ona nic nie chce w tym kierunku robic, mi powiedziala ze po 18 zrobimy badania i potem sobie bede mogla lykac, co tylko bede chciala.
nieposluszne dziecko ze mnie.

poza tym wie najlepsza przyjaciolka - miseczka C - wie o forum, wie o moich probach. i tak sobie wlasnie myslalam co by bylo jakby komus powiedziala.. ale nie wydaje mi sie zeby cos takiego mialo miejsce. poza tym ... ja tez cos o niej wiem, o czym ona nie chce zeby inni wiedzieli Wink

poza tym nikt.
ziolka sa na cere.
z historia na komputerze problemow brak, bo jako jedyna tutaj po polsku mowie. wiec ... ech Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
maja
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no truskaaweczko mi tez sie zdazyl kiedys taki przypal , ale nie jest to zwiazane z forum wiec nie bede pisac. O moich postach i odwiedzinach na forum wie oczywiscie mój mąż i przyjaciółka Karolinka Very Happy , heeeee nie wie tylko pod jakim się kryję tu nikiem, ale jak znajdzie ten post Exclamation to już będzie wiedzieć. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
pestka

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o mojej kuracji nie wie nikt Wink i nie zamierzam tego zmieniac, chlopak w ogole nie wie ze cokolwiek pije, rodzice wiedza i w razie jakichkolwiek pytan, zawsze mam przygotowany jakis inny powod picia ziolek Wink nie chcialbym zeby na moje piersi patrzyli jak na jeden wielki kompleks Confused
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu o forum wie mój chłopak, ale uświadomiłam go, że nie gadamy tu tylko o cyckach. Zresztą często forum włączam przy nim i czytam mu wypowiedzi w różnych tematach, ot tak, żeby poznał różne punkty widzenia w danej kwestii i często zmuszam go też do komentarzy Wink
Przed domownikami forum ukrywałam. Zresztą oprócz mnie i mojego brata, to praktycznie nikt z komputera nie korzysta. Czasem mama, ale ona raczej używa tylko offica Wink W zasadzie to mój brat pewnie wiedział o forum od samego początku, bo historii nigdy nie kasowałam, bez sensu by to było bo wchodzę tu kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt razy dziennie - uzależnienie Wink ale nigdy nie przyłapał mnie na gorącym uczynku Wink gdy byłam na forum, a on chciał mi wejść do pokoju, w którym jest komputer, to zawsze grzecznie lub mniej grzecznie go wypraszałam Wink
W te wakacje sytuacja uległa zmianie Wink komputer musiał być na pewien czas przeniesiony do pokoju mojego brata, jeszcze monitor był ustawiony przodem do wejścia i ogólnie pokoju, a nie do ściany, więc nie byłam już aż tak bezczelna żeby go wywalać z jego własnego pokoju Wink Nie łudziłam się, że patrzyć nie będzie albo chociaż, że nie zerknie, zresztą już nieraz wcześniej mnie pytał, co Ty tam tak ciągle czytasz (dobrze wiedział co, ale chyba głupio mu było Wink ). No to braciszka też uświadomiłam, że to jest moje "miejsce w sieci" Laughing i że gadamy tu o wszystkim Wink
Co do kuracji w domu się nie przyznaję, bo by mnie pewnie opieprzyli, że sobie zaszkodzę Wink w każdym razie bajki, że to na cerę, to na nerwy i sen, to na coś tam jeszcze.. przyjęli bez problemu Wink
Mój kochany wie na co są te wszystkie specyfiki i życzy mi porażki Wink wcześniej upewnił się, czy mi to nie zaszkodzi, bo chciał mi zabronić Wink a teraz wierzy w mój słomiany zapał Wink
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja_x napisał:
Od dłuższego czasu o forum wie mój chłopak, ale uświadomiłam go, że nie gadamy tu tylko o cyckach. Zresztą często forum włączam przy nim i czytam mu wypowiedzi w różnych tematach, ot tak, żeby poznał różne punkty widzenia w danej kwestii i często zmuszam go też do komentarzy Wink(...)Mój kochany wie na co są te wszystkie specyfiki i życzy mi porażki Wink wcześniej upewnił się, czy mi to nie zaszkodzi, bo chciał mi zabronić Wink a teraz wierzy w mój słomiany zapał Wink

Hehe u mnie Freja znów bardzo podobnie, żeby nie powiedzieć identycznie Laughing Mój facet też wie o forum, często przy nim wchodzę na forum jak u mnie jest, czytam mu różne rzeczy, zmuszam do komentarzy Laughing nawet niektóre z Was już kojarzy, bo sporo mu opowiadam Very Happy też chciał mi zabronić kuracji, a jak kuracja zaczęła działać, to mi chował ziółka, bo upierał się, że nie chce abym miała większe cycki Very Happy
A rodzice hm, o forum nie wiedzą, ale ziół przed nimi nie ukrywam. Wszystkie leżą w kuchni w najbardziej widocznym miejscu, a rodzice przekonani są, że to na cerę, nerwy, sen itd Laughing
allysellings
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u mnie to wszystko top secret - nie mam zamiaru mowic ani chlopakowi ani domownikow

podobnie jak przedmowczynie nie ukrywam ziolek, mowiac ze biore je na cos inengo

najzabawniejsze jest jednak to, ze moja matka tez je bierze, a ma biust 75D i to jeszcze przy filigranowym wzroscie.

no i jak ja mam jej powiedziec zeby nie brala tego np. kopru na trawienie bo jej cycki urosna? Very Happy parodia
Powrót do góry
Avika
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nikomu nie powiedzialam, raz cos tylko chlopakowi wspomnialam, ze masuje piersi, zeby urosly
Powrót do góry
Isalea

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isalea napisał:
Ja powiedziałam najlepszej przyjaciółce - też jest małobiuściasta (ale ma większy ode mnie, bo A) i poleciłam jej to forum. Jeśli będą choć małe efekty to powiem mamie i zastanawiam sie nad facetem, bo zawsze mówiliśmy sobie wszystko, a teraz ja mam swoją mała tajemnice ...

No i całe szczeście, że jednak mu nie powiedziałam ufff... Przecież teraz on by rozesłał link wszystkim na gg i napisał, że ja to Isalea. I pomyśleć, że akurat 4 miesiące temu tak było...

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
antosia6
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jawne przed mężem (przed nim nie mam żadnych sekretów, poza tym on mnie wspiera zawsze i we wszystkim) i najlepszymi przyjaciółkami.
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie widziałam tego wątku, musiał się utajnić przede mną Laughing

o forum i kuracji wie mój facet. tak samo jak o wątkach na kafeterii, zna hasła, czasami coś proszę aby napisał kiedy jestem zajęta a on siedzi przed kompem.
pomaga, wspiera, kupuje zioła, masuje - ogólnie zaczyna się lepiej w temacie orientować czasami niż ja Wink

nie widzę potrzeby informowania innych o kuracji, tak samo jak o planowanej operacji - jeśli już to powiem rodzince/znajomym po fakcie Wink
Powrót do góry
filifionka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bursztynek napisał:
Skrzętnie ukrywane przed wszystkim i przed wszystkimi.

to tak jak u mnie Smile nawet o tym forum moj chlopak nie wie Laughing Rolling Eyes

Powrót do góry
Deborah
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżę stary temat, bo ostatnio go dopiero odkryłam, a nosiłam się z zamiarem utworzenia podobnego Wink.
U mnie jest całkowicie tajnie i nie mam zamiaru nikogo wtajemniczać, chociaż:
Mama gmerała mi w szufladzie, gdzie mam ziółka i musiała je widzieć, z tym że nigdy o nie nie zapytała... chociaż z tej szuflady unosi się taki zapach, że każdy to wyczuje, przez 1 miesiąc jechało kozieradką, teraz kupiłam koper i po otwarciu też zalatuje mi aromatem anyżu (którego nie znoszę) Wink.
Facet też nie wie, chociaż kupowałam razem z nim ziółka. Kozieradka na przytycie, wierzbownica na cerę oczywiście Smile. Ale powiem Wam, że ma skubaniec jakąś intuicję, bo jak po sporym spóźnianiu się okresu dostałam go wreszcie i przebąknęłam, że właśnie zaczęłam jeść tą kozieradkę (na przytycie:>), to od razu wyskoczył, że to na pewno przez to mi się spóźnił. Wyczaił ingerencję w hormonki? Wink
Powrót do góry
via11
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wie tylko mój facet i przyjaciółka. Nie umiałabym tego przeżywać w samotności. A jak zaczynałam jeszcze nie wiedziałam o forum.

Nie chciałam mówić chłopakowi... bo czułabym się lepiej gdyby myślał że naturalnie jestem taka piękna.. że biust mi urusł naturalnie a zwaliłabym to na genetyke - że niby kobietą w mojej rodzinie poźno rośnie biust...
Ale nie wytrzymałam. Miałam tyle rzeczy do powiedzienia, tyle wątpliwości... i nie żałuje, razem jest lepiej przez to przechodzić, razem się cieszyć

Zastanawiam się tylko co powiem rodzinie i znajomym gdy zauważą że mi coś urosło...
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 11:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do: