Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuracja i forum - jawne czy tajne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fakirka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie forum jest tajne przez poufne Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 22:44    Temat postu:

Powrót do góry
ana_banana
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama wie o forum od samego początku, jak trochę je poczytałam to od razu poszłam się pochwalić co wyczytałam Very Happy
A mój chłopak sam znalazł na moim kompie adres forum, więc wszedł zobaczyć co to za wiekszepiersi :P Nie podaję mu żadnych szczegółów, mówię tylko, że się masuję i on mógłby mi w tym pomóc Wink i raz powiedziałam, że piję ziółko które sprawia, że jak człowiek się spoci, to pachnie tym ziółkiem.
Reszta moich znajomych nie wie o forum Wink
Powrót do góry
szmaragdowa
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim przypadku o forum wie tylko moja siostra, która notabene powiedziała mi o nim
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wie chłopak - który mnie wspiera, chodzi ze mna do sklepu zielarskiego, parzy ziółka i masuje Very Happy
Poza tym nikt nie wie, tylko czasem mam ochotę powiedzieć o tym koleżankom z roku, które bardzo lubię i gadamy o wszystkim, ale one chyba by mnie nie zrozumiały bo mają wielkie biusty więc nie ma to sensu...
No i chyba siostra się domysla ale na razie nic nie mowi Razz
Powrót do góry
dosed
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie zupełnie tajne, tajne i jeszcze raz tajne. Piję też pokrzywę z innych względów, więc póki co nikt nie pyta, chyba myślą, że cały czas to ta pokrzywa. To trochę niewygodne tak się ukrywać, ale co zrobić, mówić nic nie chcę.
Powrót do góry
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie tajne x100 wstydziła bym sie Sad( komus przyznac ;((
e_milka

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też tajne. Tak jak większość z was mam praktycznie swój komputer, a dla innych osobne konto i jakby ktoś się zbliżał to mam coś awaryjnego na pasku;)
Na początku też ściemniałam, że ziółko na cerę, na koncentrację, ale mama zaczęła, żebym nie przesadzała, że zaś coś wymyśliłam i że mogą mi zaszkodzić. Teraz przez dłuższy czas nie piłam tak regularnie, ale wiadomo codziennie jakąś herbatkę z melisy, mięty, rumianku czy pokrzywy popijałam:)
Choć teraz zieloną piję, ma dużo antyoksydantów Smile

Chciałabym powiedzieć chłopakowi.. Z jednej strony nie chcę żeby wiedział, ale z drugiej.. On np. myśli, że się uczę, ogranicza się z telefonami smsami a ja całymi dniami tu siedzę (dzisiaj już 7 godzin o zgrozo!!!).
A jakby mi przypadkiem coś urosło to kurcze że niby tak samo z siebie? A ja temu tyle, czasu, wzroku:P, samozaparcia i pieniędzy poświęciłam..
rudka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trzymam forum w tajemnicy, choć myślę, że mąż wyśledził mnie po historii w kompie ale nic nie powiedział Smile
Powrót do góry
Kachaaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nie wie o forum i nie dowie sie napewno Very Happy
Powrót do góry
Pannalawenda
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama wie, że mam jakąś kurację, ale konkretnie o forum to średnio;p
Co do taty, to tylko głośno komentował jak raz znalazł w historii linka i ogólnie nabijał się;p
Powrót do góry
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tajne,

kiedyś miałam kompleks małych piersi (dzięki autosugestii nie jest juz to moim problemem! akceptuję siebie w pełni), wtedy chłopakowi ciągle gadałam jakie to moje cycki sa małe, czy nie chciałby bym miała większe... wysyłałam mu też zdjęcia modelek z duzymi cyckami, pytając czy takie piersi mu się podobają ! (katując się że mu się podobają duże piersi a ja mam małe)

dzieki autosugestii zaakceptowałam się, ale nie chcę się nikomu przyznać że to stosuję...
Wiem ze ludzie nie wierzą w takie rzeczy, mogliby mnie wyśmiać, przez co ja straciłabym w to wiarę i chęć stosowania (nie lubię gdy ktoś sie ze mnie wyśmiewa i podwaza skutecznosć metod które stosuję).

Chłopak wie o masazu, sam mi często masuje, albo ja masuję przy nim, co mu się bardzo podoba.
Ale o hipnozie nikomu nie powiem Very Happy
Powrót do góry
anastazja0008
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wie chlopak:) po wielu godzinach placzu i narzekania na swoj biust powiedzialam mu:) on mowi, ze to nie jest powod do wstydu tylko do dumy. Ze dbam o siebie i chce cos w tym kierunku zrobic a ie sie zadreczac:) ale dodal tez ze bardzo podobaja mu sie moje piersi, bo sa bardzo jedrne a nie jakies flaki:) I od tej pory czesto oglada moje piersi:) masuje i pyta sie czy sie zle po ziolkach nei czuje i czy sa efekty:) nigdy nie narzekal na moj biust co mnie bardzo dziwilo, ale teraz lubi go:) i to widac;) sam prosi o bluzki z dekoldami:P
co do rodzicow to nie wiedza:) tzm mysla ze to zolka na cere bo kiedys takie pilam:) i narzeczony mnie w tym popiera;d
Powrót do góry
tenia1992
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie wiedzą 3 najbliższe koleżanki i higienistka szkolna (może wydawać się to głupie, ale równa z niej kobitka i o wszystkim można z nią pogadać Smile...siostra aby wie, że jakaś tam kuracja jest i że w przyszłości mam zamiar ją stosować...w niedalekiej przyszłości Very Happy
Powrót do góry
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widze potrzeby, aby komukolwiek mówić, że stosuje kuracje, choć są to moje początki i tak na dobrą sprawe to narazie zbieram informacje z forum, notuję i myślę, że niedługo zacznę tak na poważnie.Mąż widzi że od jakiegoś czasu masuję piersi wieczorem i smaruje żelem ale nie zadaje pytań.
Powrót do góry
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj powiedziałam mężowi, że zamierzam kupić sobie tabletki, jak zobaczył cene, powiedział, że to głupota i nie chce o tym słyszeć, więc jeśli coś zamówie, to musze to głęboko ukryć. Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 17:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9
Skocz do: