Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuracja i forum - jawne czy tajne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego wszystko co dotyczy wygladu trzeba gleboko ukrywac, niech nie widza naszych staran bo mniej docenia efekt koncowy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 18:00    Temat postu:

Powrót do góry
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nic nie mowiłam mężowi, ale sam zauważył jakis miesiąc temu, że mi "cycki urosły"- wtedy to zbagatelizowałam i powiedziałm z przekąsem, że jest głupi i tyle.. Kilka dni temu już nie dał za wygraną i dopytywał co ja robie że mam takie jędrnę i znacznie większe piersi. Powiedziałam, że mam taki krem i masuję, ale nie uwierzył: "Nie ma takiego kremu co tak powiększa piersi" i pytał dalej, więc musiłam mu powiedziec o tabletkach ziołowych. Nie chciałam aby wiedział, ale inaczej nie dałby mi spokoju. Teraz jest mi trochę źle z tego powodu, bo nigdy nie przyznawałam się przed nim, że mam jakiś kompleks na tym punkcie, żeby sam nie zauważył Smile ehhh trudno...
Powrót do góry
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż wie, że mam kompleks z powodu piersi, ale uważa, że kupowanie jakichkolwiek kremów czy tabletak to strata pieniędzy bo piersi i tak nie urosną, a jemu nie przeszkadza, że są małe. Więc już mu nic nie będę na ten temat wspominać, niech sobie myśli, co chce. Ciekawe, co powie, jak będą efekty, a mam nadzieję, że będą...
Powrót do góry
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, własnie takiej reakcji się obawiałam ze strony męża, bo jak Ci ktoś mówi, że to głupota itp to sama potem w to nie wierzysz i możesz się zblokowac. A Twój mąż napewno niedługo zobaczy efekty i wtedy to On wyjdzie na, nie obrażając oczywiście, głupka Smile
Co do gadania, że im się podobają nasze małe piersi to powiem Ci, że nie do końca w to wierzę. Myślę, że poprostu nas kochają i akceptują takimi jakie jesteśmy, co nie znaczy, że nie woleliby większych piersi, gdybyśmy takie miały Smile Trochę to zawiłe, ale tak właśnie było u mnie- wcześniej (przed kuracją) mój mąż też mówił, że jemu się podobają moje piersi, ale teraz widzę że jest bardziej zadowolony, częściej je dotyka i ostatnio powiedział sam od siebie, że mam najpiękniejsze cycki jakie widział (a wiem że widział na żywo znacznie większe) i że wogóle sa takie cudowne i super, więc jak to się ma do tego co mówił wcześniej?
Powrót do góry
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie przejmuje sie tym, co ktoś mi mówi, bo zanim trafiłam na to forum, to też nie wierzyłam w żadne inne sposoby powiększania piersi, jak tylko operacja. dlatego ciesze sie, że tu jestem i będę próbować, a nóż się uda...
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie wiedzą mąż - śmieje się ze po co chce większe ale nie oponuje, sam rwie się do masowania, mama - kupuje mi ziółka Smile, siostry - same mają większy biust ale zaczęły masować bo im cycki obwisają trochę - ogólnie nie czaję się tak jak wtedy gdy zaczynałam walkę 4 lata temu Smile luuz
będzie 53!
Powrót do góry
oliwka86
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie nie czaje przed narzeczonym, za zadanie ma on wieczorny masaz moich piersi, w koncu to jest tez w jego interesie zeby urosly:)))
z ziolkami tez bede musiala sie okazac bo mieszkamy razem i raczej jest docielkliwy:)
wzrost 167 cm
Powrót do góry
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wie mama, ciągle jej się chwale, a to pompką, a to masazami. Czasami sama przychodzi do mnie i mi każe pokazywać cycki, czy abu zmiany już jakieś są. O dziwo ona zawsze widzi ogromne zmiany ha ha ha Very Happy Kiedyś jeszcze napomknęłam coś kolezance o istnieniu tego forum bo mi się żaliła na piersi.Wink Jakoś tak nie dociekała co to za forum, chociaż i tak myślę,że wygooglowała je sobie i czyta w tajemnicy. Facet nie wie, ogólnie tylko ze dwa czfy trzy razy w życiu mu powiedziałam,że mam kompleks z powodu piersi. Już nigdy mu nic nie mówiłam na ten temat, a on zawsze mi mówi,że je bardzo lubi Wink powiedziałam też przyjaciółce i jednej kolezance,że stosuje specjalne kremy, ale o forum wie tylko mama Smile
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wie siostra- i docenia moje starania, wspiera i widzi efekty
chłopak- wie o forum, ale nie pozwalam mu nawet jednym okiem zerknąć na jakąkolwiek treść Wink o kuracji też wie. Powiedział: i widzisz pysiu, a te baby co pusto w głowie mają poddaja się operacją, po co jak te twoje ziółka normalnie działają ;D
tato- nie ma pojęcia. ciągle krzyczy, ze pije jakieś głupie zioła i przez nie cały czas choruje (akurat glupi zbieg okoliczności )
TwiggyRiot
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....wszystkie znajome wiedzą XD
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój obecny mężczyzna nie wie o kuracji i nie mam zamiaru mu mówić. Poprzedni wiedział o wszystkim, nawet o pompce (na co swoją drogą sam wpadł gdy zauważył ślady) Wink. Teraz jednak zależy mi, by nie dawać facetowi do zrozumienia, że mam kompleks na tym punkcie. Z samą kuracją specjalnie się nie kryję, Voluplusem sam mnie chętnie smaruje nie wiedząc do końca, co to jest, a ziółka pijam przy nim regularnie twierdząc, że to na cerę, włosy itp. Smile

Ostatnio zmieniony przez Riko dnia Nie Maj 20, 2012 12:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nadal nikt nie wie. Nie chce mówić mężowi aby nie wiedział że mam kompleksy, najlepszej przyjaciółce też nie powiedziałam. Sama ma mały biust ok 80 B lub A, ale dla niej to zupełnie nieistotne, ona walczy z nadwagą
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak w dalszym ciągu nie wie o forum, choć kiedyś nieopatrznie nie wykasowałam historii i wszedł na naszą stronkę, aż mi się słabo zrobiło, bo wtedy pisałam tu też dużo o problemach między nami... Zrzuciłam wszystko na siostrę, bo wtedy jeszcze mieszkała z nami, korzystałyśmy ze wspólnego kompa wiec nie było problemu Wink
O kuracji powiedziałam, ale on traktuje wszystko z przymrużeniem oka.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mówię, że chce ujędrnić i wtedy będą się wydawać większe.. w to wierzy i marudzi ale idzie przeżyć :P Jakbym powiedziała, że powiększyć to by się popukał w czoło. Pompkę mam ale nie używam, bo z nim mieszkam.. o tym nie chce aby wiedział, bo wiem, że go to przerazi i uzna mnie za wariatkę. Wszelkie zioła jak piłam nic nie marudził - nawet podziwiał. To forum zna.. ale to był przypadek :P zaskoczył mnie .. nie wiedziałam, że za mną stoi.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
tojaAnna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój mąż wie, że mój pomysł na ziółkowe powiększenie biustu wziął się z tego forum, najpierw myślał, że ktoś nas robi w balona i nabija kasę na gotowych mieszankach, ale jak mu wytłumaczyłam, że każdy sam wybiera zioła i je kupuje w dowolnych miejscach i zobaczył efekty teraz mnie wspiera i pyta się czy wypiłam "koziątulkę", taka jego żartobliwa nazwa na kozieradkę...więc mam wsparcie, ale nie wtajemniczyłam go że pokazujemy tu swoje efekty na fotkach, nie wiem co by na to powiedział Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 20, 2012 22:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: