Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Faceci i duże/ małe biusty
Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malwa
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 18:44    Temat postu: Faceci i duże/ małe biusty Odpowiedz z cytatem

jakieś dwa tygodnie temu byłam na zgromadzeniu, gdzie były same baby. A facetów w całym gronie tylko dwóch. Nie mogłam się oprzeć podsłuchaniu rozmowy o kobiecych walorach, po opróżnieniu dwóch butelek czystej panowie nawet nie wiedzieli, że siedzę obok i się przysłuchuję. Co się dowiedziałam:
- duże piersi są dla debili (dosłownie!)
- wielkość piersi jest odwrotnie proporcjonalna do inteligencji kobiety (choć według nich zdarzają się wyjątki- to już trochę chamskie)
- im mniejsze tym lepsze
- maksymalnie B, ale musi się coś odznaczać (no to niestety jedyna przykra wiadomość dla mnie wynikająca z tej rozmowy)

I najważniejsze są PROPORCJE, a to wiele z Was rozumie różnorako. Proporcje to nie wymiary 90-60-90! Jest maleńki odsetek kobiet z takimi wymiarami.

Nie omieszkali też pokazywać palcem, co się im w której dziewczynie podoba a co nie. Najbardziej nie spodobała się według mnie śliczna z twarzy dziewczyna, majaca duży biust (widziałam przy przebieraniu się, okrągły, jedrny, sterczący, ogromne B albo maleńkie C)ALE...
Biodra i talia miały mniej więcej te same wymiary. Biodra na moje oko jakieś 85, talia z 78, biust z 88. Przykładowo podaję, żeby to sobie wyobrazić. Uznano, że ta pani nie jest ani trochę kobieca, mimo iż miałą spory biust. Była drobna i szczupła.

Największą aprobatę zyskała pani z rozmiarem stanika 75 A, o delikatnie zaznaczonej talii i szerszych biodrach (szersze w stosunku do jej proporcji ti już jakieś 92 cm- ponieważ była drobna i szcuplutka).
Patrzano tylko na figurę, nie na twarz.

Jak widać, to nieprawda, że faceci wolą tylko duże biusty. A jeden miał 33, drugi 36 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 18:44    Temat postu:

Powrót do góry
maleńka

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w klasie była dyskusja na temat biustów!Chłopaki z klasy podobno świetnie się znają na numeracjach i najbardziej lubią B!!C i większe są dla nich przerazające!Oczywiscie A tez moze byc,ale mniejsze nie wchodzą w gre Sad
Mam tez kolege który uwielbia biusty C i D!i bardzo zwraca na biust uwagę!
jejku czy to moja wina ze nie mam biustu:(?tak mi z tym źle:(
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

babki to wiadomo wiedza jaka jest numeracja i co oznaczaja literki ale facet to ciemna istota i dla niego rozmiar B moze nie byc srednim rozmiarem ale malym - tak samo C moze byc wedlug nich rozmiarem srednim Wink

juz ja widze jak wysylam swojego faceta po stanik zeby kupil taki jaki ja nosze...oj bym sie zdziwila - dla niego te literki to abstrakcja - jakbym zapytala swojego faceta "jaki ja mam biust" to by powiedzial "dobry" Wink
i na tym by sie skonczylo...
...i jesli faceci gadaja ze lubia biusty male/srednie/duze to do konca nie mozemy byc pewne o co im tak naprawde chodzi Laughing
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wiem jedno, ze kazdy od AAAA do ZZZZ znajdzie swojego wielbiciela:)
Mała Mi

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja już Wam mówiłam, jak kiedyś wspólnie z koleżanką zrobiłyśmy ankietę wśród paczki naszych przyjaciół jaką kobietę by wybrali - zakładając, że obydwie są tak samo ładne (lub brzydkie) z twarzy: a) mniejszy biust, ale za to szersze biodra i wyraźnie zarysowana talia czy b) duży biust ale brak wcięcia w talii, płaska pupa i brak bioder.
Panowie 9/10 wybrali opcję a) Very Happy
I zgadzam się również z Malwą, że ważne są dla nich proporcje (szkoda tylko, że każdy rozumie co innego pod słowem "proporcja" :P ). U mnie na wydziale 90% to mężczyźni, więc też często słyszę ich opinie a niekiedy w tych rozmowach nawet uczestniczę Wink i zawsze twierdzą, że tu nie chodzi głównie o wielkość cycka ale o fajnie zachowane proporcje Wink No i podobno dla większości to pupa jest ważniejsza niż piersi :P Piersi po prostu "muszą być" - jak już to Malwa opisała musi być widać ich zarys, ale mogą być malutkie (często zachwycali się panienkami z rozmiarem A lub małe B). Tyle wywnioskowałach z ich gadki.

Ostatnio zmieniony przez Mała Mi dnia Wto Wrz 26, 2006 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko co to znaczy "musza byc"? Ja mam obecnie 13 cm roznicy i jak jestem w neglizu to wygladaja calkiem zgrabnie, w staniczku to juz wogle cycata jestem, ale jakbym ubrala niezbyt dopasowana koszulke to one zaraz gdzies znikna.
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi
ja sie nie dziwie ze wybrali odpowiedz a
jesli by uproscic to przy kazdej z cech stawiamy (+) i (-)

mniejszy biust - (-)
szersze biodra - (-)
zarysowana talia (+)

duży biust - (+)
brak wcięcia w talii (-)
płaska pupa - (-)
brak bioder - (-)

tu 2 minusy a tu az 3 to logiczne ze sie wybierze odpowiedz a bo pytanie bylo sformulowane na nie korzysc tej z duzym biustem... Laughing
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby tak Very Happy tylko, że to jest pocieszające dla kobiet o figurze gruszki. Logiczne, że klepsydra byłaby najbardziej idealna, ale gruszeczka zajmuje 2 miejsce :P a z gruszki do klepsydry można dojść dzięki ziółkom (i dzięki naszemu forum) Very Happy
Ale poza tym to oni serio zazwyczaj jako idealne pokazywali kobiety z mniejszym biustem! Nie mówię, że zawsze to było A, niekiedy małe B, pełne B, ale ZAWSZE przy tym zwracali uwagę na ładną pupę i wcięcie w talii Very Happy
Nikitko, ja wiem, że określenie "Muszą być" jest bardzo względne - bo ja mimo, że dorobiłam się B, to uważam, że w bluzeczce bez stanika pod spodem nie odznaczają się jakoś fajnie Rolling Eyes Ale te laski, które oni oceniali zazwyczaj miały staniczek pod spodem (pewnie najczęśćiej push-up) a ja z "doświadczenia" potrafiłam ocenić mniej więcej ich rozmiar. Faceci nie mówili konkretnie o rozmiarze ale o tym zarysie które one miały(mając biustonosz) - a i tak zarys był niewielki.
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszą być- to dla mnie od AA wzwyż. jak się dorobię 8-10 cm to już dla mnie bedą to piersi.
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opis mojego kolegi na gg: "Na 10 facetów 9 woli duże cycki, a ten 10 woli tamtych 9" aż dziwne, że mnie to nie wkurzyło/dobiło wręcz przeciwnie, rozśmieszyło mnie to Wink
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny przypadkiem dzisiaj wpadłam na gery.forum.pl i oto co faceci pisali na temat małych biustów:

"duże są fajne ale bez przesady bo za duze to tez nie dobra:p małe piękne:PVery Happy blehehe ale wszystko z umiarkiem"

" 75 B - idelany rozmiar :P
Przynajmniej, jak na moj gust"

"Myślę podobnie jak Abelard - "Ja tam wole mniejsze a jedrne".
Poza tym przypomniał mi się taki tekst: "Nie liczy się wielkość tylko to, jak się tym posługujesz".
Ja jestem skromny, nie muszę widzieć ogromniastych piersi u swojej partnerki."

"nie podobaja mi sie piersi o rozmiarze D sa da duze, oblesne, nie ma ich jak zlapac a suty sa wielkosci duzej sliwki. bleee"

"Taaaa ... no cóż .. biust wazna sprawa. Osobiście mam tak, podobaja mi sie zarówno te malutkie jak i te średnie i te duże. najważniejsze jest to żeby był krztałtny i ładny, i dopasowany do figury kobiety. A sutki zarówo te duże, jak i te małe tez potrafią byc ładne. Więc generalnie to ie kwestia rozmiaru tylko urody biustu. Bo co z tego że na przykład będzie wielki i z malutkimi suteczkami jesli będzie obwisły i pomarszczony? Jędrne, krztałtne i dopasowane do sylwetki, to sa piękne piersi .. niezaleznie od rozmiaru."

Owszem były także wypowiedzi że tylko duży biust jest fajny ale to chyba normalne że jednym sie podobaja małe a innym wielkie biusty. Ale zobaczcie ilu jest facetów co lubia mniejszy. Także nie przejmujmy się i głowa do góry Smile
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie podobaja mi sie piersi o rozmiarze D sa da duze, oblesne, nie ma ich jak zlapac a suty sa wielkosci duzej sliwki. bleee"

Cytat:
Ja tam wole mniejsze a jedrne

ja to widze tak
faceci lubia patrzec na duze piersi wtedy mozna oczy nacieszyc bo w staniku kazdy duzy biust dobrze wyglada ale dotykac wola mniejsze i jedrne;
jak dla mnie to marne to pocieszenie zwlaszcza ze trudno jest przejsc obok duzych piersi ktore sa ladnie wyeksponowane...bo facet nie oglada przeciez biustu kazdej laski "na zywo" i cycki rozmiaru D moga sobie wisiec itp to w tym wypadku jest bez znaczenia bo on i tak tego nie zobaczy Confused

Ostatnio zmieniony przez truskawa dnia Wto Paź 10, 2006 16:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczestsza wypowiedz jaka slysdze na ten temat to " takie zeby miescily sie w dloni" i tu tez pojawia sie problem co do wielkosci dloni faceta bo jeden ma dlon A a drugi znowu D Laughing
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokaze wam cos na prostym przykladzie
to jest stronka ktora podawalam na starym forum - sa tu rozne zdjecia dziewczyn - od zwyczajnych zdjec z imprezy po zdjecia rozebranych lasek od razu uprzedzam (tylko trzeba sobie wybrac dzial)

mozna zdjecia oceniac w skali od 1 - 10 i co sie okazuje
w czolowce(czyli w pierwszej 200) 95% to laski z duzym biustem...sprawdzcie same

strona glowna
http://www.whatboyswant.com/

na samej gorze jest zakladka "babes" kliknijcie na to i rozwinie sie pasek klikamy "top of the babes" i ustawcie takie parametry jak widac na dole bo inaczej beda tam rozne fotki i kliknijcie "go"...

i co wy na to...duze cycki gora...niestety

Ostatnio zmieniony przez truskawa dnia Wto Paź 10, 2006 16:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

truskaweczko z tymi 95% przesadzilas. Nie wiecej niz 90% :P

Niektore dziewczyny naprawde sa sliczne, to trzeba przyznac. Niemniej nawet jesli wiekszosci facetom podobalyby sie duze piersi, mi i tak nie zaczna :P
Reklama

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 19:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 1 z 37
Skocz do: