Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dosadne komentarze na temat piersi
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avika
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:12    Temat postu: dosadne komentarze na temat piersi Odpowiedz z cytatem

tola80 napisał:
Tzn nie mówię, że mi się cycki stykają ze sobą, ale ładnie wyglądaja, rowek jest tylko bez "styku" ;D
dla mnie taki rowek wyglada zdecydowanie bardziej seksownie niz taki rów ze stykiem Very Happy po prostu milion razy bardziej seksi Smile i wiem, ze wielu facetow tez woli takie, uwazajac takie "ze stykiem" za wulgarne, wrecz oblesne i kojarzace sie nie z seksowna kobieta, a z wielkimi cyckami pelnymi mleka Very Happy powaznie, paru kolegow mi to mowilo, moj ukochany tez tak uwaza, a wyczarowanie takiego seksownego rowka nie jest trudne-po prostu odpowiedni stanik i nawet ja sobie sie podobam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:12    Temat postu:

Powrót do góry
nikitka84
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avika napisał:
uwazajac takie "ze stykiem" za wulgarne, wrecz oblesne i kojarzace sie nie z seksowna kobieta, a z wielkimi cyckami pelnymi mleka Very Happy

Prosilabym o mniej dosadne wyrazanie swoich odczuc, bo tak jak ja nie lubie czytac, ze male piersi sa oblesne, tak mysle ze tym co matka natura dala rowek "ze stykiem", czy tego chca, czy nie rowniez moze nie byc milo Wink
Avika
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikitka84 napisał:
Avika napisał:
uwazajac takie "ze stykiem" za wulgarne, wrecz oblesne i kojarzace sie nie z seksowna kobieta, a z wielkimi cyckami pelnymi mleka Very Happy

Prosilabym o mniej dosadne wyrazanie swoich odczuc, bo tak jak ja nie lubie czytac, ze male piersi sa oblesne, tak mysle ze tym co matka natura dala rowek "ze stykiem", czy tego chca, czy nie rowniez moze nie byc milo Wink
to byl tylko cytat z wypowiedzi moich kolegow Smile
Powrót do góry
Maith

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avika napisał:

Nie pod każdym cytatem wypada się podpisywać.

Swoją drogą nie wyobrażam sobie, żeby w mojej obecności jakiś facet odważył się wygłosić tak prymitywny tekst na temat innej kobiety czy kobiet.

Przykre, że Tobie coś takiego sprawia przyjemność ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Avika
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maith napisał:
Avika napisał:

Nie pod każdym cytatem wypada się podpisywać.

Swoją drogą nie wyobrażam sobie, żeby w mojej obecności jakiś facet odważył się wygłosić tak prymitywny tekst na temat innej kobiety czy kobiet.

Przykre, że Tobie coś takiego sprawia przyjemność ...
Po prostu mam bardzo dobrych kolegow, z ktorymi moge rozmawiac na kazdy temat i ktorzy nie wstydza sie niczego przy mnie mowic, tak samo jak ja przy nich i nie uwazam nic niestosownego w takim stwierdzeniu- kazdy ma prawo do wlasnego zdania i wlasnych porownan, ja sie podpisuje pod tym co oni mowili bo uwazam tak samo i mam do tego prawo, a forma w jakiej wyrazili swoje zdanie jest tylko ich sprawą, jesli kogos to urazilo to przykro mi, nie taki byl moj zamiar
Powrót do góry
Maith

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avika, istnieje taki stereotyp, że kobieta dla kobiety jest największym wrogiem, dlatego niektórzy myślą, że najłatwiej sprawić przyjemność kobiecie krytykując przy niej całkowicie odmienny typ urody, szczególnie zaś taki, który może wzbudzać jej kompleksy, bo krytykowanie kobiet nie odbieranych przez daną pannę jako konkurencja nie przynosi równie korzystnych rezultatów. Im bardziej zakompleksiona dziewczyna, tym bardziej chamskich określeń na jej konkurencję należy używać. Mężczyźni nic nie tracą, przecież komentowana panna jest daleko i i tak nie mają szansy jej poznać, a ta do której mówią, siedzi obok.
Nic dziwnego, że ten tekst Ci się podoba i że przyjmujesz go za swój, przecież był wycelowany dokładnie w Twoje potrzeby.
Powrót do góry
Avika
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugerujesz ze nie mam swojego zdania tylko "podpinam sie" pod zdanie innych? Jesli tak to sie mylisz. Bo nikt przy mnie nie musialby tak mowic, a mnie i tak nie podobalyby sie takie wielkie piersi z wielkim rowkiem miedzy nimi
Powrót do góry
Maith

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avika, wręcz przeciwnie.
Przecież ich reakcja była odbiciem Twoich potrzeb.
Kiedyś w Internecie natrafiłam nawet na rozmowę jakichś dyskotekowych podrywaczy. Bardzo polecali sobie wspomnianą metodę i nie widzieli żadnego problemu w wygłaszaniu kilku całkiem sprzecznych tekstów 1 wieczoru, byle tylko każdy był dobrze dopasowany do potrzeb dziewczyny, z którą akurat rozmawiają. Nieważne, czym kierowali się Twoi koledzy, szkoda tylko, że akurat czegoś takiego potrzebujesz, bo ten tekst był strasznie prymitywny...
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maith, przykro mi czytać, to co piszesz:

Cytat:
Avika, istnieje taki stereotyp, że kobieta dla kobiety jest największym wrogiem, dlatego niektórzy myślą, że najłatwiej sprawić przyjemność kobiecie krytykując przy niej całkowicie odmienny typ urody, szczególnie zaś taki, który może wzbudzać jej kompleksy

Cytat:
Kiedyś w Internecie natrafiłam nawet na rozmowę jakichś dyskotekowych podrywaczy. Bardzo polecali sobie wspomnianą metodę i nie widzieli żadnego problemu w wygłaszaniu kilku całkiem sprzecznych tekstów 1 wieczoru, byle tylko każdy był dobrze dopasowany do potrzeb dziewczyny, z którą akurat rozmawiają.

Wiem, że potem dodajesz:

Cytat:
Nieważne, czym kierowali się Twoi koledzy

Nie chcę Cię o nic oskarżać, bo wiem, że jesteś bardzo taktowną osobą i nie masz mani wyższości ze względu na biust Wink to będą tylko odczucia przewrażliwionej na tym punkcie Frei Wink

To tak jakby małe biusty nie mogły się podobać... a koledzy Aviki powiedzieli jej tak, tylko po to, aby poprawić jej samopoczucie, a przecież tak naprawdę tylko duże są fajne, seksowne itp.
Jestem przeczulona na tym punkcie, bo od dłuższego czasu próbuję wpoić sobie do głowy, że małe piersi też mogą mieć swoich adoratorów, a niestety gdy czytam takie wypowiedzi mimo iż sama przyznaję, że to nic takiego, to wracam do swojego myślenia. Mnie niestety, podobają się średnie/duże piersi przez co nie potrafię się zaakceptować...
Niby zdaję sobie sprawę z tego, że różne są gusta, ale w przypadku biustu, to się zachowuję tak jakby moje upodobania były wyznacznikiem piękna, tzn. nie potrafię przyjąć do wiadomości, że dla wielu facetów mały biust jest super Wink

Jednak doskonale rozumiem Twoją reakcję.

Uważam, że nie powinno się tak dosadnie wyrażać swoich poglądów w tej kwestii. Przecież żadna kobieta nie ma wpływu na wielkość swojego biustu. Kiedy czytam o płaskich deskach itp. robi mi się przykro, kobiety z obfitymi biustami z pewnością też nie cieszą się gdy czytają np. o wymionach. Przecież to jest wredne!
Czy nie można by po prostu powiedzieć: uwielbiam małe biusty, za to duże mi się nie podobają lub uwielbiam duże biusty, za to małe mi się nie podobają?
Powrót do góry
Avika
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maith napisał:
Avika, wręcz przeciwnie.
Kiedyś w Internecie natrafiłam nawet na rozmowę jakichś dyskotekowych podrywaczy. Bardzo polecali sobie wspomnianą metodę i nie widzieli żadnego problemu w wygłaszaniu kilku całkiem sprzecznych tekstów 1 wieczoru, byle tylko każdy był dobrze dopasowany do potrzeb dziewczyny, z którą akurat rozmawiają. Nieważne, czym kierowali się Twoi koledzy, szkoda tylko, że akurat czegoś takiego potrzebujesz, bo ten tekst był strasznie prymitywny...
Ja nie potrzebuje slyszec takich tekstów i bez tego mam swoje zdanie. I nie wiem czemu od razu uwazasz, ze ci moi koledzy mowili to tylko po to, zeby mi sie przypodobac i sprawic mi tym jakas przyjemnosc. Dlaczego nie bierzesz pod uwage tego, ze oni naprawde moga lubic male/srednie piersi, a wieksze wywoluja w nich nieprzyjemne reakcje, ktorych wynikiem jest wspomiany przeze mnie cytat? Moze i niewyszukany, za to obrazowy
Powrót do góry
Maith

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freya problem nie w tym, co się komu podoba, tylko w tym, czemu ktoś zamiast pochwalić urodę dziewczyny, gani urodę innych, nieinteresujących go przecież, osób.
To równie dobrze może być krytykowanie blondynek przy brunetkach, a brunetek przy blondynkach.
W tej kwestii w ogóle nie chodzi o to, kto jest ładniejszy, a o to, na co dana dziewczyna reaguje. Przecież facet może wyczuć, że dziewczyna tężeje, kiedy w pobliżu pojawia się dziewczyna o jakimś charakterystycznym typie urody (a to chudsza, a to z długimi włosami, nogami, a to brunetka, a to blondynka, a to biuściasta).
Jeśli ktoś Ci mówi, że jesteś piękna i że mu się niesamowicie podobasz, to to po prostu mówi to co czuje Smile
Natomiast jeśli zaczyna przy Tobie komentować negatywnie osoby przy których Ty czujesz się nieswojo, albo po prostu o całkiem odmiennym niż Twój typie urody, to jest to nakierowane na Ciebie i Twoje emocje (w dobrej, albo w złej wierze). Jeżeli natomiast tekst jest naprawdę chamski, a dziewczynie to nie przeszkadza, to znaczy, że naprawdę dokładnie uderza akurat w jej potrzeby, bo zwykle prymitywne komentarze jednak nas rażą.

Ps. A w ogóle, to nie chcę słyszeć, że nie wierzysz, że mały biust może się podobać. Równie dobrze jakaś blondynka mogłaby się załamywać, że u facetów większe powodzenie mają brunetki, a za ścianą załamywałaby się brunetka, że faceci wolą blondynki Wink
Kobiety niestety są do tego zdolne. Zwykle jest tak, że my nie akceptujemy w sobie "problemów" z istnienia których faceci w ogóle nie zdają sobie sprawy. Oceniamy się znacznie krytyczniej, dzielimy na części, wkładamy pod lupę. A facet patrzy na Ciebie i po prostu mu się podobasz Smile

Ostatnio zmieniony przez Maith dnia Sro Wrz 26, 2007 20:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chce napisać tylko póki jeszce nie wykasowane sa posty, że zgadzam, się z tym co napisała właśnie Maith.
Ja na przykład jeśli ktos przy mnie chamsko komentuje inna osobę to zwracam mu uwage że tak nie powinien robić, bo przecież nawet danej osoby nie zna, i może ona w rzeczywistości, mimo tego że jest np "pulchna", jest przemiłą i przesympatyczną osobą, wiec po co komentować w ten sposób i dowartościowywać sie tym?? Jeśłi ktos zna swoja wartość to zwylke w ten sposób nie postepuje. Tak robia tylko osby które chcą podnieść swoją czy tez, tak jak napisała Maith, kogoś kto jest w ich otoczeniu, wartość. Nic innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Freja_x

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maith, przeczytałam i jak już wcześniej napisałam, to wynika tylko z mojego przewrażliwienia Wink
Ech... ciężko jest się zaakceptować, no ale pracuję nad tym Wink
a co do chamskich komentarzy (nie ważne jaki jest ich cel), to się powtórzę. Uważam, że komentowanie cech, na które nie mamy żadnego wpływu, czyli np. wzrost, długość nóg, wielkość biustu, to jest po prostu cios poniżej pasa.
Powrót do góry
Maith

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freya jesteś na dobrej drodze Smile Żeby zwalczyć kompleks, trzeba najpierw przyjąć do wiadomości, że się go ma. No to przyjęłaś Smile A potem tylko za każdym razem przypominać sobie, że to tylko kompleks, czyli tylko Twoje subiektywne, nieuzasadnione, wyobrażenie. Ja osobiście bardzo lubię ten przykład z brunetkami i blondynkami, bo on najlepiej pokazuje, jak 2 kobiety mogą być zakompleksione z odwrotnych przyczyn.
A z takich zabawnych historii, to w okresie nastolatkowym nie mogłam się zdecydować, czy powinnam mieś kompleksy, bo jestem za niska, czy za wysoka. Poważnie Wink Na końcu doszłam do wniosku, że skoro nawet nie mogę wybrać, to już za bardzo przesadzam Wink
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Maith, ALE zgadzam się dopiero od niedawna - wstyd się przyznać. Kiedyś sama wyskakiwałam z dość dosadnymi tekstami dotyczącymi dużych biustów (co prawda nie do konretnych dziewczyn, ale za ich plecami), ale na moje usprawiedliwienie dodam, że dlatego, że za czasów nastoletnich spotykałam się ze strony biuściastych koleżanek z tekatmi "deska", "marzenie stolarza", "z przodu plecy z tyłu plecy", co mnie wpędzało w olbrzymie kompleksy i jak widziałam pannę z dużym biustem, to zbierała mi się agresja bo czułam, że będzie na mnie patrzeć z góry. To chyba był taki odruch obronny. Szczęśliwie od jakiegoś czasu biust mi podrósł, a także rozumu przybyło Wink wiem, że nie mamy wpływu na to jak wyglądamy i jak już napisała Freja, to cios poniżej pasa wyśmiewać coś, na co dana osoba nie ma wpływu. Również od dłuższego czasu upominam ludzi w moim otoczeniu, którzy chamsko komentują walory lub mankamenty innych osób. Przyznam, że mojemu facetowi też czasami (rzadko) wyrywały się dość chamskie określenia dużych piersi (Np. że jakby chciał duże piersi to poszukałby na pastwisku), ale na jego usprawiedliwienie dodam, że mówił tak żeby mi DOSADNIE pokazać, że naprawdę kocha moje piersi i mu się podobają (ja wciąż mu marudziłam, że pewnie woli większe itd), bo jak mówił o dużych piersiach łagodnie, że mu się nie podobają, to niezbyt to do mnie przemawiało. A on jest właśnie też dość delikatną osobą w sensie wypowiadanych przez siebie słów i zaczął tak dopiero mówić, jak chciał abym mu w końcu uwierzyła, że jest koneserem małych piersi.
Dlatego podsumowywując, zgadzam się z Maith i mam wyrzuty, że kiedyś sama niezbyt miło się wyrażałam o dużym biuście (ale to z zazdrości Cool ) i że sprowokowałam mojego faceta aby tak dosadnie musiał mi dawać do zrozumienia, że woli mniejsze piersi od większych.

Ostatnio zmieniony przez Mała Mi dnia Wto Paź 02, 2007 22:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 26, 2007 22:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: