Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy maly biust moze byc seksowny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dream
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały biust jak najbardziej może być seksowny... ale nie może byc biust którego prawie nie ma ( a ja mam taki )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 11, 2008 12:59    Temat postu:

Powrót do góry
rosemary
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówcie co chcecie, ale wg. mnie tylko mały lub średni biust może być seksowny. duże piersi niestety wyglądają jak... (cenzura) i na starość zwisają do pasa. poza tym laski z dużym biustem póki co mają problemy ze znalezieniem odzieży w większości sklepów.

co innego takie AA, A lub B. Zazwyczaj są jędrne, na swoim miejscu, nie rozłażą się na boki i nie latają tak strasznie na wszystkie strony jak duże rozmiarówki Wink

w ogóle to muszę podziękować twórczyniom tego forum, bo dzięki Wam i pozostałym forumowiczkom pozbyłam się kompleksów i z moim A czuję się seksownie i bosko Wink

Dziewczyny - mamy szczęście. naprawdę!
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rosemary napisał:
mówcie co chcecie, ale wg. mnie tylko mały lub średni biust może być seksowny. duże piersi niestety wyglądają jak... (cenzura) i na starość zwisają do pasa. poza tym laski z dużym biustem póki co mają problemy ze znalezieniem odzieży w większości sklepów.

Niestety na naprawde maly biuscik tez ciezko jest znalesc ubranie
Powrót do góry
rosemary
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxi napisał:

Niestety na naprawde maly biuscik tez ciezko jest znalesc ubranie

W sumie sporo w tym racji, ale zobacz... My możemy kupić sobie np. push-up, założyć jakiś ciuch z dekoldem w kształcie łódki albo z jakimiś marszczeniami i już wyglądamy super. A dziewczyny z dużym biustem? Przecież nie mogą za bardzo pomniejszyć piersi, wciskać ich na siłę w za ciasne ubrania - tzn. tak mi się wydaje... Więc chyba nasza sytuacja jest o niebo lepsza Smile
Powrót do góry
kala
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rosemary napisał:
mówcie co chcecie, ale wg. mnie tylko mały lub średni biust może być seksowny. duże piersi niestety wyglądają jak... (cenzura) i na starość zwisają do pasa. poza tym laski z dużym biustem póki co mają problemy ze znalezieniem odzieży w większości sklepów

Całkowicie sie z tym zgadzam Smile moim zdaniem tez male biusty sa bardziej sexi Very Happy i chyba najwieksza zaleta naszych piersiątek jest własnie to ze na starosc nie bedzie nam nic wisiec do pasa Razz a co do tych ubran to nie wiem czy masz racje,moze jest nam latwiej wszystko kupic bo sie miescimy w ubrania ale ja np chcialam sobie 2 lata temu kupic sukienke na wesele i tak mi sie strasznie podobala ale niestety brakowalo mi do niej sporo w biuscie Crying or Very sad i push-up by nie pomogl bo byla uszyta na cycki troche rozlazle na boki Confused
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam natomiast, że tylko średni i duży biust może być seksi:) Co do tego plusa na starośćSmile wtedy nikomu ich nie będę pokazywać, więc czy będą wisieć czy nie to nic nie zmieni bo ich nie będę pokazywać, więc to dla mnie żaden plus:) bo to właśnie teraz pokazuje się facetowi i właśnie teraz potrzebuję duży biust:) co do ubrańSmile właśnie na mały biust jest trudniej znaleźć coś do ubrania... Z mojego doświadczenie wiem, że jak idę coś sobie kupić to na większość rzeczy nie mogę sobie pozwololić i na dodatek jak już sobie na coś pozwole to pusto mam tam gdzie ma być biust i trochę wisi:/
kala
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz Ty nie bedziesz pokazywac a ja nie mam zamiaru pozniej w samych golfach chodzic Razz po co mi duzy biust jesli po 40 mi obwisnie i nawet swojemu facetowi sie bede wstydzila go pokazac? wole miec maly a sexi Smile
Powrót do góry
Samanta
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubię taiego gadania.. mały biust, co zresztą tu na forum też nie raz było poruszane i dziewczyny swoje przykłady w galerii umieszczały, też moze być obwiśnięty..
takie gadanie, że mały zawsze jędrny, duzy zawsze obwisły - a to zależy od wielu przyczyn, nie tylko ciężaru własnego piersi.. Rolling Eyes

dla mnie żaden mały biust (mój się kwalifikuje do b. małych wg mnie) nie będzie wyglądał sexi, bo podobają mi się kształtne większe. najlepiej sterczące nieduże silikonki Cool
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Samanta wiem coś o tych małych obwiśniętych:) Ale to była tylko odpowiedz z mojej strony na to, że duże obwisnął itp:) Po 40 -stce to ja będę się zbliżać do końca pokazywania cyckówVery Happy A właśnie teraz nie czuje się seksi:)
Samanta

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardziej chodziło mi o to Wuzelku Wink

kala napisał:
chyba najwieksza zaleta naszych piersiątek jest własnie to ze na starosc nie bedzie nam nic wisiec do pasa

tak samo "na starość" (starość dla mnie zaczyna się w okolicach wielu emerytalnego, ale i tak nie uważam, abym miała w tym czasie chęć już tylko siedzieć w domu i oglądać seriale - wzorem niemek czy szwedek właśnie będę podróżować i opalać się topless. O! Laughing ) mogą obwisnąć i duże i małe. z tym że duże jak się je ubierze odpowiednio to się jeszcze prezentują, natomiast z małym jest trochę większy problem.. (piszę mniej więcej to, o czym dziewczyny z forum o operacjach plastycznych pisały)
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuzelek napisał:
Po 40 -stce to ja będę się zbliżać do końca pokazywania cyckówVery Happy

40 lat, to jeszcze młody wiek Smile
bubu
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie biust Charlize nie podoba, w moim pojeciu jest za mały, natomiast jeśli chodzi o zestawienie Xtiny z Moją ulubioną Evcią Smile to trudno coś orzec, bo jeden jest naturalny, a rugi nie. Ale co do Evy, uwaam, że gdyby miała więcej niż B wygądałaby śmiesznie, bo jest malutka i chudzieńka. Jeśli chodzi o cyce ważne są proporcje;) ja np nosze spodnie 38 wiec C by mi pasowało, ale dziewczyna nosząca rozmiar 34 i ważaca 40pare kg już wyglądałaby jakby en biust miał ją przewrócić

http://www.balticmails.info/promo.php?refid=1183
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Samanta

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bubu napisał:
ale dziewczyna nosząca rozmiar 34 i ważaca 40pare kg już wyglądałaby jakby en biust miał ją przewrócić

wierz mi, mogłabyś się zdziwić
Powrót do góry
kala
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bubu napisał:
Ale co do Evy, uwaam, że gdyby miała więcej niż B wygądałaby śmiesznie, bo jest malutka i chudzieńka. Jeśli chodzi o cyce ważne są proporcje;) ja np nosze spodnie 38 wiec C by mi pasowało, ale dziewczyna nosząca rozmiar 34 i ważaca 40pare kg już wyglądałaby jakby en biust miał ją przewrócić

całkowicie sie z tym zgadzam,moze dla mnie mały biust(oczywiście mam na mysli troche wiekszy od swojego Razz ) jest bardziej sexi bo mi taki bardziej pasuje niż duze piersi z ktorymi bym pewnie wygladala smiesznie,moze wedlug pozostalych to wlasnie duzy jest sexi bo z nim by wygladaly sexi...
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm waże 42 kg:) mam 160 cm wzrostu... pod biustem 65 cm a w biuscie 87/88 cm i nie moge sie zgodzic z tym, że z większym bym wyglądała jak bym się miała przewrócićSmile nie wiem czy dobrze zrozumiałam:) bo mnie jako drobnej (bardzo drobnej) osobie też by pasował np średni biust:) i Evie też by pasowałSmile nie wiem czy ktoś mnie zrozumiałConfused pomyslę nad lepszym przelaniem moich myśli na słowa:D I nawet duży biust (oczywiście duży jak na moja sylwetkę) też by pasowal:) teraz to chyba wszystko pomieszałam:)
Reklama

Wysłany: Sro Sie 13, 2008 11:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19
Skocz do: