Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy maly biust moze byc seksowny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libra mam 65 F, moj maz mowi o moim biuscie " piersiatka" Jak mnie to wnerwia! Kiedys nazywal je wisienkami i innymi cudami. wiadomo wisnie sa małe Very Happy To był o żenujące dla mnie. Wiem wiec o czym mowisz. Co by powiedzieli nasi panowie szanowni gdybysmy zaczeły nazywac ich przyrodzenie" maleństwo" np? Nawet jesli to nie prawda. Mieli by wtedy miny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 17, 2012 14:29    Temat postu:

Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, może czas zacząć mówić o ich przyrodzeniu maleństwo albo penisiątko Smile ciekawy czy byliby tacy zadowoleni i dumni...
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślałam że taka mała zemsta im się należy. Trzeba potraktować ich jak oni nas. Nawet. Jeśli nie robią nam tego celowo to i tak można by zastosować taka strategię aby ich czegoś nauczyć i im coś uświadomić
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kąd zaczęlam kuracje, masuje, mają ładny kształt i są pełne i widzę jak mojego faceta krecą. Ahhh ten jego wzrok i wyraz twarzy <marzyciel> ;p i powiem szczerze, że nie ma co sie patrzeć na same piersi tylko na ogół, bo przecież kobieta bardzo szczupła, która ma duże piersi chyba nie wygląda (moim zdaniem) seksownie tylko niewymiarowo i tak samo w drugą strone. jesli kobieta czuje się sama przed sobą piękna i seksowna, to jej małe piersi też bedą seksowne dla mężczyzny. trzeba wkońcu zmienic stereotyp, że nie są seksowne, bo kurcze są Exclamation kobieta z małym biustem jest bardziej subtelna i nik mi nie zaprzeczy. i to nie jest desperacja, czy kompleksy, bo ja na prawdę już swoje piersi lubie. i mimo, że chce aby były większe to i tak uważam się za bardziej seksowną od niejednej kobitki z wiekszym biustem Smile
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Cze 06, 2012 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy patrze w lustro widzę sexowny biust ale kiedy jestem nago przed moim mężczyzną czuje jednak skrępowanie ,że może on myśli iż moje cycki są słabe..
Ale osobiście uważam ,że mały biust również ma swój urok ale jednak duże czy średnie piersi ukazują prawdziwą kobiecość pod względem wyglądu.
Charlize Theron mimo ,że ma małe piersi jest mega sexy:)
Doceniam mojego faceta bo NIGDY nie usłyszałam po 5 latach z jego ust czegoś negatywnego na temat mojego wyglądu.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Cze 06, 2012 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie mały biust jest ładny, nadaje kobiecie świeżości, delikatności i powabu a duży biust jest seksowny i uwodzicielski. Ja póki nie będę mieć większych piersi będę się czuć jedynie ładnie a nie seksownie. Teraz mój biust faktycznie jest ładny - tym bardziej w takiej pół przodem pół bokiem pozycji.. ale żeby seks z niego emanował to jeszcze to nie jest to choć wiele lepiej niż kilka lat temu (dzięki Bogu!:P)

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Cze 06, 2012 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały biust z pewnością może być seksowny, pod warunkiem że jest proporcjonalny do reszty sylwetki i ma ładny kształt. Takie smutne, płaskie pryszczyki, których jestem posiadaczką, mogą każdego mężczyznę skutecznie zniechęcić do zbliżenia :D

Ale żeby nie było, że marudzę - ja już jestem pogodzona z losem. Nie muszę być seksowna i piękna. Nie muszę się nikomu podobać. I nawet nie muszę nikogo mieć, bo dobrze mi samej. A bez biustu jest mi po prostu wygodnie :D
Powrót do góry
xbrown_sugarx
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że mały może być seksowny tylko w staniku:( niestety:(
po zdjęciu biustonosza czar pryska.. duży jest nieestetyczny, chociaż pojecie duzy to dla kazdego może oznaczać co innego.. ale plaski biust moim zdaniem oczywiscie nie moz być seksowny..może jako caloksztalt patrzac na kobiete to jest seksowna ale jesli chodzi o sam biust- zdecydowanie nie!!Sad
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzedniczka choć osobiście znam gościa któremu płaski biust nie przeszkadza. Powiedział, że liczy się całokształt a poza tym wrażliwe są brodawki i jemu to wystarczy
Powrót do góry
xbrown_sugarx
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są faceci którzy lubią bardzo male biusty. Ale to nie oznacza że akurat trafi na taka kobietę. Wiadomo każda posiadaczka małych piersi wolałaby być z facetem któremu się podobają male niż takiego który jest fanem dużych i każdej innej biusciastej będzie zaglądał w dekolt. Osobiście dałabym sobie spokój z takim.
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten mój znajomy twierdzi, że małe są bardziej seksowne bo są bardziej erotyczne i wrażliwe
Powrót do góry
xbrown_sugarx
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałam że sztuczne są mało wrażliwe. Nie zależy mi na dużym biuscie, zależy mi na naturalnym dużym biuscie. Nie chciałabym mieć czegoś tak sztucznego w sobie, te blizny, w dotyku to też już nie to samo, zresztą od razu widać że sztuczne. Ale walczę o ten naturalny większy biust:) nie poddam sięSmile
stokrotka125
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małe rozmiary takie jak aa czy a nie będą nigdy sexy jak dla mnie. Są to po prost tylko same sutki nic więcej. Nic się nie odznacza jest to po prostu plaska powierzchnia i tyle.
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadziwię Was w tym momencie, ale ostatnio poczułam się seksowna, bo przytyłam i biust też się powiększył. Wiadomo, że nie są to jakieś imponujące gabaryty, ale widać różnicę, bluzki inaczej się układają. Nie powiem, żebym nago wyglądała seksownie, ale w dobrym staniku i odpowiednim ciuchu - jak najbardziej.
Powrót do góry
no__name
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jej biust się podoba Smile Sama bym chciała takie mieć. Też mi się nie podobają za duże, bo jakoś tak wszystko traci proporcje. Wyjątkiem jest Scarlet, bo ją uwielbiam całą Wink Tak czy inaczej, ja mam mały biust, ale wydaje mi się, że mniej więcej jestem proporcjonalna i czuję się seksownie jak się postaram. Dużo zależy od umiejętnego ubioru i wyeksponowania tego co mamy najlepsze
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Cze 29, 2013 22:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19
Skocz do: