Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freja_x
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libra napisał:
Gdybym kogoś kochała nigdy bym go nie zdradziła tym bardziej kuszona zdjęciami na jakimś portalu.
Napisałabym więcej ale mam tak odległe zdanie od Waszego że lepiej nie będę prowokować Smile

Libra, ale ja mam w tej kwestii takie samo zdanie, jak Ty.. przynajmniej jeżeli chodzi o to, że zrobić komuś coś takiego to świństwo i że sama bym w życiu czegoś takiego nie zrobiła..
tylko nie ma co pisać, że faceci, faceci, faceci.. wg mnie kobiety są dokładnie takie same.
w dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi (ale nie WSZYSCY) podchodzi do spraw seksu z przerażającą lekkością, zdrada to zjawisko tak powszechne, że aż się słabo robi..

link podany przez tirimiri tylko potwierdza to, że kobiety wcale nie są lepsze..

w każdym razie uważam, że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 22:29    Temat postu:

Powrót do góry
Leonessa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że jak się kogoś kocha to się go nie zdradza. Gdybym sama osobiście miała kiedykolwiek ochotę na skok w bok, uznałabym, że coś jest nie tak w związku i prędzej zakończyła go niż zdradziła partnera. To jest chyba największe świństwo jakie można zrobić drugiej osobie, która Ci ufa i jej na Tobie zależy.
Na cały szczęście nigdy nie przytrafiło mi się abym będąc w związku miała taką potrzebę.
Osobiście zostałam zdradzona przez dwie oso by, raz z chłopakiem z którym byłam pół roku, ale nawinie wierzyłam, że to się nie powtórzy więc potem potrwało to kilka miesięcy aż do jego kolejnej zdrady.
Drugi raz byłam w związku 1,5 roku aż wyjechałam na rejs. Po powrocie on bardzo dziwnie się zachowywał, aż pod naciskiem wyjawił prawdę, nie miałam żadnych skrupułów powiedziałam, że to koniec. Płakałam długo, ale teraz nie żałuję.
Obecnie jestem z w związku niecałe 1,5 roku, oboje jesteśmy zazdrośnikami i wydaje mi się, że pierwszy raz facet jest tak samo wpatrzony we mnie jak i ja w niego...
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIsał do mnie znajomy i jestem tak wkurzona, ze musze tutaj napisac. Otóz na poczatku myślałam, ze mnie po prostu lubi, a tu nagle zaczęły sie niemoralne propozycje. Zaczęłam drążyć temat wszak ma żonę od 10 lat i dwojkę małych dzieci, młodsze ma 4 latka. Zacytuję Wam dosłownie co pisał, aż sie we mnie gotuje ze złości!
" nie układa mi sie w łóżku z żoną, to nie kryzys tylko takie znudzenie po 10 latach małżenstwa i niczym nowym w łóżku. Już bardzo długo i wielu rzeczy próbowałem a teraz czuje jak mi życie ucieka , jeszcze parę lat i nawet na seks przejdzie mi ochota. Jest tak: byle szybko, byle jak, najlepiej jak najrzadziej. Ja bym chciał zeby było superowo, z fajerwerkami, długo i namiętnie. Nie wiem czy z inna bedzie lepiej, ale bedzie cos nowego wiec wiadomo, ze lepiej. Ja osobiście poza seksem i obustronnym dawaniem przyjemnosci nieczego od Ciebie nie oczekuję i niczego wiecej nie chce. " Noz k...exlaimexlaim za kogo on mnie ma!!!question Ale sie wnerwiłam, nie macie pojecia. Odpisałam mu tak" Niczego mi nie brakuje, nie szukam przygód i nie mam ochoty zdradzac męża" a ten palant nadal drąży temat " a moze w tej pięknej głowie kołaczą sie jakies mysli erotyczne, niespełnione fantazje?" Ja mu na to " niekoniecznie, zreszta mąż dba o ich spełnianie"
Czy teraz wszyscy mężowie tacy są? Coś nie gra w łóżku to czy predzej szukac nowej krwi? Nie rozumiem, nie kumam tego sposobu myslenia. Myslę, ze w ich ogolnej relacji cos nie gra, stad ona nie chce i trzymam jej strone!
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście smutne to wszystko Sad
Mam nadzieję, że nie każdy tak ma...
Aż się boję jak to będzie gdy ja będę miała męża, dzieci...nie chcę żeby mój facet szukał przyjemności u jakiejś innej.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zona mu sie znudziła kurde! :@
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przerażające. Mam fatalne zdanie o facetach. Wiem, że kobiety też potrafią być okropne, ale życie pokazuje, że jednak to zwykle z facetami jest coś nie tak Confused.

Aniu, a znasz jego żonę? Zamierzasz jej powiedzieć o wyczynach męża?
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to chodzi że jej nie znam. Nie powiem bo mi jej szkoda. Powinnam?
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym powiedziała - sama chciałbym wiedzieć niż dawać sobie rogi przyprawiać
będzie 53!
Powrót do góry
paulinez
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie powiedzieć, skoro jej nie znasz, to nie wpłynie to na Wasze relacje. Najpierw oczywiście będzie zła na Ciebie, ale jak już do niej wszystko dotrze i sobie to "przetrawi", to będzie Ci bardzo wdzięczna.

Podejrzewam, że na dobrym kontakcie z tym facetem też Ci nie zależy, bo na bank będzie miał do Ciebie pretensje. Ale przynajmniej będzie to wyraźny sygnał, żeby się od Ciebie odpieprzył.
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam ,że powinnaś urwać wszelkie kontakty z tym mężczyzną jeśli spotykasz go na co dzień ograniczyć rozmowy tylko i wyłącznie na tematy zawodowe. I nie kusić losu.
Moim skromnym zdaniem nie powinnaś się wtrącać w ich małżeństwo i załatwić tą sprawę między Wami. Nie mówić nic jego żonie - być może to chwilowy kryzys który namącił w głowie i minie po krótkim czasie bez żadnej szkody. Chcesz mieć na sumieniu ,że przez głupie słowa faceta rozwaliłaś czyjeś małżeństwo?

Po co chcesz z ŻARU ROZPĘTAĆ OGIEŃquestionexlaim

Aniu powiem nie skromnie ,że mam powodzenie u mężczyzn miałam podobne sytuacje:
Jeden mężczyzna który mnie adorował okazało się ,że ma żonę wręcz go prosiłam i wytłumaczyłam aby się odpieprzył teraz widzę jego z żoną w ciąży trzymających się za ręce uśmiechniętych pełnych szczęścia---> JA udaje ,że go nie znam. On zrozumiał ,że popełnił błąd zwracając sobie mną głowe.
Drugi nie wiem jakim cudem zdobył mój numer pisał zapraszał na kawe podrywał nawet nie wiedziałam kim jest i co dowiaduje się ,że ma żonę i dzieci. Powiedziałam o tym tacie i bratu - oni mu wytłumaczyli kilka rzeczy. Też nie zwróciłam się z tym do jego rodziny. A on dalej z nią żyje. Nie będę przytaczać wiecej sytuacji bo nie którzy faceci to świnie a więcej z żonatymi nie miałam problemów.

Możecie uważać ,że źle zrobiłam. Ale ja sądze inaczej! W życiu ludzie czasami zwatpiają ale jeśli ktoś drugi pokieruje ich na właściwą drogę w tym przypadku Ty AniuB może im nadać nowy sens życia.
Sama będziesz się gryzła z tym ,że komuś namąciłaś w życiu. Jego żona będzie miała Cię za tą złą. NIE ZYSKASZ NIC. A oni mogą stracić wiele.

Proszę nie krytykować mnie - bo moja decyzja w tych przypadkach uratowała komuś szczęście małżeńskie a ja się cieszę ,że nie rozpieprzyłam komuś fundamentów które budowali kilka lat jedną nic nie znaczącą chwilą.
Pozdrawiam
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie uważam że w szczęśliwym związku jest miejsce nawet na myślenie o zdradzie
będzie 53!
Powrót do góry
carima
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu- myśle, że facet chce się dowartosciowac jako facet, szukać nowych podniet w seksie itd, w małzenstwie pewnie zapanowała rutyna, stagnacja- w koncu lata wspolnego stażu robią swoje, w końcu nie wiadomo jak z jego żoną, jak im się układa, żyje....

jeśli mogę coś doradzić, to nic nie mów jego żonie, ogranicz kontakty z tym gościem, ochłodź stosunki towarzyskie z nim...

coż, ja już niejedno w życiu widziałam / sama ostatnio miałam propozycję czegoś mocniejszego - z konta nk - a co ciekawsze znajomy mojej koleżanki, ja go nawet na oczy nie widziałam
pewnie myslał, że jak przyjedzie na wakacje w swoje rodzinne strony to laskę do zabawy sobie znajdzie/
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że związków, w których rozważa się/dokonuje zdradę nie ma sensu ratować. Sama pogoniłabym w cztery diabły faceta, co znudziłby się mną i szukał podniet u innych kobiet. Tacy ludzie są dla mnie nic nie warci i według mnie, tylko marnują swoim kobietom życie. Ty, Aniu, mu odmówiłaś, ale wkrótce znajdzie taką, co tego nie zrobi. Ja osobiście byłabym wdzięczna, gdyby mi ktoś otworzył oczy w takiej sytuacji.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest pierwsza taka sytuacja. Ale nigdy nikt w tak prymitywny sposób mnie nie potraktował! Najgorsze że to mój były student. Miał mój numer. Jak on wobec tego śmiał?! Nie znam jego żony, swojemu mężowi też nie powiedziałam bo jest okropnie zazdrosny nawet jak z kimś rozmawiam, podejrzewam że by go chciał lać. Nie chce zadymy.
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam Aniu, że powinnaś tej kobiecie powiedzieć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 27, 2012 08:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: