Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jej nie znam. Gdzie ja znajdę? Wink musiałbym powiedzieć mężowi a on się wscieknie i zrobić awanturę zechce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 27, 2012 08:39    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierd... dopiero teraz przeczytałam ten topic, Aniu ten frajer Ci napisał. Boże co jak co ja się już wypowiadałam, że mój facet może być złodziejem, zabójcą ale nie może mnie zdradzać. Dla mnie taki typ faceta jak Twój znajomy to po prostu pasożyt. Jak ma problem z żoną niech go z żoną załatwia a nie szuka pociech u znajomych z resztą jaką on miał czelność takie coś proponować też kobiecie w związku.. no same epitety mi się nasuwają na myśl Confused

ps. jak nie masz do niej nr może da się ją znaleźć na internecie? Szkoda mi strasznie tej kobiety ale ja bym chciała wiedzieć jeśli mój by coś takiego odwalał. Szlak by mnie trafiał gdyby taka szuja najpierw mi proponowała seks a potem by czule całowała żonę w czółko.

Normalnie jak czytam takie rzeczy to się we mnie rodzi jakiś Hitler, bo z chęcią wszystkich zdradzających wsadziłabym do jednego kotła i spaliła żywcem - nie mam dla takich osób szacunku i lepiej by było dla świata gdyby nie istnieli.

A ta kobieta może znajdzie sobie kogoś innego póki ona i dzieci młode jest na to duża szansa.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze od siebie ,że gdyby mój mężczyzna mnie zdradził za wszelką cenę chciałabym się o tym dowiedziećexlaim
Ale gdyby przeszły mu tylko takie myśli i ockną się szybko nie chciałabym o niczym wiedzieć bo to oznaczałoby ,że on mnie jednak kocha kiedy zrozumiał,że mógł stracić wiele i wycofał się..
A jeślibym się dowiedziała ,że miał takie zamiary a nic się nie stało blizna na sercu była by do końca życia a patrzące i pilnujące oko z nutką nienawiści dręczyło by nas obojga.

Surowe jesteście Kobietki:) Ale może to i dobrze - każdy ma inne podjeście do życia.

Wiecie nie wierze ,że przez całe życie można żyć jak Basia i Lucjan z M jak miłość;D nie te czasy chociaż chciałabym tego..
Chyba w życiu każdego człowieka następuje kryzys ale gdy jest inteligentny i kocha potrafi się podnieść z opresji.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że on mnie obraził. Nie jestem pierwsza lepsza, do tego mam męża i dziecko. On też ma żonę i dwójkę dzieci. Do tego 38 lat na karku! Już nie wspomnę, że to mój były student i nie jestem z nim na Ty !!
Powrót do góry
carima
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jaką decyzję podjęłaś ? To, że student - nawet były to niejako stawia Cię w niezręcznej sytuacji z pozycji nauczyciel- student.

Myśle, że dane żony o ile ma konto na nk czy fb mozna znaleźć podpierając się danymi tego gościa,

ale zastanów się czy warto ?
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a nie przyszło Wam do głoywy,że skoro to jest Ani student to w ramach zemsty za wyjawienie tej propozycji jego żonie, mógłby narobić jej problemów w pracy??
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

były student :P to on już chyba nie chodzi do tej szkoły/uczelni?

Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi nadal, będzie na 3 roku teraz. Zaocznie studiuje. Dziwi mnie mocno że się odważył Ni z tego ni z owego Nagle takie propozycje. Ma tupet
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to lipa jak chodzi Confused kurcze, że takie "wieśniactwo" chodzi po świecie to aż ciarki przechodzą po plecach. Normalnie tylko życzę mu aby się ogarnął i dogadał ze swoją Panią, bo naprawdę żal dziewczyny i dzieci

Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dodatek sprawdza się powiedzenie że facetowi ok40 odbija bo chce przeżyć druga młodość i szuka świeżej krwi. Ja bym się w życiu nie odważyła do wykładowcy tak napisać. Zauważcie, ze on tak jak napisał nie szuka kogos na stałe tylko na seks, dla spełniania jego fantazji erotycznych, nie no sorry! Niech pojdzie do 'Pani na godziny' Tam spełnią sie jego wszystkie fantazje! Facet nie ma za grosz klasy, polotu ani nawet inteligencji. Podobno w zeszłym roku przed egzaminem chcial dać w łapę wykladowcy, tzn kupił alkohol i ostentacyjnie chcial wreczyc, ale Pan dr sie tak wkurzył, ze go z sali wygonił :d
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinien wezwać policję i by się skończyło wożenie Very Happy Co do zdrady...jestem podobnego zdania co i Riko. Ty mu odmówiłaś, ale znajdzie się następna, która ulegnie. I tutaj nie obwiniałabym tylko mężczyzn, bo są też kobiety - uwodzicielki, które prowokują żonatych facetów. Wina jest zwykle po obu stronach... Ja na Twoim miejscu bym się nie wtrącała, Aniu, ale miała na baczności. Kto wie, może to jakaś podpucha, albo zakład z kolegami? Tak też czasem bywa....
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 06:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też pomyślałam że zakład. Nigdy nic nie wiadomo. Chociaż to grupa ludzi że tak powiem ok 40, są to zaoczni.
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem taki o to tekst i zastanawiam się, jak wy, jako kobiety, go odbieracie. Innymi słowy, takie Anie to tylko margines, czy może jest ich więcej niż mniej? Was to nie dotyczy, czy może macie wątpliwości w tej kwestii? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Maj 05, 2013 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silvervend napisał:
Przeczytałem taki o to tekst i zastanawiam się, jak wy, jako kobiety, go odbieracie. Innymi słowy, takie Anie to tylko margines, czy może jest ich więcej niż mniej? Was to nie dotyczy, czy może macie wątpliwości w tej kwestii? Wink

Jak świat długi i szeroki są ludzie, którzy zdradzają. I kobiety, i faceci. Nie każdy umie wytrzymać w związku - tak było, jest i będzie - nie rozumiem tylko, czemu ostatnio taka popularna stała się nagonka na kobiety (zwłaszcza iż, wbrew komentarzom, statystyki są jednak przychylniejsze kobietom).

Wielokrotnie byłam w podobnych sytuacjach do przedstawionej - i nigdy nic nie zaszło. U mnie granice są jasne i mam szczerą nadzieję, że to samo się tyczy mojego partnera.
Powrót do góry
no__name
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem, że ostatnio sobie tak właśnie rozmyślałam o zdradzie. Doszłam do wniosku, że jakby mąż mnie zdradził z jakąś przypadkową kobietą, to bym mu pewnie wybaczyła. Pewnie nie tak lekką ręką, ale bym wybaczyła. Dla mnie najgorsze by było jakby się w jakiejś zakochał i ciągle o niej myślał. Jakby mnie całował to by sobie ją wyobrażał. Jakby się spotykali i jej mówił jaka jest piękna. Nawet jakby nie doszło do kontaktu cielesnego. To by było okropne.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 30, 2013 21:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11
Skocz do: