Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kiedy partner jest starszy/mlodszy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edysia
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie bylo tak, ze on dodatkowo studuiowal w innym miescie, wiec powiedzialam mu, ze nie uznaje zwiazkow na odleglosc Wink Troche trudniej bylo mi go oszukiwac, gdy mowil, ze bedzie caly czas przyjezdzal... Potem jeszcze chcial utrzymywac kontakt, ale chyba uzmyslowil sobie, ze dzieli nas jakies 200km a on do domu na swieta zaczal tylko przyjezdzac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 01, 2007 15:35    Temat postu:

Powrót do góry
reliable1987

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj chlopak jest rocznikowo mlodszy o rok a naprawde to zaledwie dwa miesiace potrafimy sie dogadac na kze tematy dlatego nie uwazam ze kazdy mlodszy facet moze byc niedojrzaly;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
satyna89
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reliable1987 napisał:
moj chlopak jest rocznikowo mlodszy o rok a naprawde to zaledwie dwa miesiace potrafimy sie dogadac na kze tematy dlatego nie uwazam ze kazdy mlodszy facet moze byc niedojrzaly;)

to jest naprawdę malutka różnica wieku, zgadzam się, nie każdy i nawet mogłabym być z chłopakiem o 2 lata młodszym gdy on miałby 22 a ja 24, robi różnice, 22letni facet jest już dojrzały, a taki 16latek..? chyba nie.
Patryka

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej nie mogła być z młodszym facetem, bo zwykle podobają mi się starsi - i to dużo starsi Wink Młodsi albo w moim wieku z reguły mnie nie pociągają
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam chlopaka ale czesto mlodsi chca zaimponowac kumplom starsza dziewczyna Confused a o jego niedojrzalosci juz swiadczy fakt ze mimo wyjasnien tak sie ciebie uczepil
Powrót do góry
reliable1987

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem czy chce zaimponowac co z tego ze jestem troszke starsza skoro wygladam na mlodsza oni tak czy tak mu zazdroszcza bo oni dziewczyn nie maja a poza tym gdyby chcial tylko zaimponowac to nie bylby ze mna 4 lata a po drugie jest tak przystojny i dobrze zbudowany ze moglby miec kazda wiec nie wiem czemu wybral mnie:)Smile a poza tym jestesmy juz narzeczenstwem Very Happy Very Happy Very Happy heh mam dopiero 20 lat ale w sumie chcialabym juz miec meza i dzieci Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
majeka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryka napisał:
Ja bym raczej nie mogła być z młodszym facetem, bo zwykle podobają mi się starsi - i to dużo starsi Wink Młodsi albo w moim wieku z reguły mnie nie pociągają

mnie tez zawsze pociągali starsi faceci, może nie dużo starsi ale tak ok. 5 lat...imponują mi dojrzali i doświadczeni panowie... Wink
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie tak... Co najmniej 5 lat starsi Wink
Powrót do góry
majeka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryka napisał:
A mnie tak... Co najmniej 5 lat starsi Wink

faceci starsi 5-7 lat sa ok...ale kiedyś spotykałam się z goście, który był starszy 11 lat...było mi z nim dobrze, chociaz zaczynałam odczuwać "bariere" wieku...
Powrót do góry
satyna89
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rockyxxx napisał:
nie znam chlopaka ale czesto mlodsi chca zaimponowac kumplom starsza dziewczyna Confused a o jego niedojrzalosci juz swiadczy fakt ze mimo wyjasnien tak sie ciebie uczepil

i chyba święta prawda
Edysia

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spotykalam sie z facetem 12 lat starszym...
A ostatnio moja kolezanka (znam ja 8 lat) stwierdzila, z zna kogos, do kogo idealnie bede pasowala. Mial byc wysokim facetem i miec 31 lat (czyli 8 lat starszy). Jakos przebolalam ta roznice. Ide na spotkanie i... gosciu mojego wzrostu (przezyje Wink ) i mial 33 lata (10 lat starszy!!). Najgorsze, ze bylo po nim widac, ze jest starszy, nie mielismy kompletnie tematow do rozmowy!! Totalna porazka!! Nigdy wiecej az takiej roznicy wieku!!
Powrót do góry
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj facet jest o 1,5roku młodszy. Jesteśmy ze sobą od 6 lat. Zaczęliśmy kiedy on miał ok17 a ja 18. I tak sobie myślę że to on się zachowuje jakby był starszy:) Jest bardziej poważny i to on sprowadza mnie co jakiś czas na ziemię. Czuje się przy nim jak dziewczynka:).
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylcia napisał:
Moj facet jest o 1,5roku młodszy. Jesteśmy ze sobą od 6 lat. Zaczęliśmy kiedy on miał ok17 a ja 18. I tak sobie myślę że to on się zachowuje jakby był starszy:) Jest bardziej poważny i to on sprowadza mnie co jakiś czas na ziemię. Czuje się przy nim jak dziewczynka:).

Ha Smile Cieszę się, że nie jestem jedyna w takiej sytuacji Smile

Jak tak czytam wątek to w pewnym momencie już zaczęłam się niepokoić, że może coś jest ze mną nie tak i jestem jakimś "utajnionym" pedofilem Laughing nie no żart ;p

A tak na koniec: miłość nie patrzy w metrykę. O! Smile
agn.
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 04:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milosc nie patrzy. a to i tak w wiekszosci zalezy od osobowosci.
przyklady ...
ja w wieku 14 lat zaczelam byc z facetem, ktory mial wowczas 18, czyli jakby nie liczyc 4 lata roznicy (dokladnie 4 i 1 miesiac). i dogadywalismy sie jak z nikim innym. zwiazek trwal i trwal. jedyne co nas rozdzielilo to to, ze wyjechal na studia do usa. bo gdyby nie wyjechal, to pewnie trwaloby dalej. bylismy ze soba 2 lata.

poza tym do szkoly poszlam rok nizej, wiec bardzo fajnie mi sie bylo z 'moim - nie moim rocznikiem' - bo na wszystkich imprezach wszyscy byli starsi. wiec z taka roczna roznica to co najmniej. ale tez zalezy od dojrzalosci i tak dalej. znam takich co zaopiekowac sie umieli. i znam takich ktorzy sami wymagali opieki.

moja kolezanka byla z facetem o 6 lat starszym. ale to on sie zachowywal jak dziecko. ona miala 16, on 22. byl instruktorem snowboardu. ale byl tak rozpieszczony i tak sie wszystko jemu nalezalo, ze razem nie wytrzymali pol roku.

moj przyjaciel z kolei, fakt faktem duuuzy jest, taki miskowaty, ale nie gruby. odkad go znam mial starsze dziewczyny. o rok, o dwa. teraz ze swoja dziewczyna, ktora jest dwa lata starsza sa juz prawie dwa lata. wiec w ta strone tez to dziala.

a tutaj w australii, gdzie amerykanskie tracenie dziewictwa w wieku 13 lat jest w modzie, jest panienka ktora zyje z facetem 10 lat starszym (ona - 18, on - 2Cool. mieszkaja sobie w jednym domku. sa ze soba rok, ale ona jest 'dobra w lozku' wiec pewnie jeszcze troche ze soba pobeda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Mała Mi

PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, wszsytko zależy od osobowości i nie ma co genaralizować. Przykład, moich 3 kumpli: jeden starszy ode mnie 4 lata, drugi 2 lata a trzeci rok starszy. Ten pierwszy, który ma 27 lat, zachowuje się jak totalnie rozpuszczony bachor, w głowie mu tylko imprezki, picie, popisywanie się. Nieodpowiedzialny, beztroski itd. Ten drugi - 25 lat, może i nawet odpowiedzialny, ale na pewno nie dobry kandydat na faceta. Wielki miłośnik kobiet, Casanova, Don Juan, słowem jeden wielki podrywacz. Trzeci - 24 lata, trochę lepsza kopia tego najstarszego, czyli: alkohol, imprezy, oraz totalna beztroska.
Natomiast mój Mężczyzna - starszy ode mnie jedynie o 3 miesiące, czyli rowieśnik, jest tysiąckrotnie bardziej odpowiedzialny niż oni wszyscy razem wzięci. Wyrósł z imprezowania (choć właścwie nie miał z czego wyrastać bo nigdy nie przepadał za imprezowaniem, zawsze był typem domatora), nie upija się tylko po aby się upić, ma wytyczone cele w życiu do których dąży, myśli przyszłościowo itd. W naszym związku to ja czuję się jakbym była kilka lat młodsza, gdyż to on się mną opiekuje, mobilizuje, pilnuje Wink
Także to nie zależy od daty urodzenia a od osobowości człowieka Smile

Ostatnio zmieniony przez Mała Mi dnia Sob Sie 04, 2007 14:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 02, 2007 08:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8
Skocz do: