Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kiedy partner jest starszy/mlodszy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elena26
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą Mała Mi,mój narzeczony jest 5 lat młodszy ode mnie,ja mam 26 on 21,na początku nie sądziłam że zakocham się w o tyle młodszym facecie,jeszcze kumplu brata, ale stało się i niczego nie żałuje Smile .Też nigdy nie lubiał imprez więc nie musiał z niczego rezygnować jest o wiele bardziej odpowiedzialny i dojrzały od swoich rówieśników a nawet od starszych facetów.Byłam z facetem 12 lat starszym,rok młodszym,rówieśnikami ale z nikim nie byłam tak szczęśliwa jak teraz Smile .Nie ma reguły,ważna jest osobowość i zgodność w związku, wspólne cele,marzenia itd... wiek nie jest ważny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 14:17    Temat postu:

Powrót do góry
satyna89
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Wami dziewczyny! I dlatego ten chłopiec będzie musiał sobie mnie wyperswadowaćConfused bo ja do niego nie czuję żadnej mięty, no chyba, że już nie umiem się.. hm , zakochać? straciłam czucie? ehhhe, jedno wiem, podoba mi się pewien chłopak o rok ode mnie starszy (ale tu nawet nie chodzi, że mi pasuje akurat, że jest o rok starszy, że zawsze tak chciałam) po prostu, zależy mi na nim i chciałabym, żeby kiedyś coś z tego wyszło, ale chyba posiadam mały kompleksik, mój mały biuścik? ehh.. w sumie już dzięki Wam, dzięki forum zaczynam sobie wmawiać, że należy polubić siebie taką jaką się jest.. ale obawiam się, że chłopak ten należy do tych, którzy lubią dziewczynki z większym biustem..Confused czyli ja sie nie naddaje?.. Wiem, że jeśli on okazałby się tym prawdziwym, to pokochałby mnie taką jaka jestem.. no ale chyba same mnie rozumiecie... ?
Poli

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artykul Cool

Idealna różnica wieku

Cytat:
Aby mieć jak najwięcej dzieci, mężczyzna powinien mieć partnerkę o 6 lat od siebie młodszą, a kobieta rozglądać się za chłopakiem o 4 lata starszym - twierdzą austriaccy badacze.

Z ewolucyjnego punktu widzenia jest to oczywiste. Panie szukają bowiem bezpieczeństwa, a panowie chcą zmaksymalizować sukces reprodukcyjny. Po raz pierwszy udało się natomiast naukowo określić idealną różnicę wieku, zapewniającą największą możliwą liczbę potomstwa - cieszy się dr Martin Fieder, antropolog z Uniwersytetu w Wiedniu.

Naukowcy wykorzystali dane ze szwedzkich rejestrów narodowych. Dzięki nim mogli na 55 lat wstecz prześledzić wskaźnik urodzin oraz wiek rodziców (Biology Letters). Badacze wybrali kobiety i mężczyzn, którzy nie zmieniali partnerów w okresie pomiędzy narodzinami pierwszego i ostatniego dziecka. Następnie określili różnice wieku w parach, które miały najwięcej dzieci.

Zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet związek z partnerem w idealnym wieku oznaczał posiadanie średnio 2,2 dziecka (gdy partnerzy byli w tym samym wieku wskaźnik ten spadał do 2,1). W terminach ewolucyjnych jest to istotna różnica, która w dodatku kumuluje się z czasem. "To powtarzający się wzorzec, nie sądzimy, że uzyskaliśmy przypadkowe wyniki".

Analizy antropologów wykazały, że osoby (i kobiety, i mężczyźni), które zmieniały partnerów, zazwyczaj wybierały kogoś młodszego od poprzedniego partnera. O ile spodziewano się tego w przypadku mężczyzn, zdziwiono się, że kobiety postępują tak samo. Fieder spekuluje, że panie mają świadomość tego, że się starzeją, dlatego szukając drugiego partnera, rozglądają się za kimś młodszym i (w domyśle) bardziej płodnym.

To stwierdzenie prawdziwe w odniesieniu do obu płci: mężczyźni szukają dużo młodszej partnerki, a kobiety partnera młodszego od poprzedniego.

http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_4016.html
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przepraszam jak to zrobić żeby kobieta była 6 lat młodsza od swojego faceta, a facet 4 lata od niej starszy? Laughing
A tak na serio, to w życiu nie szukałabym faceta w jakimś konkretnym wieku tylko po to, aby mieć więcej dzieci Wink
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialam kiedys o tym napisal i zapomnialo mi sie. Dopiero jak przeczytalam ten artykul to przypomnialo mi sie, ze ze mna na ang chodzi dziewczyna, ktora jest starsza od swojego chlopaka wlasnie o 6 lat Wink Dziwny zbieg okolicznosci Wink
A na serio to strasznie mnie zdziwila ta "milosc". Wszystko to co ja bym odrzucila istnieje w zwiazku tej dziewczyny. Ona jest od niego starsza, jest od niego wyzsza i tutaj uwaga: nie o 1 cm czy 2 cm, ale jakies 10 cm!!! Najmniejszym z tego wszystkiego problemem to juz chyba wydaje mi sie, ze mieszkaja jakies 200km od siebie... Ale on tak mowila o nim, z takim uczuciem, ze i tak jej troszke zazdroszcze Wink
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu od razu zakładasz ze jeśli ma 28 lat to jest dojrzała itd... Question
może właśnie chce poszaleć teraz z, przepraszam za słowo, szczeniakiem.. to jest moja własne logika, uprzedam, żeby nie było że uogólniam..
ale co może dać takiej kobiecie chłopaczek kilkunastoletni..? oprócz młodego, niezmordowanego ciała i zapału do sexu..
to taka chyba raczej "symbioza" niż związek. choć oczywiście czemu od razu wykluczać miłość - przecież to też jest możliwe

z drugiej strony dziś te 10 lat wydaje się być wręcz kosmiczną odległością.. ale za 3-5 lat już nie będzie tak szokująco wyglądało..

czemu w społeczeństwie panuje przyzwolenie na związki dużo starszych facetów z małolatami (ile znacie nastolatek w związkach z facetami starszymi po 6-10 lat? ja mnóstwo) a w drugą stronę już nie?
bezsens Exclamation każdy ma prawo żyć jak chce i z kim chce.. nie przesadzajmy
Powrót do góry
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma szanse przetwania, ale to zalezy od ludzi którzy sa w takich związkach.
Dla przykładu tylko podam:
- moja chrzestna ma męża 9 lat młodszego
- moja sąsiadka ma męża 10 lat młodszego
- moja koleżanka ma męża 5 lat młodszego
I sa/byli/bedą szczęsliwi ze sobą.

i moim zdaniem wiek w którym dane osoby się związały tez nie ma znaczenia a na poparcie podam
- w pierszym przypadku Ona miała 27
- w drugim przypadku nie pamietam dokładnie ale Ona miała kolo 30
- w trzecim przypadku Ona miała 22 lata i musieli mieć zgode aby sie pobrać

wiec Isaela przykro mi to powiedzieć zważając na to z jakiego Ty punktu odniesienia piszesz, ale wszystko jest dla ludzi, a czy sa/beda oni szczesliwi w takich związkach zależy od nich samych.

jesli młode osoby się wiążą ze starszymi osobami to z począdku widac te różnicę wieku i w zachwaniu i w wyglądzie......ale potem już często nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Poli

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie,ze jest szansa aby ten zwiazek przetrwal.
Ale to wszytsko zalezy od ludzi. moja znajoma ma meza mlodszego o ponad 10 lat i wlasnie poznali zie, jak on byl uczniem a ona nauczycielka.
I co dziwne,to on jest chorobliwie o nią zazdrosny a ona w ogóle.
W tej chwili ona jest juz po czterdziestce a on po trzydziestce.
Powrót do góry
reliable1987

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 07:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja moze powiem na moim przykladzie otoz mam ojczyma 11 lat starszego ode mnie i 9 lat mlodszego od mojej mamy on ma 31 mama 40 i spotkali sie kiedy on mial 19 i chodzil jeszcze do technikum natomiast mam juz miala mnie i siostre no i w sumie wszyscy mowili z eto sie i tak rozpadnie i wogole bo przeciez arek jest duzo mlodszy poza tym gdzie facetwi w takim wieku potrzebne sa dzieci:/ no ale zakochali sie w sobie i pewnego dnia arek sie do nas wprowadzil i tak mieszka do dzisiaj 9 lat mieszkali razem zeby zobaczyc czy arek sprawdzi sie w roli ojca a od 3 lat sa bardzo szczesliwym malzenstwem a my jestesmy szczesliwa rodzinka Smile

EDIT: chciałam również dodać że mój tata pierwszy był starszy o 17 lat ale niestety nie ułożyło sie im i etraz tata ma inna żone a mama innego męża jednakże rozstali się na pryjacielkich warunkach i raz w miesiacu spotykamy sie z całą rodzinkąSmile

i ja uwazam isa tak ze jezeli twoj byly bedzie dojrzaly i bedzie chcial sie zwiazac z nia na stale i nie bedzie mu przeszkadzac ze za pare lat ona bedzie juz starsza (kolo 40) i bedzie musiala w koncu dzieci miec to bedzie przy niej mimo wieku ale jezeli facet patrzy na to zeby jednak miec mlodsza lub w tym samym wieku to z nia nie bedzie....

isa mam pytanie ile mniej wiecej lat maja rodzice tego michala??

Ostatnio zmieniony przez reliable1987 dnia Czw Gru 13, 2007 10:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
antosia6
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam męża starszego o 2 lata i dla mnie taki układ jest idealny.
Ale moja siostra ma męża starszego o 9 lat i też są bardzo szczęśliwi, jej teściowie mają jeszcze większą różnicę wieku, teść siostry jest o teściowej starszy o ... 18 lat!!! i są ze sobą w naprawdę zgodnym związku już prawie 40lat Smile
Mój tato z kolei jest młodszy od mojej mamy o 1,5 roku, chciałabym w ich wieku tak kochać swojego męża jak oni się kochają Smile
Gdybym ja miała wybierać (jak bym nie miała męża) to wolałabym faceta starszego niż młodszego.
Ale w życiu różnie się układa i nie ma przepisu na udany związek Smile ważne jest uczucie Smile
choć za dużej np 20 lat róznicy sobie nie umiem wyobrazić, moze dziś jeszcze tak ,ze ja mam 26 on 46, ale już za 20 lat ja jeszcze młoda (46) a on już miałby 66...exlaim!! to już jakoś tak dziwnie dla mnie Smile
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każda różnica wieku jest do przyjęcia, jeśli obie strony są z danego układu zadowolone to ok, u innych mi to nie przeszkadza i tego nie potępiam, ale sama mam pewne granice, których raczej bym nie przekroczyła z czystego rozsądku Wink
Przykład: nie chciałabym mieć faceta 20 lat starszego. Wiadomo, że różnie w życiu bywa, wypadki chodzą po ludziach, ale z racji tego, że na ogół faceci żyją krócej (plus jeszcze ta duża różnica) miałabym duże szanse na zostanie wdową w wieku, w którym jeszcze sporo życia byłoby przede mną, ale też szanse na kolejny związek miałabym zmniejszone Wink Poza tym gdyby mój mąż zachorował, to nie chciałabym robić za nianię przez XX lat...
Młodszego o 20 lat też bym nie chciała z racji tego, że najzwyczajniej w świecie bałabym się, że gdybym zaczęła się starzeć, to zostawił by mnie dla jakiejś rówieśniczki... i może nie byłabym wdową, ale singlem.

Opisałam tylko swoje obawy. Wiem, że tak wcale być nie musi i są związki z taką różnicą, w których wszystko się super układa.
W moim przypadku coś takiego nie wchodzi w grę Wink nawet gdybym się zakochała w dużo starszym/młodszym mężczyźnie zrobiłabym wszystko, aby rozsądek (tak, wg mnie to rozsądne Wink ) zwyciężył nad tą miłościąWink

Przepraszam, że tak chaotycznie, ale w biegu jestem;)

Ostatnio zmieniony przez Freja_x dnia Czw Wrz 10, 2009 18:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja_x napisał:
Uważam, że każda różnica wieku jest do przyjęcia, jeśli obie strony są z danego układu zadowolone to ok, u innych mi to nie przeszkadza i tego nie potępiam, ale sama mam pewne granice, których raczej bym nie przekroczyła z czystego rozsądku Wink
Przykład: nie chciałabym mieć faceta 20 lat starszego. Wiadomo, że różnie w życiu bywa, wypadki chodzą po ludziach, ale z racji tego, że na ogół faceci żyją krócej (plus jeszcze ta duża różnica) miałabym duże szanse na zostanie wdową w wieku, w którym jeszcze sporo życia byłoby przede mną, ale też szanse na kolejny związek miałabym zmniejszone Wink Poza tym gdyby mój mąż zachorował, to nie chciałabym robić za nianię przez XX lat...
Młodszego o 20 lat też bym nie chciała z racji tego, że najzwyczajniej w świecie bałabym się, że gdybym zaczęła się starzeć, to zostawił by mnie dla jakiejś rówieśniczki... i może nie byłabym wdową, ale singlem.

w tej kwestii całkowicie się z Tobą zgadzam Smile

btw. on ma na imię Michał a ona Michasia Question ojejku jejku jak słodko hihi Laughing
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja mam podobne myśli do ciebie w tej kwestii...ale z doświadczenia wiem że różnie w życiu bywa Wink Znam parę gdzie różnica wieku wynosi 15 lat...i są szczęśliwym małżeństwem od 6 lat...I widać że oni naprawdę się kochają...A z tego co mi siostra opowaidała...To wcześniej ta dziewczyna była w zwiążkach tylko z równieśnikami.....a na starszych facetów to już "dziadki" wołała...A tu proszę... Wink
qmpelka1
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam problemu 1 chłopak- w moim wieku; 2 chłopak- rokm łodszy; 3 chłopak [obecny]- 2 lata starszy. Smile i też jestzmęczony imprezami już a ja na takich prawdziwych byłam tylko kilka razy (jedynaczka Sad)
Powrót do góry
Alaya
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie dawno zdecydowałam się za związek z duuuuuuużo starszym facetem.Bardzo długo się broniłam,zastanawiałam,wmawiałam sobie samej,że to nie ma sensu...ale cóż serduszko nie sługa i postanowiłam zaryzykować.Wole chyba w razie czego żałować,że spróbowałam ale nie wyszło,niz chodzić nie wiadomo ile czasu i się zastanawiac a co bybyło gdyby...a jeszcze nie daj Boże zobaczyc go pewnego dnia z inną...masakra...a tak jest mój i jest bosko.Niczego nie żałuje.

Ale może przejde do najważniejszego.Jest starszy ode mnie o 10lat.Ja mam 20 a on 30.
Jedyna rzecz,która mnie troche martwi to fakt,że on zapewnie w niedługim czasie chciałby założyć rodzine,mieć dzieci...itp.W końcu to narmalne w jego wieku.A ja narazie o tym nie myśle.
Narazie żyje sobie chwila i jest naprawde cudownie Very Happy
So dey be watchin' while we wiggle around look at dem drolin'...niggas ain't used to this sounds I keep em movin,all my ladies put ur hands in the air it's all right...gonna keep ur feet the whole night now
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Reklama

Wysłany: Czw Sty 31, 2008 19:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8
Skocz do: