Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kiedy partner jest starszy/mlodszy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alaya napisał:

Ale może przejde do najważniejszego.Jest starszy ode mnie o 10lat.Ja mam 20 a on 30.
Jedyna rzecz,która mnie troche martwi to fakt,że on zapewnie w niedługim czasie chciałby założyć rodzine,mieć dzieci...itp.W końcu to narmalne w jego wieku.A ja narazie o tym nie myśle.
Narazie żyje sobie chwila i jest naprawde cudownie Very Happy

na tym tle czesto dochodzi do zgrzytow - narazie mozesz byc spokojna ale z jakies 2 -3 lata kiedy on bedzie mial ponad 30 a ty bedziesz miec siano Wink w glowie zacznie sie jazda Very Happy wiem cos o tym bo bylam kiedys z facetem starszym i byl moment ze on chcial mnie przez to zostawic bo ja zamiast myslec o dzieciach obiadkach i facecie bawilam sie w najlepsze...a jemu marzyl sie cieplutki domek zwlaszcza ze wiekszosc jego kolegow zalozyla rodziny...wiec mowilam mu rozne rzeczy zeby go uspokoic a on wpieprzal to jak malpa kit...
Reklama

Wysłany: Pią Lut 01, 2008 12:12    Temat postu:

Powrót do góry
Alaya
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety musze przyznać Ci rację.zdaje sobie sprawe z tego co mówisz i wiem,że prędzej czy póżniej możę sie to właśnie tak skończyć.
Może ale przecież nie musi.Nie wiem co sie wydarzy,a narazie jestem z nim szczęśliwa i to sie liczy...a po tym co mnie spotkało niedawno,niesądziłam,że odważe się na taki krok...a jednak
So dey be watchin' while we wiggle around look at dem drolin'...niggas ain't used to this sounds I keep em movin,all my ladies put ur hands in the air it's all right...gonna keep ur feet the whole night now
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Margherit
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lut 06, 2008 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim mikołajem byłam prawie dwa lata - był odemnie młodszy o rok. Na poczatku mi to nie przeszkadzało..ale po jakims czasie tak, poszłam na studia, zdobiłam prawo jazdy i stałam sie jego szoferem i sponsorem... Mozna powiedziec ze role faceta pełniłam ja w zwiazku. Rozeszłam sie z nim dwa tygodnie temu i nie moge bez niego wytrzymać..Sad wiek czasem przeszkadza w szczesciu ale nie zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycja200
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja, przyjaciółka spotyka sie z chłopakiem który jest od niej starszy o 13 lat!! czyli 33. Musze przyznac jednak ze swietnie się dogadują i "miło się na nich patrzy", ale czy taki związek ma sznase? Ona niejednokrotnie wspominala ze chciala by wyjsc to tam to tu, ale jej partner mówi ze to nie dla niego.
Powrót do góry
Dżusta
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycja200 napisał:
Ona niejednokrotnie wspominala ze chciala by wyjsc to tam to tu, ale jej partner mówi ze to nie dla niego.

to niekoniecznie wynika z różnicy wieku a raczej z upodobań. Taki związek ma szanse moim zdaniem Smile

www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Landryna
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 23:22    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Bursztynek napisał:
Ja mam 19 lat a mój facet 18.

Ja również mam 19 a mój facet 18, tylko że między nami jest 7 miesięcy różnicy, czyli nie cały rok.
Ogólnie nie przepadam za młodszymi, bo za bardzo przejmuję się opiniami innych, choć mam pociąg do nich ale tym razem u mnie również różnicy nie widać! Wink

Z kolei miałam faceta starszego o ile mnie pamięć nie myli 5 lat, i będąc z nim może nie tyle co nie byłam szczęśliwa lecz brakowało mi trochę do szczęścia. Starsi partnerzy już inaczej patrzą na świat, bardziej poważnie i w innych kategoriach. Dam przykład-kiedyś spytał mnie po 4 dniach czemu się jeszcze nie kochaliśmy Confused Kolejnym przegięciem z jego strony było to, że musiałam zerwać kontakty ze wszystkimi znajomymi i przyjaciółmi. Confused jedyną moją koleżanką była dziewczyna jego dobrego kumpla. Mogłabym jeszcze więcej pisać na temat tego czemu nie chcę mieć już starszego chłopaka o 3<lata Sad ale tyle chyba starczy.
Powrót do góry
Tara
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Landryna, to chyba nie jest kwestia wieku tylko dojrzałości emocjonalnej i charakteru. Mój chłopak jest starszy ode mnie o 5 lat,
na dodatek ja zbliżam się już do trzydziestki, a po pół roku związku on nie namawia mnie do współżycia i do niczego nie zmusza.
Jak trafisz na odpowiedniego mężczyznę, takiego, który będzie Cię kochał i szanował, to nie będzie się liczyło ile on ma lat.
Landryna
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie to też od tego zależy, niestety na moje nieszczęście związki ze starszymi były nieciekawe. Ja myślę że to zależy też od wpływu innych na partnera (jego kumpli), przynajmniej tak to kiedyś było w moim otoczeniu.
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

honey napisał:
to moze ja sie poradze też ; )
a jeśli chłopak jest 6 lat starszy i mu się podobam? mi w sumie też sie podoba ale nie wiem czy nie jest to za duża różnica wieku...dodam że jestem w 2 liceum Wink

Libra napisał:
Honey ja w drugiej liceum poznałam faceta który miał 26 lat, na początku ukrywałam to przed rodzicami bo wiedziałam że mnie zabiją Very Happy ale w końcu on sam postanowił ich poznać przyszedł do domu i oczarował swoją osobą, rodzice go uwielbiali.
Rozstaliśmy się po kilku latach ale ten związek z perspektywy czasu uważam że był najlepszym jaki miałam. Według mnie to wszystko zalezy od danego mężczyzny i od tego jaki jest a nie od samego wieku.

honey napisał:
dzięki libra Smile
ja nie wiem może tacy są lepsi bo dojrzalsi..? koledzy w moim wieku zachowują się mało poważnie i odpowiedzialnie...no ale to chyba rzeczywiście zależy od człowieka Wink tylko troche sie denerwuje bo nie wiem czy znajde z nim wspólny temat, za rok bede pełnoletnia a czuje sie jak dziecko, lubie kreskówki i mc donalda....nie wiem nie czuje sie 'dojrzała' (choć moi znajomi twierdzą inaczej)
on wydaje sie miły i fajny ale gdy zapytał czy nie pójde z nim na randke to mnie troszeczke zatkało...

Libra napisał:
Ja mam wrażenie że urodziłam sie już jako mentalna 80 latka więc u mnie było trochę inaczej Wink
Na początkowych randkach z nim byłam tak zdenerwowana że ciężko było mi cokolwiek z siebie wydusić, ale z czasem czułam się przy nim świetnie.
I pamiętaj nie daj się zaciągnąć przynajmniej na początku Rolling Eyes do łóżka bo może tylko o to mu chodzi, faceci w tym wieku potrafią tez nieźle bajerować młode dziewczyny, uważaj na to.
(sorki że ględzę ale taka natura kobiety po przejściach Wink)

honey napisał:
jeśli o to chodzi jestem potwornie ostrożna ; d
i tak właściwie też mi sie przy nim język plącze...bo ma duże niebieskie oczy i mnie to krępuje Laughing w sumie ja chyba mam tak zakodowane że jak ktoś ma więcej niż 20 lat to nie pogadasz..nie wiem może to jakaś blokada
kurcze chciałoby sie powiedzieć 'nie umawiaj sie z dzieckiem!' no ale przecież za rok dostane dowód w łapke i on też wydaje sie interesujący... Wink

Libra napisał:
Honey też w Twoim wieku taka byłam za kilka lat będziesz się z tego śmiać Wink
Jakbym znała receptę na odwagę w kontaktach z innymi to bym Ci napisała ale wiem że człowiek po prostu z wiekiem jej nabiera. Taki 26 latek ma tą przewagę i doskonale wie że jest w pozycji uprzywilejowanej. W Twoim wieku on tez był wstydliwy i tez by z pewnością krępował się przy 26 letniej dziewczynie, więc nie miej do siebie pretensji bo to jest normalne.
Powrót do góry
lada
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycja200 napisał:
Moja, przyjaciółka spotyka sie z chłopakiem który jest od niej starszy o 13 lat!! czyli 33.
Czy my nie mamy wspólnej znajomej? ;D

honey: rzeczywiście dzieciak z niego. wiek tu często nie ma znaczenia. na takiej fotce.pl spotyka się ludzi w wieku dwudziestuparu lat ubolewających nad tym,że dostali ocenę niższą niż oczekiwali! żałosne

Honey może spróbuj jakoś go spławić? Skoro on się zachowuje jakbyście byli parą to musisz mu dać do zrozumienia że absolutnie nie jesteś zainteresowana, bo inaczej sie nie odczepi i będzie się łudził że w końcu Cię zaczaruje swoim jakże 'sweeetaśnym' (och, ach) pisaniem
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Honey to skoro Ci to nie odpowiada to mu napisz że sobie tego nie życzysz.
Powrót do góry
Leonessa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet jest starszy ode mnie o 6 lat, ale świetnie się dogadujemy i nie traktuje mnie z góry. Mamy podobne poglądy, gusta , więc dobrze nam się układa i oby tak pozostało.
Wcześniej miałam chłopaka starszego o 4 lata ale był strasznie przemądrzały nawet w stosunku do ludzi starszych od niego o wiele lat, mnie traktował jak gorszą od siebie przez co wiecznie się kłóciliśmy.

Jak widać dużo zależy nie od różnicy wieku a od charakteru osób w związku Wink
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż jest starszy ode mnie o 3 lata... kiedyś to była dla nas obojga spora różnica wieku,a teraz to bez znaczenia,bo nie o wiek chodzi lecz o dojrzałość psychiczną i emocjonalną obu stron...
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem wam dziewczyny że ja nigdy nie miałam chłopaka młodszego od siebie, ewentualnie (!) w moim wieku ale starsi faceci są o niebo lepsi Smile ja nie potrafie dogadać się z moimi rówieśnikami, zachowują się poprostu jak dzieci, wyglądają jak dzieci - mogę iść z nimi na piwo i się pośmiać ale żeby stworzyć z tego jakiś w miare fajny związek? albo żeby chociaż stworzyć gorący związek Smile niee... odpada. z tym że moje proferencje wiekowe są od dawna takie same: 25-30 lat więc prawdopodobnie kiedyś będę lubiła młodszych Smile jak miałam 15 lat byłam z chłopakiem który miał 25 i to był naprawde fajny, poważny związek wbrew temu co mogłoby się wydawać Wink
boogie2nite
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj facet jest starszy o 5 lat. roznica idealna, nie jest dzieciakiem mysli powazniej,co mi pasuje Smile mm porownanie do exow,nie dorastaja mu do piet Wink
Reklama

Wysłany: Nie Sty 01, 2012 00:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: