Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kobieta vs. kobieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baby sa jednak glupie Wink
tak patrze ze 90% awantur jest spowodowanych przez zazdrosc np o faceta o wyglad o popularnosc i nie wiem co jeszcze;
ja mam ochote "skrzywdzic" panienke ktora nie moze przebolec ze podobam sie pewnej osobie - to chodzi i komentuje moj wyglad; o gustach sie nie dyskutuje przeciez Wink
Reklama

Wysłany: Pią Mar 30, 2007 15:33    Temat postu:

Powrót do góry
Mała Mi
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

truskawa napisał:
baby sa jednak glupie Wink
tak patrze ze 90% awantur jest spowodowanych przez zazdrosc np o faceta o wyglad o popularnosc i nie wiem co jeszcze;
ja mam ochote "skrzywdzic" panienke ktora nie moze przebolec ze podobam sie pewnej osobie - to chodzi i komentuje moj wyglad; o gustach sie nie dyskutuje przeciez Wink

Truskaweczka, skąd ja to znam.... Mam identyczną sytuację Rolling Eyes To prawda, niektóre baby są faktycznie głupie... Jakaś głupia zazdrość o to, że ktoś się komuś podoba, ktoś jest bardziej popularny... Rolling Eyes Jeszcze rozumiem jakby były małolatami, no ale wybaczcie, żeby laski w wieku studenckim robiły takie akcje?!
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkałam sie z panienkami, które potrafia pobic dziewczyne za to że podoba sie ich facetowi, nawet jeśli ona nie wykazuje nim zainteresowania. Dla mnie są dnem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, miałam podobną historię, ale już dość dawno (6lat temu). Zerwałam z chłopakiem i po pewnym czasie miał jakaś inną laseke, ja zreszta faceta też już miałam. Kiedyś się tak złożyło że byliśmy na jednej imprezie i ona strasznie sie do mnie dopieprzała i miała straszne problemy związane z tym ze jej facet, kiedyś był ze mną. Nie dałam sie poniesc, bo bijące sie laski sa dla mnie smieszne, szczególnie o takie cos. I na szczęśie miałam dużo znajomych (wiecej niż ona) którzy nie pozwalali jej sie do mnie zbliżyć. Jestem taki huhuerko, ze jednym ciosem by mnie powaliłaVery Happy
Powrót do góry
Keiko
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nienawidze kobiet.Dlaczego?bo mnie drażni aswoja glupotą,czasami taka ze az mnie zaskakuje,nie lubie gadek na temat paznokci,wlosow,imprez itd.-oczywiscie chodzi mi o niski poziom czasmai tych rozmow.Ze znajomymi moge o tym rozmawiac,ale to raczej jakas rada rzucona a nie debaty godzinne ze mi sie paznokiec zlamal.nie lubie tez kobiet za podejscie do facetow-takie maslane,oddane,trzebioczące-jednym slowem nienawidze kobiet za to ze wiekszosc z nich jest takimi idiotkami i tylko uwlaczaja godnosci gatunkowi kobiet z olejem w glowie.nom to by bylo na tyle Very Happy w skrocie
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keiko ciekawe podejscie, pewnie sie z samymi facetami w takim razie zadajesz skoro z kobietami wytrzymac nie mozesz
Mnie osobiscie w kobietach najbardziej wkurza komentowanie ubioru, wygladu,przyzwyczajen chociaz wlasciwie to samo moglabym zarzucic facetom. I jeszcze ta zazdrosc ze np. ty masz faceta a ja nie, albo inne tego typu ze jedna cos ma druga nie i juz zazdrosna
Oczywiscie ciagle komentowanie mojej szczuplutkiej figury wnerwia mnie najbardziej ale staram sie tego nie pokazywac zeby taka sie jeszcze bardziej nie nakrecila Wink
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby kobiety takie zle a na forum same prawie kobiety a atmosfera bardzo przyjemna i jedna druga wspiera:)
Edysia

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keiko napisał:
bo mnie drażni aswoja glupotą,czasami taka ze az mnie zaskakuje,nie lubie gadek na temat paznokci,wlosow,imprez itd.

Z tym musze sie zgodzic Wink W liceum mialam dziewczyny w klasie, ktore ciagle gadaly o kosmetykach. Ostatnio spotkalismy sie "klasowo" w jakiejs knajpie i o czym byla mowa? O tipsach Very Happy Dziewczyny kupily sobie maszynki do robienia tipsow i teraz robia naokraglo Wink W sumie to chyba jest ich jedyne hobby Confused Pewnie dlatego nigdy nie mialysmy super kontaktow, bo ja nie robie sobie tipsow Wink
Powrót do góry
Kalbie

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam fajne koleżanki...albo dziwne czytając wasze posty o dziewczynach Wink O kosmetykach nie gadamy, nawet się śmiałyśmy ostatnio słuchając rozmowy 2 dziewczyn,o tym który podkład jest lepszy i się lepiej nakłada, że my to chyba jakies inne jesteśmy Laughing Z reguły omijam dziewczyny, z którymi za bardzo nie mam o czym rozmawiać. Najbardziej mnie wkurza jak jakaś dziewczyna przyłącza się do mnie, gdy w pobliżu są jacyś chłopcy i gada od rzeczy żeby dobrze wypaść w ich oczach. Robię wtedy za statystkę a ona myśli że jest gwiazdą, ale co mi tam, mnie nie zbawi a jak ona ma się poczuć dowartościowana... Ale ogólnie dziewczyny ze swojego kręgu lubie bardzo bo i są bardzo fajne, innymi bym się nie otaczała Wink
Powrót do góry
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi to w 99% faceci. Po prostu lepiej się z nimi dogaduje. Między facetami nie ma takiej rywalizacji i dogryzania jeden drugiemu. Albo się kłócą albo nie, ale z reguły nie obgadują się za plecami (są wyjątki oczywiście). Nie ma też lustrowania siebie nawzajem i oceniania ciuchów, czy wyglądu. Mam koleżanki, które są super babkami, i z którymi mozna pogadać o wszystkim, wypić piwo i nie przejmować sie swoim wyglądem ale i tak myśle że duży odsetek lasek to są lalunie, dla których świat się kończy na zlamanym paznokciu. Najśmieszniejsze jest to, że cie obgadają bo masz np. ciuchy nie pod kolor czy coś, ale tak samo cie obgadają kiedy wyglądasz super- bo wyglądasz ladniej od nich i są zazdrosne:)
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobieta vs. kobieta -> wirtualna Exclamation

To jest to Smile
nikitka84 napisał:
atmosfera bardzo przyjemna i jedna druga wspiera:)
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Najśmieszniejsze jest to, że cie obgadają bo masz np. ciuchy nie pod kolor czy coś, ale tak samo cie obgadają kiedy wyglądasz super- bo wyglądasz ladniej od nich i są zazdrosne:)

Ostatnio miałam taką sytuację, że zaspałam i w ciągu dziesięciu minut zjadłam śniadanie, umyłam się, ubrałam, 'uczesałam', spakowałam plecak i dojechałam do szkoły Very Happy. Wparowałam w połowie lekcji do klasy i co pierwsze usłyszałam? Od kolezanki z ławki: ale się dzisiaj fatalnie ubrałaś! Bo wiecie, miałam na sobie jeansy, brązową koszulkę i delikatnie zieloną bransoletkę. Nie wiedziałam, o co jej chodzi, do czasu jak dowiedziałam się, że zielony+brazowy to totalne bezguście Very Happy Dla mnie tylko połączenie różu z zielenią i spódniczki w kratę i bluzki w paski jest nie ten tego :P

No cóż, ale takie komentarze słyszę niemal codziennie, bo do fioletowej bluzki nie miam fioletowej apaszki, fioletowych kolczyków, fioletowych korali, fioletowych butów itd. Ja tam wolę ubierać się na zasadzie kontrastów.

I moje kobietki wypominają mi to, jak się ubieram niemal codziennie Wink Ale zdążyłam się przyzwyczaić i mnie to nie rusza Wink
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malwa napisał:

No cóż, ale takie komentarze słyszę niemal codziennie, bo do fioletowej bluzki nie miam fioletowej apaszki, fioletowych kolczyków, fioletowych korali, fioletowych butów itd.

Ja kiedys widzialam babke, ktora byla cala na fioletowo Wink Nawet pasemka we wlosach miala fioletowe i wygladala okropnie Smile Mozesz to przekazac kolezankom Wink
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dobrze Malwa ze się nie przejmujesz... ja pamietam jak lata do tyłu wparowałam do szkoły-zieleń z czerwienią i na każdym kroku słyszałam z tego typu komentarze....
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Dla mnie zieleń z czerwienią to całkiem fajne połączenie Very Happy

Cytat:
Ja kiedys widzialam babke, ktora byla cala na fioletowo Nawet pasemka we wlosach miala fioletowe i wygladala okropnie Mozesz to przekazac kolezankom

Edyta, właśnie moje 'koleżanki' tak mają, albo całe na zielono (jeśli mają spódniczkę- oczywiście zieloną- to łącznie z rajstopami!), fioletowo, pomarańczowo. Wszystko musi być w tym samym kolorze. Dlatego też się dosyć wyróżniam z tej grupki. One uważają, że tak jest świetnie, ale chyba nie zamierzam im nic mówić- taka prawdziwa relacja kobieta vs kobieta Very Happy Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 16:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: