Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kobieta vs. kobieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HitMyHeart
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choć jestem spokojną osobą, to życie mnie zmienilo. jest pewna dziewczyna która doprowadza mnie do skrajnego szału, życze tej osobie jak najgorzej, gdy widze ją chce sie rzucic na nią, powodem jest oczywiscie mój Mężczyzna, słodka idiotka która robila wszystko by mi zniszczyc zycie,widziala ze jestem z Męzczyzna ale to nie przeszkadzalo jej by zabrac sie za niego, by zgrywac niby dziewice XXI wieku itp. najbardziej porządną dziewczyne w województwie a prawda byla calkowicie inna, ona smiała mi sie w oczy gdy ja płakałam po jednej z imprez gdy rozeszłam sie z chlopakiem. Metody miala rózne... nawet nalezaly do nich bieganie calkowicie nago przed moim Chlopakiem' 'proponowanie loda' itp. Najbardziej chyba boli mnie to ze kiedyś wierzylam w ludzi, że mają uczucia, a co ważniejsze ZASADY, że nie beda budować szczescia na nieszczesciu innych ludzi, bo ja tak nie umiem. Nie wybacze nigdy mojego cierpienia, tego jak mocno wtedy bylam na dnie. Kiedyś wierzylam w ludzi teraz nie, teraz do takiej panny nie mialabym oporów,odechcialo by sie jej mojego Mezczyzny
Reklama

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 19:27    Temat postu:

Powrót do góry
Keiko
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rockyxxx napisał:
Keiko ciekawe podejscie, pewnie sie z samymi facetami w takim razie zadajesz skoro z kobietami wytrzymac nie mozesz

Przeczytaj dokladnie moja wiadomosc.Napisalam ze takie kobiety idiotki uwłaczają tylko tym ktore maja olej w glowie.nie skad wiec wniosek ze zadaje sie z samymi facetami co jest nie prawda.mam i kolezanki i znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keiko napisał:
A ja nienawidze kobiet.

Chodzilo mi o to uogolnienie, napisalas tak jakby to sie tyczylo wszystkich WinkA co do takich glupiutkich co im tylko kosmetyki i faceci w glowach to faktycznie sa wkurzajace
Hitmyheart jezeli ten facet polecial na nia, to w pewnym sensie Ci przysluge wyswiadczyla, bo nie wiem jak porzadny facet ktory kocha swoja dziewczyne moglby poleciec na taka Confused Sytuacja przykra ale on chyba nie byl wart tego zeby o niego walczyc[/b]
Powrót do góry
Przebiegła
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HitMyHeart wlasnie takie niby swietoszki sa najgorsze Confused sama mam kilka takich kolezanek.Sa bardzo pobozne,jezdza na jakies wycieczki orgaznizowane przez kosciol,wszystkim wypominaja jakies grzechy a same puszczaja sie na prawo i lewo Confused zalosne

a no i oczywiscie norma w ich zachowaniu jest stale obgadywanie ,szukanie sensacji ,dogryzanie
Powrót do góry
HitMyHeart
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie... Confused

u mnie chyba bylo najgorsze chyba bylo to ze ja sie złapałam na to jakie one cudowne, na te pozory i chwyty takich dziewuch Confused

ale jedno cieszy mnie... nie wyszło jej, mimo ze rozeszlismy sie z moim... to gdy staneła nago przed nim w domu i zaproponowała mu 'loda', wyszedl jak stał, wierze mu ze jej nawet nie pocałował, zresztą żebym uwierzyla przy mnie nagrał dlugą rozmowe przez telefon z nią... wiem ze mówil prawde ze nic nie zrobil, bo byla mega oburzona tym że sie nie skusil Wink

wybaczyłam mu pomimo ze początkowo ją zachwycał bo nie dal sie i przyznaje że chciałam mu wybaczyć bo jednak serce nie sluga i chcialam szansy
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz mam serdecznie dosyc uzerania sie z panienkami...dostaje mi sie po dupie i nie wiadomo za co Confused
szanuje babki ktore otwarcie mowia ze za mna nie przepdaja bo w koncu nie ma osoby ktora wszyscy by lubili ale krew mnie zalewa kiedy daja mi do zrozumiania to w inny sposob - wymyslaja plotki albo moje rzeczy dostaja nożek itd...i kiedys bedzie taki piekny dzien ze bede podpita i strzele bo mordzie
Kasiuńka
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Truskawa nie tylko Ty masz z tym problem Confused ja odkąd pamiętam miałam takie sytuacje z pannami. Ciągle miały do mnie jakieś wąty, a najgorsze jest to że nigdy nie wiedziałam za co. Chyba tylko dlatego, że byłam szczera. Wpadam w furię jak się dowiem od kogoś co ta, czy tamta na mnie nagadała. Jak sie dziewucha napatoczy zanim mi złośc minie to bywa i tak że znajomi mnie trzymaja za ręce, żebym nie zdzieliła Rolling Eyes W stanie spożycia już nawet nie mówię co się dzieje. Ale najbardziej mnie denerwuje jak jakaś baba ma do mnie pretensje, za to że mam dobry kontakt (jako koleżanka) z facetem, który ją interesuje Confused Ale niestety niektóre już tak mają Rolling Eyes
Powrót do góry
atsenka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiuńka jakbym czytała o sobie... Panny właśnie najczęściej się dopieprzają do innych z powodu facetów...ŻENADA jak dla mnie, tym bardziej kiedy to są już dorosłe kobiety. Ostatnio miałam taką sytuację, że na gg podłączyła się do mnie panienka, wyzwała mnie i powiedziała że "dostane wpierdul" Very Happy Very Happy Myślałam że umrę ze śmiechu. Wprawdzie to nie była dorosła kobieta, tylko 17-18 letnia dziewczyna ale i tak jak dla mnie porażka...A odkąd się dowiedziałam kto to...(tyle że jej tego nie powiedziałam, nie odezwałam się do niej słowem ,bo uznałam że nie będę się zniżać do jej poziomu) to mnie zablokowała. Wink Ciekawe kiedy przyjde z podbitym okiem, tak jak mnie straszyła haha Smile
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam taka zasade ze nawet jesli danej panny nie lubie to pierwsza na nia reki nie podniose nawet jesli zrobila cos nie tak lub powiedziala komus cos na moj temat...najczesciej daje otrzezenia ze jeszcze jedna taka akcja i bedzie zle wiec pozniej nie moze miec ona do mnie pretensji skoro ja grzecznie ostrzegalam Laughing
ale z tych smieszniejszych rzeczy to pamietam ze jak mialam 17-18 lat to pewnym dziewczynom nie spodobalo sie to ze sie pojawilam w ich towarzystwie a wiadomo ze nic tak nie wzbudza zaintersowania jak "swieza krew" (w dodatku mlodsza) dlatego faceci chetnie ze mna rozmawiali...ale dla panienek to byl powod do awantury i ponoc mialy mnie pobic i sciac mi wlosy Laughing na gadaniu sie skonczylo i wiem tyle ze nie wolno dac sie zastraszyc i pokazac ze sie czlowiek boi..wiem ze tak latwo mowic bo pamietam ze sama mialam cykora ale moze nie bylo tego widac
nikitka84

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie zawsze obrywalo od "zyczliwych" kolezanek, bo nie przeklinalam, nie palilam, nie pilam i dobrze sie uczylam. Bylam inna, nie mialam zamiaru sie dostosowac do panujacego trendu, no i mocno im to przeszkadzalo (zawsze mnie to fascynowalo czemu?). Nawet na studiach trafila sie dziewczyna, ktora za plecami mowila jaka to ja gupia jestem i jak ja trafia na moj widok, a nie potrafila podac ani jednego rzeczowego argumentu dlaczego Neutral W podstawowce to bolalo bardzo, a teraz co najwyzej mnie to irytuje, jak ktos przecholuje (najbardziej mnie wkurza jak do mnie ciu ciu ciu, a za plecami dupsko obrabia). Niemniej na dzien dziesiejszy 95% kobiet z ktorymi sie stykam jest w porzadku i nawet jak sie czasem posprzeczamy, to dobrze ze soba zyjemy.
Edysia

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem bardzo szczesliwa, bo jedyna dziewczyna, ktorej nie znosilam na studiach (pisalam o niej wczesniej) przeniosla sie na zaoczne Very Happy
Ale ogolnie to ostatnio nie zauwazylam, zeby jakas dziewczyna szczegolnie dzialala mi na nerwy no i ja chyba tez na nikogo tak nie dzialam Wink
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to babcia mówiła co było a nie jest nie pisze się w rejestr.....Miałam zatargi z dziewczynai irytowały mnie jak w waszych postach opisujecie...byłam rozdrażniona wkur... &^%##&* mnie to ale cóż z biegiem czasu mam coraz mniejszy kontakt z kobietkami. Mam swoje grono,każda mówi co jej na serduchu leży, a jeśli nie mam ochoty z kimś utrzymywać kontaktu to poprostu nie istnieje dla tej osoby jak i ona dla mnie i tak jak napisała NIkitka
Nikitka84 napisał:
Niemniej na dzien dziesiejszy 95% kobiet z ktorymi sie stykam jest w porzadku i nawet jak sie czasem posprzeczamy, to dobrze ze soba zyjemy.

tylko ja mam styczność może w 10% Wink Razz Laughing hihihihi
Powrót do góry
antosia6
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś to i owszem zdarzało się, ale dziś już nie mam takich "zatargów" może za stara jestem, a może mam tylko te wypróbowane przyjaciółki, a w moim mieście (ciągle jak dla mnie nowym!) to nawet nie znam osobiście żadnej babki. Nie licząc starej lekarki. Wink hehehehe
ale z innego forum (o dzieciach na którym bywam często) wiem, że gdzie za dużo bab tam i dużo sporów i kłótni, tylko się pytam po co???
Powrót do góry
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja Wam powiem że ostatnio miałam sytuacje bardzo dziwną. szłam sobie rynkiem mojego miasta z kumpelą wracałyśmy chyba z zakupów do domu jasno jeszcze było i koleżanka moja ślepiec niedowidzący mrużyła oczy i starała się dopatrzeć do której godziny czynna jest apteka. a tak na schodach siedziała sobie taka wielka panna lat pewnie 17. ' z tekstm do nas na ch*j sie gapicie, zaraz wam obije mordki' a my jak głupie tylko popatrzyłyśmy się na siebie i w śmiech no bo co innego miałyśmy zrobić ? to babka zaczęła drzeć się że już do nas idzie ale jakoś nie doszła także tyle że ubaw miałyśmy niezły Smile ale kompletnie nie rozumiem takiego zachowania ;/ nie znasz człowieka a on Cie pobije za twarz z nudów( i to laska) jakaś masakra
co do waszych wcześniejszych postów : każda babka jest inna, w moim zdecydowana większość to takie panny damy z idealnym makijażem(oczywiscie niecwiczace na wf), jest spora grupa agresorek, babo-chłopów, szarych-myszek i normalnych dziewczyn (wg mnie) ale moje znajome są wszystkie w porzadku i naprawde lubie z nimi spedzac czas Smile ale trzeba przyznać że cała moja paczka się różni od pozostałych Very Happy
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powiem Wam coś...WSZYSTKIE KOBIETY RYWALIZUJĄ ZE SOBĄ PODŚWIADOMIE!!KAŻDA KOBIETA DLA KAŻDJE JEST POTENCJALNĄ RYWALKĄ!oczywiście są wyjątki ale na ogół tak jest.KOBIETY SĄ ZAWISTNE,ZAZDROSNE I LUBIĄ PLOTKOWAĆ! jak idzie jakaś laska fajna to wszystkie inne ją obgadają albo coś wyśmieją żeby sobie ulżyć...

Ja w liceum miałam dużo rywalek bo były o mnie zazdrosne ale mi to zwisało a nadal jednej sąsiadki nie trawie bo chodzi jak księżniczka i się tak zachowuje jest wyniosłą paniusią... Bad Grin
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 18:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: