Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna Naturalne metody powiększania piersi :)

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Matka polka w walce o pełne piersi :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beaton
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 07 Lut 2021
Posty: 16

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 13:38    Temat postu: Matka polka w walce o pełne piersi :) Odpowiedz z cytatem

Hej Smile jestem młodą mamą (30 lat) czwórki urwisów, które każde z nich było karmione rok czasu piersią. Reasumując przeszłam cztery ciąże i karmiłam łącznie cztery lata. Moje piersi przed ciążą były bardzo obfite. Po pierwszej ciąży jeszcze urosły, a po drugiej praktycznie niewiele z nich zostało. W zasadzie skóra i rozstępy Rolling Eyes Kolejne dwie ciąże wyglądały tak, że piersi wyraźnie urosły, również podczas karmienia, a tuż po zaprzestaniu karmienia stopniowo się kurczyły. I efekt jest taki, że po roku od zaprzestania ostatniego karmienia moje piersi są na tyle wiotkie, że brodawki zapadają się od nadmiaru skóry. Resztę ciała mam jak nastolatka, piękna talia, płaski brzuch, pełna pupa, waga 54kg przy 167cm. Tylko te piersi Embarassed Embarassed Embarassed piję zioła od trzech miesięcy i jest delikatna poprawa. Koper włoski, chmiel, czerwona koniczyna. Poza tym zjadam kiełki kozieradki i soję. Jest lekka poprawa, ale piersi nie bolą przy okresie, nie zmieniają swojego kształtu. W ogóle ich nie czuje. W zasadzie nie czułam aż do wczoraj. Wczoraj trafiłam tu na forum i przeczytałam o masażu, więc wymasowałam swoje piersi i w końcu czuje że je mam. Bolą przy dotyku. Czytam wasze forum prawie cały dzień i jeszcze tyle wiedzy przede mną. Ciekawa jestem efektów Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 08, 2021 13:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Poznajmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Naturalne metody powiększania piersi :)  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group